Opinie o Koch & Koch G.Koch i A.Koch w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Koch & Koch G.Koch i A.Koch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Koch & Koch G.Koch i A.Koch o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koch & Koch G.Koch i A.Koch w Legnica

darek Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej w życiu byłem. Oszukuja na pieniądze, ucinaja godziny , mega mega wałki!!! (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu !!! Nawet wroga bym tu nie wysłał az taka kur.a nie jestem !!!!! Strzerzcie sie !!!

Przemysław Nowy wpis

Przeczytałem wpis chwalący firmę i szefostwo. To może dowiem się jakie są tu warunki? Konkretnie chodzi mi o umowy. Można znaleźć stabilne zatrudnienie na dłużej i dostać umowę na czas określony? Przynajmniej na rok? I jak zarobki?

Kolega Nowy wpis
@Przemysław

Ze 4 tys dasz radę.

Ilona Nowy wpis
@Kolega

4? Za ile to w praktyce godzin? Praca jednostajnie ciężka jest czy bywają luzy?

Seban

Firma bardzo dobra i szefostwo też, dlatego tu piszę by sprostować, bo ci co chwalą firme tu nie napiszą a ci co wylecieli za kradziesz, (usunięte przez administratora) alkoholizm i walenie w kulki tak jak nie przychodzenie do pracy na czas po urlopie piszą tutaj totalne bzdury. Bardzo polecam firme i przekaże naszym innym ,,prawdziwym fachowcą" by też tu napisali komentarz by prawda wyszła na jaw a nie klamstwo buratctwa które tu czasami się nam trafiało. Pozdro z Remscheidu !!!

Fachowiec
@Seban

Ten komentarz jest dodany właśnie przez tego pana uważającego się za majstra. O kradzieżach na budowie to on chyba najwięcej może powiedzieć, tak jak i o leceniu w kulki. Burak jakich mało.

Arek

Firma spoko, lecz nic dla pijakow tylko normalnych Polakow. Pzdr

Brałeś udział w rekrutacji do Koch & Koch G.Koch i A.Koch. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Ślusarz
ELSUR sp. z o.o.
logo firmy Cieśla szalunkowy
REGESS
Dawid

A dużo jest kradzieży w firmie?

Bartek
@Dawid

Odkąd swolniono 2 osoby juz wcale. Ale niestety zawsze i wszedzie sie moze trafic łajza. Firma jest spoko, polecam po 2 latach. Tylko o podwyzke trzeba walczcyc uparcie ale dalo rade a to najwazniejsze :D

Proszę nie dać sobie zamydlic oczu . Dawid na początku są mily lecz i tak cię oszukają gdy nie będziesz potrzebny . Na budowie jest polski majster który nic praktycznie nie robi . Często śpi w pracy . Ta firma to jedna wielka ściema. Znam nie jedną osobę która została przez nich oszukana . Chyba jako pierwszy coś w tym kierunku chce zrobić .. mam zdjęcia które mi w tym pomogą . Tak nie może być ze do miesiąc okradają Polaczków .szukam jak najwięcej liczny oszukanych osób .trzeba coś z tym zrobić .

Pracownik firmy Koch

Witam ta firma Koch z Remscheid to jedne wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam tam jechać pracować. Dieta jest tylko 3 Msc I to 12 euro dziennie. Pseudo Polak Dawidek który ściąga ludzi z Polski ma w (usunięte przez administratora) jaka kolwiek pomoc im . Do ostatniej chwili nie wiadomo w dany dzień na jaka robotę się jedzie. (usunięte przez administratora) nic więcej. Nie wierzysz ?!pojedź przekonaj się sam ;)

Bangi21
@Pracownik firmy Koch

Masakra wielkie Głowno pracowałem miesiąc jedno wielkie więzienie ludzie zero pojęcia o robocie majster polak co wygląda jak dziecko Imię Sebastian (usunięte przez administratora) na strzala tylko (usunięte przez administratora) godziny za 160 godzin dostałem 1000e Następny majster Niemiec Zasrany grubas sasza plus Dawidek który ma wszystko w (usunięte przez administratora) podpiszesz papiery i wpierdalaj nie długo podjadę na budowę To Sebastianek pieniążki przyniesie w Ząbkach

Ja tu pracuje
@Pracownik firmy Koch

Firma jest ok tylko pewnie trafiłeś na budowę do tej (usunięte przez administratora) Czyli sebas... Niby ma tylko tłumaczyć a potrafi wymyślać historie których nie było. Gnębi ludzi. Zachowuje się jak de.bil. Szkoda ze tacy ludzie się rozmnażają.

