Walsh Western BV Tilburg Holandia

Tilburg

Opinie o Walsh Western BV Tilburg Holandia

anonim 2009-03-10 15:06:07
w tej firmie jest coraz gorzej odkad polacy dosyali sie na stanowiska.Jedno próbuje byc lepsze od drugiego.Jezdza po ludziach jak po [usunięte przez admina] ,wiedzac ze ciezko z pracą szmacą ludzi!!!!!!!!!!!!nie polecam. najgorsze jest to ze tez pracowali przez biura posrednicze![usunięte przez admina]to juz całkiem sie w głowie przewróciło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie polecam bo to banda [usunięte przez admina]
anonim 2009-04-11 10:32:13
ja pracuje tam w ochronie i tez nie jest kolorowo..... "zapominaja" o przelaniu pieniedzy, ciagly stres i ogolnie nie polecam
anonim 2009-05-04 10:21:50
pracowalam tam pol roku i niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia o tej firmie.
ciagle problemy z iloscia przepracowanych godzin co za tym idzie wieczne dopominanie sie o nalezne pieniadze,
uklady miedzy pracownikami a szefostwem,w zasadzie lepiej nie liczyc ze ktos doceni twoja rzetelna prace, polacy szczegolnie lubia dochodzic swojego w tej firmie innymi drogami..
nic dziwnego, big boss'owie to [usunięte przez moderatora],pijacy ktorzy tylko na terenie swojej firmy nosza glowy do gory [usunięet przez modertaora]naiwnych i glupich polakow.. dla mnie sa smieszni..nawet ich nie stac na dobre samochody..ha ha..
nie polecam..firma bez przyszlosci..
edi 2010-08-09 19:13:32
Obecnie tam pracuje a moje zdanie o tej firmie: irlandzki cyrk z polskimi malpami.Pozdro
stanioo 2016-05-19 09:22:34
ale jakie dokładnie sa te zarobki? nie widze też ofert prcy do ncih, gdzie mogłybybyć podane własnie te stawki, wiec skąd masz w ogóle informacje o tym..
Zostaw swoją opinię o Walsh Western BV Tilburg Holandia - Tilburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walsh Western BV Tilburg Holandia