Opinie o Abels w Bonn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Abels. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abels o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abels w Bonn

kuba Nowy wpis

hmm, Kakni, napisz może więc, jak 2 lata temu kształtowały się zarobki. To dość istotne dla kandydatów :)

razor Nowy wpis

Czy ja wiem, kolega rafał podał rok temu kurs euro, dziś jest on mniejszy bo to 4,08, różnica więc to jedynie 0,06 czyli w sumie wahania miesięczne, nie ma co mówić, że nasza waluta osłabia się względem euro, raczej umacnia, a pewnie za niedługo w Polsce w ogóle zaczniemy płacić w euro, to jest bardzo realne jak dla mnie.

Robin Nowy wpis

Powiedzcie mi czy obecnie wypłacają kasę również w euro? Trzeba przyznać, że nasza waluta trochę się osłabia względem euro a w dalszej perspektywie ten stan będzie się pogłębiał. Czy nie mogą płacić w polskich złotych? Swoją drogą jak to wszystko od środka w firmie wygląda, czy warto tam podjąć pracę i czy można liczyć na zdrowe warunki?

? Nowy wpis

w niemczech ma zlotówek, skąd ty jesteś ??? i nie 20 a 25 dni roboczych

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Abels? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
makumba

w klasie podatkowej pierwszej jak przepracujesz z 230 godzin, to na czysto gdzieś tysiąc, aha pracujemy równiż wszystkie soboty, no ki jest b. duży problem z urlopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

?

Serdecznie zapraszamy :D przyjezdzajcie !!! :D bedzie wiecej ludzi do pracy :D stara ekipa wyjezdza wiec raczej nowi i naiwni potrzebni beda :D ha ha :D spoko, wiadra i skrzynki juz nie lataja :D teraz w ruch poszly noze :D ale bez obaw nie ma jak narazie ofiar :D Pozdr....

przerażony pracownik

ta ,, firma" zatrudnia również osoby chore psychiczne, w tym rownież NIEPOCZYTALNE !!!. To nie żarty, niekiedy trzeba uważać aby nie zostać uderzony jakimś nisko przelatującym przedmiotem, np. skrzynką , wiadrem albo 3,5 kilogramową wanną. Nie wiem, czy zamiast tych idiotycznych czepków nie lepsze byłyby stalowe hełmy ?

pi..a

jeśli jesteś kompletnym durniem i dasz sobą pomiatać, to jesteś idealnym kandydatem do nas, możesz być ewentualnie blondynką - mniam....

yyyyyy..........

A wiec bylam do nie dawna pracownica w firmie abels. Moja historiia zaczela sie od rozmowy z jednym polakie ktory tam pracuje i sciaga ludzi. Nagadal mi o 1700e za 180 godzin o super warumkach i wogole a na miejscu okazalo sie calkiem inaczej nie dosc ze nie placa za nad godziny to po hali w magazynie biega gosc ktory ma nie pokolei w glowie wydziera sie na wszystkich i traktuje zalszcza polakow jak smieci. A co do mieszkania to podczas mojej nieobecnosci w domu buszuje czlowiek szefa hausmeister ktory sprawdza nam pokoje....... zenada poprostu zenada aaa cala ta impreza kosztuje miesiecznie ok. 1200e za 250 godz. polecam wszystkim ;*

zorro

praca ponoć ciężka ,bardzo kiepsko opłacana warunki mieszkaniowe tragiczne , brak prywatności, pranie muzgu - skłócanie ludzi . Resztę dopowiedzcie sobie sami.

Leszek

Witaj własnie mam tam jechac duzo polaków tam pracuję?

tim

A co do pracy to faktycznie nie jest leko ale już tak wszedzie jest można pracować ale nie za takie stawki jak firma proponuje bo to jest żałosne a ze firma udostepnia mieszkanie tylko na okres probny to tez nie zadarmo bo na tym tez kase sobie tłucze 180 eu za pokój dwu osob.to tez nie tak mało a nie spomne ze dziewczya za spanie w kuchni tyle samo płaci to już jest leka przesada a zarobki na kuchni nie są rewelacyine czy na hurtowni no tu jeszcze można troche nadgodzin narobic ale na kuchni juz tej możliwosci nie ma droga koleżanko jak ci tam PIĘKNA ty chyba samam nie wiesz co piszesz bo jak sobie policzysz wynaijem mieszkania na własą reke to nic ci z tej wypłaty nie zostanie no może na podpaski i (usunięte przez administratora) steczki do nosa a nie mowiąc juz o dyskotece !!! a gdzie życie koleżnko no chyba ze bedziesz jadła same warzywka od abelsa !!! a to wiesz ze jest zabronione A czemu w tej firmie jest tak duża rotacja bo nikt nie chce pracować za takie stawki a tym bardziej niemiec !!! tylko mieszanka rasowa a jeszcze jedno co w tej firmie nie dzała tak jak powino być brak logicznego myslenia bo tu by chciał każdy żadzić i to nie powino tak być. ale wybór juz do was należy . pozdra

buhahaha

Piękna mam nadzieje że znajdziesz w bonn kawalerke za 300euro,bo z tego co ja wiem do tych 300 dolicz jeszcze wode,prąd,gaz i 700euro kaucji, o telewizji i necie nie wspomne,a umowa czasowa juz niedlugo kończy ci się i będziesz musiała mieszkania szukać,pewnie dlatego Abelsowi w (usunięte przez administratora) e bez mydełka włazisz tą opinią żebyś jeszcze pare tygodni na kwaterze została,jeśli chodzi o prace to faktycznie nie jest lekko i pieniądze bardzo małe,jeśli ktoś ma kogoś na utrzymaniu w Polsce to bez sensu tu przyjeżdżać,pozdrawiam

Piękna.....

Co wy gadacie????praca jest spoko, czasem trzeba sie napracowac ale jak to w zyciu nie ma nic za darmo....Najgorzej jak ktos ucieka przed samym soba, nie umie sobie radzyc w zyciu majac prawie 30 na karku i obwinia za to niczemu nie winnego Abelsa....dziecinne... a jezeli chodzi o mieszkanie to kawalerka 20m w bonn kosztuje 300euro a jezeli dla kogos 180e za pokoj to duzo to chyba jest z nim cos nie tak...... Wielkie pozdro [usunięte przez administratora]..;

diabeł

Pusiu! Masz rację! Pracowałam tu i tego samego doświadczyłam. Żadna rewelacja! Żenada! Ostrzegam wszystkich przed pracą w Abels! No chyba, że wyciągniesz 300h, to 1500 na rękę ale minus 180 za mieszkanie. Ni c (usunięte przez administratora) a. Obiecane 2 tyś. nie wyjdzie! Poz:)

Pusia

Ludzie jesli chcecie zarabiac po 4.3euro na godzine to przyjezdzajcie,pokoje sa 2,3 osobowe,do roboty blisko ale nie jest letko,przez telefon bzdur wam nagadaja i tyle,zpomnijcie o takiej kasie jak wam obiecali przez telefon!!!mieszkanie male i ciasne,pa

Zostaw merytoryczną opinię o Abels - Bonn

Abels