Opinie o Adecco NL w Tilburg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adecco NL. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adecco NL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco NL w Tilburg

Wujoooo.nl Nowy wpis

Siema witam chciałbym zapytać o pracę w Jumbo przez Adecco w Nl Był ktoś wie jak jest ? Warto czy nie warto ?

Pracownica Nowy wpis
@Wujoooo.nl

Warto, ja jestem zadowolona z godzin pracy

Czy w Adecco NL jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Magdalena Nowy wpis

Praca na GXO w porządku. Łatwa i monotonna. Polecam. Co do biura to lepiej wybrać inne, w GXO jest ich chyba 8, każde lepsze od Adecco. Tutaj koordynatorzy mają Cię głęboko w poważaniu. Trzeba poruszyć niebo i ziemię by uzyskać jakąkolwiek odpowiedź na pytania. A na pomoc nie ma co liczyć, ponieważ problemy pracowników nie są ich problemami jak to mi powiedział zarządca zakwaterowania, w którym się znalazłam. Zakwaterowanie to za dużo powiedziane. To hotel pracowniczy w Kaashuevel. Nora dla ludzi, którzy nie mają żadnych wymagań ani ambicji. Zlepek ludzi, dużo Hiszpanów i Rumunów, kilku Polaków. Ten zlepek nie lubi porządku. Każdy ma wywalone po całości na sprzątanie. Takiego (usunięte przez administratora) nie widziałam nigdy nigdzie. Mieszkam na piętrze bez łazienki, muszę iść pietro niżej, by skorzystać z toalety, a jeśli jest zajęta to iść do drugiego skrzydła budynku. Na korytarzach walają się (usunięte przez administratora) na suficie jest grzyb, w całym budynku unosi się zapach stęchlizny. Ogrzewanie nie działa, gdy wróciłam do domu zmoknięta i przemarznięta, ponieważ temperatura była ledwo na plusie weszłam do pokoju, w którym było prawie tak zimno jak na zewnątrz. Kilka razy wchodząc do kuchni zastałam włączone palniki, gdy nikogo tam nie było... Nie ma tutaj żadnych dyżurów sprzątania, więc nikt tego nie robi. Warunki nie do życia. A biuro twierdzi, że NIE ZAWSZE jest tak jak na przesłanych przeze mnie zdjęciach i nie zmieni mi zakwaterowania. Cezar- zarządca tego (usunięte przez administratora) jest po prostu bezużyteczny. I jeśli nie potrafi utrzymać kontroli to powinien po prostu zmienic pracę... Także praca super, ale jeśli chcecie pracować w GXO to przez inną agencję. A od Adecco szczerze radzę trzymać się z daleka.

Iza

To jest oddział Adecco (praca H&M XPO Logistic) który psuje renomę całej firmie. To co opiszę dotyczy kilku osób nie tylko mnie. W biurze pracuje ok. 10 osób, 4 to Polacy. Z nikim nie można się porozumieć. Godziny pracy biura są ustalone w taki sposób żebyście im nie przeszkadzali. Kiedy zaczynacie pracę to jeszcze ich nie ma, jak kończycie to już ich nie ma. Jak macie pauzy to oni mają przerwę w pracy biura. Telefonów nie odbierają. Wszystkie dokumenty podpisujecie przez aplikację. Ale żeby ją aktywować potrzebny jest link z biura, którego nie dostajecie. Jak już uda wam się skontaktować z biurem okazuje się że źle zapisali waszego maila. Ok mail poprawiony. Potem, pomimo, że internet łapie tylko na recepcji (lokalizacja zakwaterowania Mol) do której macie zakaz wchodzenia i stoicie na deszczu przed recepcją i pełni chęci do podpisania umowy po dwóch tygodniach pracy "na czarno" okazuje się, że nie przychodzi wam SMS którym musicie potwierdzic, że chcecie podpisać umowę....i tak....Kolejny raz musicie spróbować skontaktować się z ludźmi którzy uważają was za wrzód na (usunięte przez administratora) To akurat jest pikuś. Mi nie wpisali adresu fiskalnego i rąbią mi 52% podatku. Tak....Plan pracy który czasami zmieniają 3 razy dziennie dostajecie w aplikacji. To nic, że na ośrodku gdzie was zakwaterowali nie ma internetu.... Aha jest jeszcze transport. Np. Wasz kierowca dostaje inne zmiany niż wy. I nie macie jak dostać się do pracy. Albo nie macie paliwa bo karta która służy do tankowania jest w posiadaniu pseudokoordynatora parku który..... tak nie otwiera drzwi i nie odbiera telefonów. To jest jakaś masakra. Trzymajcie się z daleka od tego biura.