Ja jestem zupełnie innego zdania niż paru tu rodaków. Pracuję wraz z dwoma kolegami od 4 lat w tej firmie, równiesz zostaliśmy przyjęci pod wiatą u Pana Dawida bo było to poza godzinami otwarcia biura, pamiętam że już było ciemno, a mieliśmy za sobą długą podróż i korki. Koordynator zdecydowanie asertywny, ale bardzo ludzki bo pomógł kolegom i mi wielokrotnie i prywatnie od siebie w naszych sprawach urzędowych i przy zasiłkach rodzinnych, rzadko Polak w Niemczech pomaga tak innym Polakom bez wywyższania się ze względu znajomości języka. Pana Roberta i Pana Mariusza znam osobiście z pracy, Robert został zwolniony bo okradł Mirka z pieniędzy, Mariusz z kolei pił do nieprzytomności i brał potem L4 na swoją pseudo chorobę. Widze że się wybielacie Panowie jak żmije, wstyd nazwać was rodakami. A hotele jak hotele, nie są luksusowe ale po 2 na pokoju jest moim zdaniem ok, bywa gorzej. Od tamtego roku i tak mieszkamy już na swoim blisko bazy.

Ja tu pracuje
@Tomek

Żaden Tomek nie pracuje w tej firmie aż tyle lat. Jeśli traficie na budowę gdzie jest Sebastian to nie macie życia. Wymyśla historie których nie ma. Kradnie materiał kiedy tylko się da razem z majstrem Sa.... Razem robią fuchy z tego materiału. Kłamie i mówi że pracownicy nic nie robią kiedy on tylko chodzi i pier. Doli (usunięte przez administratora)

Ryszard

Chyba, że zabrakło chęci do pracy bo za granicą to nie ma udawania a firma jest ok!

Michal

Do jakich krajów są wyjazdy z tej firmy ?

Arek - lubie w d.p.e

Dawid i jego brat naciagaja rodaków ! pracują dla 2 szfabów ! odjedziecie bez pieniędzy i po niesamowitym moobingu w pracy !!!

(usunięte przez administratora) > to co masz na umowie a na wyplacie to 2 rozne swiaty !!!!

Bolo Young

Post poniżej napisany jest przez Dawida ! I nie przypominam sobie żadnego tomka ani wymyślonej sytuacji na budowie . wstydz się śmieciu za takie zachowania . nie nazwał bym tego firma A G Koch to zzłodzieje!! (usunięte przez administratora) i oszukuja na pieniadze !!! Nie jedzcie tam !! W firmie 2 pedałow I to faktycznych ktorzy Wami rzadza . za palenie kary - godzina . telefon w ręku minus godzina. Skyrwysynstwo na najwyzszym poziomie . Koch Familly to zlodzieje rumunskie !!!!

robert

NIE POLECAM TEJ FIRMY ! CALY CZAS PRZEKRETY ! WYPLATY WYPLACANE PO 3 RAZY , ZAMIESZANIE W KSIEGOWOSCI ! KUR! ILE JA TAM STRESU MIALEM TO SZOK , CZLOWIEK FACHURA , WYJECHAL ZA PIENIAZKAMI A JESZCZE TEN DAWIDEK OKRADA KAZDEGO NA KAZDYM KROKU!!!!!!!!!! MIESZKANIE W MIARE ACZEKOLWIEK TO NIE JEST STANDART NA 5 OSOB! LOZKO NA LOZKO GDYBY MOGLI TO ZAPEWNE LOZKA (usunięte przez administratora) BY DO LAZIENEK ! OSZUSCI , PRZEMIAL OSOB 10 W MSC TO MINIMUM

Mariusz

Uważajcie na Tą niby firme !! Szajs jakich wiele !!! 2 polako niemcow Dawid i Nicola wabia ludzi i kreca ich na miejscu jak sie chce ! umowe podpisujesz pod szopą !! zero opieki , zero warunkow a jak zjedziecie ojebia was z kasy !!

Nie pol3cam zdecydowani3 nie dla Polakow!!!

Marco

Uwaga na Dawida i Jakuba z "Polaczków" ,którzy werbują na terenie Polski ludzi i po przepracowanych kilku tygodniach wracasz z niczym !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Koch & Koch G.Koch i A.Koch - Legnica

• Jak się pracuje w Koch & Koch G.Koch i A.Koch?

Zobacz opinie na temat firmy Koch & Koch G.Koch i A.Koch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koch & Koch G.Koch i A.Koch?

Koch & Koch G.Koch i A.Koch
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Waleriana Łukasińskiego 10
    59-220 Legnica