mora

Tilburg

Opinie o mora

anonim 2011-01-05 04:47:18
praca u turasa w fabryce jardin mala turcja 80 % turcy i marokany leniwe i cwane karykatury ludzi ludzie masakra slabszy dzien weg codziennie zastraszanie mobing ipraca jak w kamieniolomach do niemal do calkoitego wyekspltowania norma byly 16 h pracy teraz norma sa ranki nocki popoludniowki w tyg niektorzy maja po dni i to wszystko za 9,99 mieszkania +/- tragedia gina godziny pilnuj ich licz itd spanie na materacu za 250 miesiecznie za pokoj 3 osobowy ,full kontrola w pracy to samo w domu ,non stop stres stres NIGDY WIECEJ szef troll z lasu orchan erotoman ,jude az szkoda pisac ,kordynator achmed gumbas i te polki co na seriale do niego przychodza PORAZKA
xxx 2011-04-05 00:03:08
dokladnie taka prawda wyrzuca ludzi z roboty tylko dlatego ze maja ponad 23 lata i musi im wiecej zaplacic. w domkach absolutny zakaz wszystkiego siedzi sie jak na szpilkach w kazdym tyg wyplata sie nie zgadza wozi sie tylko i sciaga te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polki ktore mu daja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za to ze moga isc do roboty. porazka
ZIEOLNA GORA 2012-07-31 22:19:34
Szok [usunięte przez moderatora] zboczony mały [usunięte przez moderatora],cały dzien siedzi i udaje ze pracuje..
a tak naprawde jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ony laptop i w glowie tylko badoo i skype i oczywiscie POLKI..
BARAN WSZYSTKIE OSZUKUJE TAK SAMO..-DOBRY BAJER
A PLACA JAK PLACA U NIEGO WIADOMO ZAWSZE PROBLEM BO PANIENKI KOSZTUJA DO POLSKI DALEKO :)
laj 2016-04-22 18:59:00
znajomy od nich kupował w zeszłym roku i do tej pory na produkty mory nie narzekał , także raczej pozytyw
Zostaw swoją opinię o mora - Tilburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mora