Opinie o AMS Personalservice GmbH w Bonn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AMS Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AMS Personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMS Personalservice GmbH w Bonn

Hebelr

AMS Personalservice Gmbh Czytam opinie i oczy przrcieram. Pracuje pol roku i jestem zadowolony z pracy, zarobkow i mieszkania. Chce wolne (zglaszam) i mam. Zapytalem o podwyzke i dostalem. Z czystym sumieniem z reka na sercu polecam. Pracowalem w innej firmie i tam faktycznie uslyszalem co chcialem uslyszec, lecz nie pokrywalo sie to z rzeczywistoscia a w AMS zawsze wiem, ze co jest ustalone to bedzie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Pania Sabine i szefa.

zrc

ja mam wszystkie pity na bierząco wysyłane

zrc

SUPER FIRMA zero problemów. Panie wszystko załatwią płaca dobra, WSZYSCY CHWALĄ

Mariusz

Pracowałem w AMS . I mam bardzo dobre zdanie o firmie wszystko co się umówiłem stawka dieta zawsze było wypłacone . Mieszkania bardzo fajne oczywiście opłacane z diety . Panie w biurze bardzo miłe zawsze pomocne . Minus ten že praca po kilka tygodni w jednym miejscu i do innej firmy . Ale ogólnie polecam pracę w AMS Bonn .

Elektryk

Bardzo miła rozmowa, przemila Pani Ania wypytała szczegółowo co dokładnie robiłem, w czym się czuję najlepiej, jak wygląda mój Niemiecki itd. Została mi przedstawiona dobra oferta, dowiedziałem się o warunkach jakie obowiązują - Bank godzin, zaliczki, opłata za nocleg itd.

Pani Ania pytala czy jestem mobilny, o jezyk niemiecki- gadalismy krotko po niemiecku , czym sie zajmowalem jako elektryk ( czy domowy, czy przemyslowy ) i jakie mam uprawnienia

Brak ludzi

Niestety widać ostatnio, że jest u nich przemiał jak w innych firmach. Pani Ani nie ma, Pani Oli nie ma (na sycyęście) a teraz jest jakaś nowa Pani, miła ale zobaczymy jak długo pociągnie. Póki co nie polecam, nie ma za bardzo z kim rozmawiać

AHA

Wszystkie AMS to firmy kogucik ! Nie polecam tych firm w ogóle ! Szkoda waszego czasu i nerwów, bo dostaniecie zlecenie 600k na 3-tak TRZY dni i nikt nic nie wie -Czeski film. Omijać to szerokim łukiem !

Łukasz

Pozytywna firma, a zwłaszcza dwie Panie bardzo pomocne, oczywiście rozmowa w polskim języku

Red Bull

Dziewczyny pierwsza klasa! Juz dawno nie miałem takich konkretnych opiekunek, które odpowiedzialby mi na każde pytanie i ogarnely wszystko… widze, po kolegach, ze szybko zapominają co mieli, jeba niut kie (usunięte przez administratora) co tylko potrafią pale zachlac i co tydzień firmy zmieniać powinni sie niewypowiadac

wow

Firma krzak.nie polecam- wydacie 700-750 euro za mieszkanie miesiecznie w pokoiku oraz dojazdy , to poszalejecie z wyplatą. Pani Ola-super sprawa-pomyliła powolanie -nie nadaje sie do niczego.Omijac tą firme szerokim lukiem.albo jeszcze szerszym.

Aga

Czy od was też żądają skanu dowodu osobistego?? o co to chodzi??

@Aga

o potwierdzenie tożsamości, ja też robilem.. albo wyslesz normalnie, albo zamazac nr. dowodu albo ustaw znak wodny

Urszula

No tak - przecież muszą jakoś potwierdzić Waszą tożsamość. Widzę, że macie już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o AMS Personalservice GmbH. Powiedzcie mi zatem, czy firma zapewnia Wam pełne ubezpieczenie na miejscu pracy?

@Urszula

Jak mowia, trzab pokazac ze ty to ty, bo jak moga podpisac umowe? Firma spoko, prosblem jest tylko ze "czasem" wyplata sie nie zgadza.

Z.

Czasem ładnie napisane, ja bym powiedział nigd...