Maciek
@Iza

Nie rozumiem takiego myślenia. Nie masz internetu i stoisz na zewnątrz recepcji by podpisać dokumenty? A co, przez 2 tygodnie nie można było sobie jakiegoś parkietu internetu mobilnego wykupić? Kolejna sprawa, nie masz karty do tankowania, to nie jedziesz do roboty. Godzina, dwie, sami dzwonią do ciebie i mówisz co i jak

Lol
@Maciek

Agencja ma Ci zapewnić internet,nie po to płacisz tyle pieniędzy miesięcznie, żeby jeszcze sobie dokupywać internet

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Adecco NL? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA AUTOBUSU
GP Recruitment
logo firmy Spawacz MIG/MAG TIG
Jobs Recruitments 4You
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
Tina

Witam poproszę o opinię Firma GXO Hm Tilburg....przez Adecco czy praca ok czy są normy ile ram idzie wyciągnąć na tydzień. Pozdrawiam serdecznie

Cybi

Biuro i ludzie z Adecco w GXO jak najbardziej(na te chwile) sa mega pomocni i nie olewaja zadnego emaila, lokacja w Giessen na poziomie, praca nudna i lekka, auto do, dyspozycji, caly czas robie prywatne km nieznaczaco od pracy i domu i nic mi nie odbijaja :D wiadome, ze jak sie karnie do Amsderdamu etc to bedzie kara. Robie po 50-55h tyg i mam z Adecco bardzo dobrze, siedzac w Holandii prawie, ze rok czasu doszedlem do wniosku, ze to nie agencje leca w chuja z ludzmi, tylko ludzie z agencjami :-) Pozdrawiam i polecam.

Aga

Ja mogę osobiście coś napisać jak jest na ten czas w Adecco w Tilburgu GXO. Za kilka dni kończę współpracę ale to z powodu ze idę na studia już w Polsce. Biuro pracuje od 8.30 do 17.00 dłużej niż kilka innych agencji tam, pracuje tam około 10 osób, właśnie kilku z nich to Polacy i zawsze jak mieliśmy jakiś problem i pytania to umieli nam wyjaśnić i pomóc, biuro odbierało telefony a jak nie pracowali to był asystent który pracował kiedy oni nie. Lokacje były okej, las, zwierzęta wokol itd. Koordynatorzy na lokacji były super, pomagali, wszystko wyjaśniali byli po prostu normalni, nie wiem jak było wtedy ale ny mieliśmy na wyłączność kartę do tankowania. Praca nie jest ciężka, zarobki mogłybybyc lepsze, ale jeśli mam być szczera cieszę się ze nie poszłam do E&A lub Otto, o nich to naslyszalam się tyle historii ze cieszyłam się ze jestem w Adecco. Mam nadzieje ze ta wypowiedz komuś pomoże :)

Natalia
@Aga

A ile wynoszą te zarobki, że mogłyby być lepsze? Dasz znać?

Nieuwegein

Za internet plecisz 5,50€za tydzień ludzie i 15€za transport internet ledwo co działa na laptopie to mu nie odbiera wgl żenada wstyd za tych pplanów za granicą robita z siebie (usunięte przez administratora) do podłogi nie ma Cię godności honoru ani nic

Nieuwegein

Słuchajcie ludzie normalni bo to do normalnych frajery to nie wiedzą o co chodzi są lepsze i gorsze agencje w holandi holandia to (usunięte przez administratora) ale to całe adecco to masakra (usunięte przez administratora) do roboty (usunięte przez administratora) wie o której hotel spoko norma kupisz w pokoju co jakiś czas policja to 4 razy wokół hotelu jeździ bo (usunięte przez administratora) tle patologi powiedza ze jest dobrze bo za 200€są panami świata bez szacunku do drugiego człowieka to adecco to jedna wielka pomyłka hotelw stanie prawie nowym ale co z tego jak wszystko inne to chujstwo

nuwegein

niecałe 250 euro za cały tydzień pracy z 2-3 nockami, no na jedzenie sie da zarobic ale to tyle

Katarzyna
@nuwegein

A czy prócz podstawowego wynagrodzenia można liczyć na jakieś benefity jako pracownik firmy? Przykładowo prywatna opieka medyczna albo jakieś bony świąteczne. Chciałabym też zapytać czy zdarzają się nadgodziny i jeśli tak to w jaki sposób są wynagradzane?

