Opinie o AMS Personalservice GmbH w Bonn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AMS Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AMS Personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMS Personalservice GmbH w Bonn

Maniek

Nie polecam, krótkie zlecenia, nie dają obiecanych dodatków. Szkods czasu na taką firmę.

Kaziu

Polecam, dobra rzetelna firma, Pani Ania super kobitka, kaska na czas, ci tydzień zaliczki.

Misiek

Ogólnie praca dobra, dostałem po 8 tyhodniach 300 euro brutto premii, za to że kolega się zatrudni distane kolejne 200, nie ma co narzekać. Pieniądze się zgadzają, zlecenia dobre na halii. Polecam

Janek

Polecam! Dobra firma, fajne zlecenia - nie ma czego sie doczepic .

Elektryk

Bardzo miła rozmowa, przemila Pani Ania wypytała szczegółowo co dokładnie robiłem, w czym się czuję najlepiej, jak wygląda mój Niemiecki itd. Została mi przedstawiona dobra oferta, dowiedziałem się o warunkach jakie obowiązują - Bank godzin, zaliczki, opłata za nocleg itd.

Pani Ania pytala czy jestem mobilny, o jezyk niemiecki- gadalismy krotko po niemiecku , czym sie zajmowalem jako elektryk ( czy domowy, czy przemyslowy ) i jakie mam uprawnienia

logo firmy ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY (m/k) (112)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy OPIEKUN MEDYCZNY- Stabilne Zatrudnienie
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Operator maszyn CNC
Euro Labora
Chetny i pracowity

JaK mozna slusarzy na stanowisko spawacza wyslac! Bez zabezpieczen, odpowiednich urban oraz umiejetnosci i papierow wyslac!!!!!!!!!masaaaakra Tylko wydatki z wyplaty nic nie zostanie

Zmęczony

Niestety krótkie zlecenia, więcej kasy wyda się na przejazdy...

Czort

Praca na 2-3 tygodnie!!!! Wiecej na benzyne wydam jak zarobie! Zadnych dlugotrwalych zlecen! Szkoda auta i kilometrow ktore nabije....!!!

miły

Osobiście uważam, że zmiana obecnego szefa wpłynełaby korzystnie na firmę. Pani (usunięte przez administratora)to dobra dusza, chce każdemu pomóc i zawsze załatwia super noclegi. Pan (usunięte przez administratora) niestety nie reprezentuje żanego poziomu, chamskie rozmowy i beznadziejne noclegi tylko to potwierdzają. Polecam ale tylko wszystko u (usunięte przez administratora)załatwiajcie, szefa omijajcie szerokim łukiem!

Maxi

Firma dobra, dobre zlecenia jednak za malo kaski co tydzien jako zaliczki. Ledwo ta zaliczka starczy na nocleg i utrzymanie. Pani Ania klasa! Szef tylko przegina z tymi zaliczkami naprawde...

Zawiedziony

Jedyną komptetentą osobą w tej firmie to Pani (usunięte przez administratora), niestety jej szef Pan (usunięte przez administratora)jest tak arogancką osobą która chce tylko zaszkodzić. Widzi tylko siebie i czubek swojego nosa, zlecenia przez niego tak jak i noclegi są pożal się Boże....szkoda tylko bo firma na tym staci i Pani (usunięte przez administratora)bo jednak ona jest głowną osobą kontaktową. Polecam tylko przez Panią (usunięte przez administratora)...jak chcecie tam zacząć dopytajcie się kto znalazł nocleg i prace..jak Pan (usunięte przez administratora)uważajcie!

Robol
@Zawiedziony

Niestety ale Twoja wypowiedź jest w 100000% poprawna, jedyną kompetentą osobą jest Pani Ania. Jej kolega czy przełożony to kompletny ignorant i hmm jakby to ładnie określić....stukniety w glowe! Przykro mi ale inaczej się nie da, jak można tak rozmawiać z ludźmi Pani Huber hm? nie możesz zapominać, że to my robimy na Twoją wypłatę....Pani Ania klasa - tylko z nią rozmawiać, jak jej nie ma nie rozmawiajcie z tą inną osobowościa. Tylko ona Wam pomoże załatwi super prace i nocleg :)

Szybki

Pani (usunięte przez administratora)wymiata !!!!

Dobra firma, mily kontakt, propozycja zarobkow ciekawa - ale wypowiem sie wiecej po wyplacie.

Zadowolony

O widze ze jestem jako pierwszy, dobra firma fajne zlecenie, co do kaski powiem wam jak dostane pierwsza wyplate. Poki co Pani Ania klasa, odbiera pomaga, pogada i zawsze ma czas dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o AMS Personalservice GmbH - Bonn

• Jak się pracuje w AMS Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy AMS Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMS Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMS Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w AMS Personalservice GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMS Personalservice GmbH