Kris
@Aga

Nie polecam. Jedna wielka lipa szkoda czasu i kasy

Kami

Nie polecam Nikomu tych (usunięte przez administratora), pracowałem krótki okres czasu i zostałem wydymany, teraz nawet Pitu do rozliczenia nie mogę się doprosić, ale to ich sprawa, oni będą się tłumaczyć, (usunięte przez administratora), Pozdrawiam Pani Olu!!!

Jedyny taki :)

Witam wszystkich. Przyszła kolej na mnie by wystawić opinię firmie, bo widzę że nie wszyscy są zadowoleni. A więc: - Stawka- Jeśli chodzi o stawki, to każdy z nas wie za co pracuje. Na umowie jest wszystko czytelnie przedstawione. - Zaliczki- Co do zaliczek zawsze otrzymałem to o co poprosiłem, więc nie mogę złego słowa powiedzieć. - Wypłata- niby ma być do 15 dnia każdego miesiąca ale póki co jest zawsze wcześniej i nie zdarzyło się żeby mi coś brakowało, więc kolejny plus dla firmy. - Mieszkanie- Ja trafiłem bardzo dobrze. Mam duże mieszkanie za nie wielkie pieniądze, czyste, a co najważniejsze bardzo bisko pracy. Firma nie narzuca nikomu gdzie ma mieszkać, pomaga tylko znaleźć mieszkanie a jak komuś nie pasuje może na własną rękę lub za pomocą firmy szukać czegoś innego. - Praca- Osobiście pracuję w bardzo miłym i pomocnym zespole fachowców. Jak czegoś nie wiem zawsze mi doradzą lub pomogą. W firmie nie ma presji czasowej, nikt nie stoi na de mną z przysłowiowym batem. Robota ma być wykonana dobrze, solidnie i to jest najważniejsze. - Odzież robocza- Jeżeli czegoś mi potrzeba po prostu idę i to kupuję na fakturę. Fakturę przesyłam do firmy i tyle. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. - Szef- Szef musi wiedzieć że pracownik zadowolony to i szef zadowolony, że jak potrzebuję 300 E zaliczki to właśnie tyle potrzebuję! Oprócz mieszkania które musimy sami opłacić ludzie mają jeszcze inne potrzeby i pragnienia. Powinien też wiedzieć że w różnych częściach Niemiec pracujemy, że koszt życia w mieście znacznie różni się od kosztów życia na wsi. Po za tym wielu z nas zostawiło rodziny w Polsce które też muszą z czegoś żyć. PANI ANIA- hmm, nie wiem od czego zacząć! To taka kobitka o której pewnie w nie długim czasie będą wiersze i piosenki pisać! ;) Tak naprawdę wszystko można z aNIĄ załatwić i o wszystkim pogadać. Masz problem- dzwonisz do P. Ani, pstryk.. i już nie masz problemu :D Nie zdarzyło mi się żeby telefonu nie odebrała, czy jakieś problemy z urlopem robiła. To takie lekarstwo na wszystko w całej firmie AMS. MIŁA, SYMPATYCZNA, MIŁA, GRZECZNA, MIŁA, ZARADNA i najważniejsze – MIŁA :) PODSUMOWUJĄC Pracowałem w wielu firmach i wg mnie AMS BONN nie jest złą firmą. Owszem ilu pracowników, tyle opinii. U mnie najważniejsze jest to że na kwitku się zgadza! Z innymi rzeczami zawsze można się dogadać :) W każdym bądź razie ja tu zostaję i pracuję dalej.

M
@Jedyny taki :)

Praca jest w jednym miejscu czy różnych?

Zawiedziony

Ah lepien darować sobie, ciągle zamieszanie z wypłatami, z szanowna Pania O. Nic nie załatwisz,szkoda czasu.

Krzysztof Z. "Pan Krzysiu"

