Opinie o Bizztemp w Tilburg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bizztemp. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bizztemp na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bizztemp w Tilburg

Greg Nowy wpis

ja nie miałem problemów z tą agencją, wypłata co tydzień i wszystko jasne jak czegos nie wiesz, mozna zapytac koordynatora.

Zibi Nowy wpis

A ja się cały czas zastanawiam czy w obecnej sytuacji pandemii są w ogóle organizowane wyjazdy do pracy w firmie?

mintour

przestańcie w tym biurze sobie słodzić same kurwy i złodzieje dwóch capatych polska dziwka i wypasiony bułgar kradnom caly czas z komentazy widze ze nadal to robiom pracowalem dla nih jakis czas i oten czac zadługo niepolecam bo jak czlowiek ma fah w renku to powinien miec swojom godnisc i byc godnie traktowany przezbiuro i jak sie pojedze do nih do harlemu to tak czlowieka oglupiom ze jeszcze glupszy czlowiek ztamtont wychodzi nawet potrafiom tygodniuwke ostatniom niewyplacic i jom zajebac sobie A TE OSOBY CO ROBIOM DO DZIS DNIA TO PEWNIE LACHOCIONGI LUB PODPIERDALACZE DO BIURA I NA FABRYKAH NAPRAWDE NIEPOLECAM TEGO SKURWIALEGO BIURA

Bizztemp
@mintour

@Mintour Wstawianie negatywnych opini na temat naszego biura nie pomoze w rozwiazac Pana problem wiec bardzo prosimy najpierw sie z name skontaktowac. Nie dostalismy zadnej skargi typu kradziezy ostatniej tygodniowki wiec prosimy nie wymyslac. Mozna sie skontaktowac pod numer 023-5386409 lub e-mail praca@bizztemp.nl.

Putin. Nowy wpis
@mintour

Masz racjee.. Oglupia a potem i tak wydojaa.. To jest ciapacka agencja wiec co nie zrobisz to wydoja. Jesli bedziesz pracowal. Od 6 lat obok nich pracowalem i dostawalem telefony czy mam kogos do pracy bo im ludzi wiecznie brakuje. Teeraz nawet z serbij ludzi biora bo im brakuje. Normalny nie da sie tak (usunięte przez administratora) Polecam addeco, sba logistic force covebo i jest duzo wiecej holenderskich agencji co nie doja na hajs i sami dzwonia czy cos trzeba bez proszenia sie. Pan kursun czy mahomed na praktyki moze sie tam wybrac na lojalnosc i szacunek do swojego pracownika. A 150e. Ci nie zapomne Panie kursun z Leuwarden za dojazd. Serdecznie pozdrawiam. A czytelnimom nie polecam. ????????????????????????

Gogol

Firma ma na Facebooku bardzo dobrą opinię. Podpowiedzcie jak można się z nimi skontaktować?

Pancio Nowy wpis
@Gogol

Przestan chlopie w to wierzyc pare lat robilem obok tej firmy cygani zarabiaja grosze bo im pasuje bez jezyka. Nawet nie potrafia sie przedstawic. A Ty bedziesz dojony za dojazd choc bedziesz jezdzil rowerem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bizztemp? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Spawacz MIG/MAG TIG
Jobs Recruitments 4You
logo firmy KIEROWCA AUTOBUSU
GP Recruitment
Czarek

@gosc Firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Możesz uzasadnić swoją opinię?

gosc

Nie polecam bajzel krasna w biały dzień jak nie pilnujesz odciągają coś czego nie ma zero kontaktu z ludźmi w biurze odradzam

Lu

Nie polecam pracy przez ta firmę... Hotele są ok i nic więcej... Firma zatrudnia alkoholików, narkomanów( nie mówię o paleniu trawki) i dilerów ... Chorych ludzi i z wyrokami... Atmosfera w pracy? Jeden patrzy na drugiego żeby podjebac... Kasa ? Nie daj się oszukać tyle napiszę...

Adrian
@Lu

Widzę, że twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w pracy oraz zespołu. Czy rozmawiałeś na ten temat z przełożonymi? W kwestii wynagrodzenia może warto było najpierw dokładniej sprawdzić umowę przed wyjazdem. Czy to zrobiłeś?

Bizztemp Team
@Lu

Witam Lu W związku z twoim negatywnym wpisem, prosimy o kontakt z biurem. Nasz numer telefonu 0614731834 Nie mniej jesteśmy bardzo ciekawi o którego klienta dokładnie panu chodzi, ponieważ w.w problemy są zupełnie czymś nowym dla nas. Pozdrawiamy

Adrian

@Bartek, Twój komentarz niewiele mówi o pracy w Bizztemp. Może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jak oceniasz atmosferę pracy w tej firmie? Jakie są warunki zatrudnienia? Twoja opinia może być przydatna dla osób, które są zainteresowane pracą w tym miejscu.

Bartek

Nie polecam stratą czasu tylko robiąc dla nich

pan tatar

to chyba masz problemy ze wzrokiem @ananas, na ich stronie oczywioście że jest mnóstwo ofert pracy/wyjazdów: moja córka jedzie na pokojówkę a ja chcę się dostać na ubojowca wołowego bo mam już doświadczenie jako rzeźnik a z tego co widze to tutaj jest wymagane

malutka

Fajna firma dbaja o ludzi, wyplaty na czas! polecam!!

melon

firma ok kasa sie zgadza robota ta sama jak wszedzie ,nie sa zli

gosc
@melon

zgadzam suie firma jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Bizztemp - Tilburg

• Jak się pracuje w Bizztemp?

Zobacz opinie na temat firmy Bizztemp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bizztemp