Barbara
@Katarzyna

Witam są karty multisport i mundurówki lekarz zakładowy darmowy i bony świąteczne sodexo. Nie ma nadgodzin wiec nie ma problemu z wypłatami Pozdrawiam

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Adecco NL?

Czarek

Potoczny. Albo polsku jak zaczynasz tam pracę. Jak zgłosisz problem to tylko holendersku.

Brak słów..

Również nie polecam tej firmy. Nie komentując już mieszkania 70 km od pracy, najgorzej to jest z wypłatmi. Odbili mi z wakacyjnego za mieszkanie, transport itd, a nawet już mnie tam nie było. W dodatku mieli mi oddać ten hajs a tu nie dostałam nic. Ani wyrównania ani wypłaty, nawet kwitku nie ma. Jak człowiek ma sobie zarobić jak ci nawet hajsu nie wypłacą. Serdecznie nie polecam, chyba że lubicie pracować społecznie..

Angry

Z daleka od tej firmy! Na każdym kroku próbują cię okraść! Przy wypłacie godzin wakacyjnych potrafili odciągnąć za mieszkanie i transport, I ubezpieczenie... śmiech na sali. Nie było takiego tygodnia żeby na payslipie było wszystko okej, za każdym razem coś za dużo pobrane. W tygodniu gdzie było mało pracy, tylko 20 godzin potrafili pobrac pełna kwotę za zakwaterowanie, samochód (placę, tak samo jak inni, mimo tego że jestem kierowca) i ubezpieczenie. Moja wypłata wyniosła wtedy około 90 EUR. I oczywiście wyssane z palca długi które nagle zaczynają wzrastać jak kończysz współpracę... Nie polecam nikomu.. (usunięte przez administratora) i bezużyteczni ludzie w biurze, którzy nie wiedzą nic, kompletnie nic. Jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach. Tak jak ich cudowna lokalizacja w Mol w lesie bez internetu...

Czarek

Zgadzam się z opiniami poprzedników. Dno i porażka. Dodam do tego odliczanie od zarobków dziwnych kwot za dziwne rzeczy, podatki wyssane z palca - stawka od 12% do 114%.! Wybylem we czwartek z Holandii a dziś na loonstroku mam 135e długu w Adecco. Łamanie praw pracowniczych to też tu norma. O mobbingu już nawet nie wspomnę. To totalna paranoja. Pracowałem w Anglii przez tą agencje - pełna kultura i extra zarobki w prestiżowych robotach. Tu... Brak słów. Ale w Anglii nie było ani jednego Polaka, tutaj jest mnóstwo. Może to dlatego? Zglosilismy uwagi do związków zawodowych oraz inspekcji pracy. Są konkretnie, chca konkretnych dokumentow. Rozmawiają że mną, zdziwieni są okrutnie postępowaniem Adecco. Mają już ustalony termin kontroli Adecco, jeśli zarzuty się potwierdza sami wystąpią do holenderskiego sądu o odszkowanie - tak mówią.

Adecco zlodzieje

(usunięte przez administratora)Przy wyplacaniu wyplat pobierali duzo wiecej niz powinni i tylko czekali zeby ktos sie nie zorientowal . Kiedy mialo sie jaki kolwiek problem wszyscy byli nie od tego co chcialo sie zalatwic . Cale biuro to jeden wielki zart ! I klamstwa na kazdym kroku . Powinnam mieszkac 15km od pracy a wywalili mnie 75km od pracy, co najsmjeszniejsze to to, ze pobierali ta sama kwote mi za mieszkanie 75km od pracy w bungalu bez wifi co osoba mieszkajacym 15km od pracy mieszkajacych w bardzo ladnych domkach z dostepem do internetu . Najgorsza firma jaka moze byc !!!! Nikomu nie polecam !!!! Przy kazdej wyplacie stres czy wyplacili tyle ile mieli wyplacic czy nie czy znow sie pomylili. Nigdy wiecej adecco !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco NL - Tilburg

• Jak się pracuje w Adecco NL?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco NL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco NL?

Adecco NL