Witam Serdecznie. Może na początek zacznę, że jestem Pracownikiem firmy już od ponad roku i ... jest OK. Stawka Ok, godziny ok (zależy od zlecenia) Jak czytam te pseudo opinie "Januszów" Elektryki, którzy przyjechali do Niemiec bo "Żona, mama im kazała" to płakać się chce. Bo za daleko, bo nie mam się czym dostać do pracy( Pani Aniu zamów mi busa- masakra), bo nie ma lodówki w pokoju itp. Oszukali mnie na kasę (jak chłopie jedziesz non stop na zaliczkach, bo weekendy są grube to brakuje). Wszystko to przerabiałem z moimi towarzyszami w pracy. Chłopie weź się ogarnij jeden z drugim i zachowuj się jak na dorosłego przystało. Przyjechałeś jeden z drugim do pracy, a nie na wycieczkę. Skoro tak Ci źle zostań w Polsce i dalej uważaj się za fachowca. Jeszcze jedno jak już tak Szprechasz po Niemiecku to poczytaj Rankingi i zauważ, że AMS w Niemczech jest w ścisłej czołówce firm tego typu... Moje odczucia- dziewczyny starają się na pewno jak mogą: Pani Ania Super, Pani Ola (znam krócej) wyrabia się, nikt jeszcze orłem od początku nie był :) Pany troszkę wyrozumiałości. Polecam firmę z całym sercem i mam nadzieję, że współpraca będzie się układać dobrze jak dotychczas. Nie zniechęcać się opiniami "specjalistów", którym majty za ciasne. Głowa do góry i do przodu... ps. w razie pytań zapraszam zdzislaw2@o2.pl ps.2 opinia napisana szczerze i nie mam w tym żadnego interesu bo przecież jesteśmy tu anonimowi :) Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wysokich napięć :P ,a nie spięć :)

Hmm
@Krzysztof Z. "Pan Krzysiu"

Stwierdzenie stawka jest ok jakoś nie nastawia pozytywnie, widać, że sam nie jesteś aż tak Suuuuper nastawiony na tą firmę. Ja nie polecam głównie przez nową koleżankę Panią O. nie jest to osoba godna zaufania. Niestety jej obiecanki nie są dotrzymywane. Ciekawe za ile ta opinia zniknie, bo widać Go Work pozwala na usuwanie kontruktywnej opini o tym jak firma (usunięte przez administratora) rodaków.

Hmm

No cóż ja miałem podobne odczucia, może się mylę ale rozmowa była na zasadzie ja się znam i jestem szefem w ty (usunięte przez administratora) wiesz i masz mnie słuchać, nie wiem czy chciałbym pod taką osobą pracować. Jakie mają zdanie Ci co tam pracują?

Krzysztof Z. "Pan Krzysiu"

Pani Ania, czy Pani Ola to tylko przystanek kolego, One za Ciebie nie beda pracowaly na budowie... Romowa to tylko etap, praca weryfikuje reszte :)

Czy AMS Personalservice GmbH narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Tak zamiast chorobowego Pani Ola kaze brac urlop :) Ale to tez na pewno usuniecie jak inne komentarze niewygodne dla nich.

@Anonim

Dzień dobry, jeśli mają Państwo problem do rozwiązania, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym biurem. Dołożymy wszelkich starań, aby sprawa została wyjaśniona. Z poważaniem, AMS Personalservice GmbH

@AMS Personalservice GmbH

Z Pania (usunięte przez administratora) jeszcze cos się załatwi ale z Pania (usunięte przez administratora) nie ma szans, tylko się rządzi i potraktowała mnie jak najgorsze zło... Dokladnie takie samo podejście jak szef. Prosze o informację kiedy Pani Ania będzie z nikim innym nie będę rozmawiać! Ciekawe za ile to usuniecie ponownie.

@Anonim

@AMS Personalservice GmbH

Tak ale tylko u Pani Ani można coś załatwić, z koleżanką ciężki temat...

Młody

Ja jakiś czas temu miałem zacząć w AMS ale coś nie wyszło, widzę takie sobie opinie, czy możecie cos powiedzieć o zarobkach czy się zgadzają, czy zlecenia są długie i podać jeszcze raz nr do Pani (usunięte przez administratora) - bo z nią rozmawiałem i tylko u niej podpisąłbym umowe.

Miki
@Młody

Polecam, pracowałem tam kiedyś u Pani Ani i współpracę z nią polecam! Dobra stawka była i miły kontakt.

Eh

u mnie to samo, szkoda pradu !!

Czy AMS Personalservice GmbH organizuje staże dla studentów?

?`?

W sensie ze jak? Chcesz tylko na okres przerwy semestralne robic? To musisz umowe na czas zrobic

Zazdrosny

Zazdroszcze, ja mialam to co ty tylko na odwort, nocleg kiepski, pozno zlecenie dostalem wrecz niewykonalne busa zalatwic, katastrofa !!!

Zostaw merytoryczną opinię o AMS Personalservice GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w AMS Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy AMS Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMS Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMS Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w AMS Personalservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.