Umowa o pracę2 300-3 440 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonych spawaczy. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki

  • Praca na podstawie dostarczonego rysunku, na bazie którego potrafisz samodzielnie wykonać produkt. Do twoich standardowych obowiązków należy mi.in. odczytywanie metod spawania (LBM), przygotowanie krawędzi oraz połączeń spawalniczych, wybór odpowiedniego procesu, wykonywanie form spawalniczych, dodatkowa obróbka jak gwintowanie, wiercenie, cięcie plazmowe, konserwacja sprzętu, sprawdzenie jakości. Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu części maszyn w przemyśle hi-tech lub branży spożywczej.

Wymagania

  • Prawo jazdy oraz własny transport.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Doświadczenie w pracy spawacza.
  • Umiejętność dokonywania pomiarów.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.
  • Dokładność oraz dbałość o szczegół.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Standardową możliwość wykonywania nadgodzin.
  • Zakwaterowanie w jednoosobowym, umeblowanym pokoju.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Rezerwowane godziny urlopowe.
  • Transport do pracy.
  • Dofinansowanie do paliwa powyżej 10km 0,23 EUR/km.

Benefity

Dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1