Firma Sony-logistyka

Tilburg

Opinie o Firma Sony-logistyka

niunia 2009-10-03 16:54:49
wiecie co ja pracowalam w sony przez randstad fajni sa na poczatku a pozniej [usunięte przez admina] Ogolnie praca w sony jest spoko nie jest ciezko ale jak jakas dziewczyna trafi na zmiane jara wezera to jak chce dluzej popracowac to musi sie umowic z tym emerytem:(tak apropo to pozdrowienia dla tego palanta
znajoma 2010-12-16 06:43:28
sony w tilburgu hehe? to [usunięte przez admina] i wykorzystywanie pracowitych ludzi im mniej robisz tym lepiej nieroby dostaja kontrakty a pracowite glupki na nich robia a potem wylatuja z pracy tam na kontrakt to trzeba albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dac albo zaplacic !!!!!
sasza 2016-05-01 21:49:37
jak najbardziej, jako że podjąłbyś prace w globalnym koncernie to wynagrodzenie i warunki zatrudnienia na pewno byłby jak na najwyższym poziomie. ciekawe tylko czy to jest logistyka tylko w kraju czy na Europę też
Zostaw swoją opinię o Firma Sony-logistyka - Tilburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Sony-logistyka