Opinie o Eu-roots w Waalwijk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eu-roots. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eu-roots na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eu-roots w Waalwijk

Jolka Nowy wpis

Hejka. Widziałam ofertę na sprzątanie na stronie. chodzi mi o Waalwijk. Był ktoś tam może? podkreślają, że to stała praca a na takiej właśnie mi zależy

Sebastian Nowy wpis

Witam wszystkich. Miałem przyjemność pracować przez EU-Roots przez 7 miesięcy. Pani Adriann (Rekruterka) znalazła dla mnie pracę która spełniła moje oczekiwania i doświadczenie zawodowe. Pani Jowita przez cały okres współpracy była moją koordynatorką. Bardzo Serdecznie Pozdrawiam obie Panie i dziękuję za Bardzo Miłą i Profesjonalną współpracę .Z czystym sumieniem polecam EU-ROOTS .Jesteście NAJLEPSI !!!!

Grzegorza

Śliczna pomocna pani Adrianna szczera dobra agencja pracy.Polecam????

Ja Nowy wpis
@Grzegorza

Pani Adrianna wszystko zrobiła dla kasy.Jest osoba dwulicowa.A jedynie na czym jej zalezy w życiu to pochlebstwa na jej temat jaka ona to wspaniała jest.Pewnie sama ci sugerowała żebyś wstawił na forum na nią pozytywną opinię?

Konrad Nowy wpis

Bardzo polecam agencję EU-ROOTS,bardzo miła obsługa,Pani Kamila spełnia idealnie swoją rolę kordynatorki,zawsze odbiera,pomaga,kontakt z nią jest bardzo bardzo dobry. Polecam z całego serca

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Eu-roots? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy ORDER PICKER (Sklep Internetowy)
Waalwijk
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik magazynowy
Waalwijk
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Operator Myjki Ciśnieniowej
Workstead
Aaa

Na orderpicku na mroźni to jeszcze nie robiłem, powiecie jak tam jest? podkreślam, że „zimno” to wiem. piszą też, że dorzucają dodatek 0,20 do stawki godzinowej. Czy to jest adekwatne?

Boguśka

Na ich stronie teraz jest taka oferta podpisana „praca dodatkowa w każdy piątek”. Fajnie, że można sobie piątek nadrobić ale co z innymi dniami? Nie widzę teraz ofert do tej miejscowości. Da się jakoś zgrać żeby mieć kilka miejsc pracy? wszystkiego przypilnują?

Kinga

Cześć wszystkim ???? Polecam z czystym sumieniem agencje Eu-roots w Waalwijk . Pracuje dla nich parę miesięcy i przez ten okres zawsze byli pomocni, nigdy nie było żadnych problemów z ich strony . Wypłaty zawsze na czas ???? Polecam P. Nikole - rekruterka z Tilburga, przecudowana kobieta i P. Anie - moją kordynatorke , jesteś THE BEST ❤️‍????❤️

Iwona
@Kinga

Fajnie ze przy okazji już wprost polecasz poszczególne osoby, a powiedz mi przy tym czy mam wpływ na wybór w takim razie czy nie bardzo? zastanawiam się na jakiej podstawie koordynator jest przydzielany? Chyba, że to losowe?

@Zainteresowana
@Kinga

Witam chciałam się zapytać czy ma ktoś numer na wotsap do tej firmy ?

Cześć, mnie także interesuje praca ale na miejscu w biurze. Czy będzie w najbliższym czasie dostępna? Widzę po opiniach, że padają odniesienia do pracy koordynatorów, mam doświadczenie z innej firmy i ciekawią mnie warunki zatrudnienia, które tutaj występują. Może mi je ktoś opisać? Są w ogóle rotacje? Nie udało mi się odszukać oferty

Małgosia

Pracuję przez Eu- roots i nie mam żadnych zastrzeżeń ,wypłaty są na czas a panie w biurze są przemiłe . Nie pomijam również Ani,sympatyczna i pomocna. Ja jestem zadowolona i śmiało mogę polecić.

marek

EU-ROOTS to spko agencja- składki odprowadzane-urlopowe i wakacyjne jest -najważniejsze wypłata na czas - koordynatorka Ania ...super- pomoże doradzi zawsze znajdzie czas w razie potrzeby ..dla mnie ok ...gorąco polecam...

Jak dużo osób pracuje w Eu-roots?

Zuzanna

Mimo wszystko dużo osób polecało tutaj agencję, dlatego chciałam spytać, czy aktualnie mają jakieś oferty? Ktoś coś wie?

Barbara
@Zuzanna

Witam, oni maja bardzo duzo ofert pracy tylko jest warunek -trzeba miec zakwaterowanie w Holandii.

...
@Zuzanna

Najlepiej sobie na fejsbuku obserwować albo osobiście się zgłosić...

Zuzanna
@Barbara

Oni nie oferują zakwaterowania? To w takim razie ile tam się zarabia? Chodzi o to, żeby to się w ogóle finansowo opłacało, że jedziesz i sam sobie opłacasz. Coś zostaje z pensji?

marcin
@Zuzanna

to agencja dla osob, ktore na stale mieszkaja w holandii

Gabriela
@marcin

to by wiele wyjaśniało... Mimo wszystko nie zdarzyło się, żeby pomogli komuś ze stałym wyjazdem np., na dwa lata? Skoro pracę dobrze ogarniają to ciekawa jestem jak z zakwaterowaniem by wyszło.

marcin
@Gabriela

Nie, ta agencja nie zajmuje sie sprowadzaniem pracownikow z Polski ani szukaniem zakwaterowan

na razie zadowolona

Eu- Roots bez zastrzeżen. Jestem pięć lat w NL i pierwszy raz spotykam się z taka agencją. Fakt faktem mam własne mieszkanie, transport, ubezpieczenia nawet odzież robocza, szukałam tylko pracy i znalazłam. Nie było ściemniania dotyczących warunków pracy, wszystko przedstawione tak jak naprawdę jest- nikt nie kłamał , kasa się zgadza. Niczego więcej nie oczekuję od agencji, Zdecydowanie EU Roots na plus, polecam.

niezadowolony

Olewają pracowników, niektóre rekruterki myślą masz pracę pracuj nie zawracaj mi głowy nie mam czasu, zadzwonię jak będę chciała,

Konrad

Witam. Agencja jak najbardziej godna polecenia. Skrupulatnie wypelniaja swoje obowiazi, i jesli tylko ktos naprawde chce pracowac- nie ma najmniejszego problemu. Szczerze polecam!

Ela

Witam.Polecam z czystym sumieniem firmę EU-Roots.Pracowałam u nich cztery lata temu,wszystko było bez problemu,więc jeżeli ktoś ma odmienną informacje to nie rozumiem tego

Anka

Czy ktoś pracował lub pracuje w Spar jaka atmosfera czy są godziny czy jest ciężko ogólnie jakieś info?

Pozytywny
@Anka

Nie polecam . Musisz wyrobiać normy. Polki zapieprzaja i podwyższaja normy. Pracownik się nie liczy. Musisz pracować w soboty i nadgodziny. (usunięte przez administratora) W listopadzie, grudniu ,styczniu, luty, marzec mało godzin . Team lider potrafi przyjsc po dwoch godzinach twojej pracy że nie ma już pracy bo musi zostać dla kontaktowych .

Kinga

Czy firma zapewnia dojazd do pracy?

Niezadowolony

Tragedia...(usunięte przez administratora) umowa podpisywana prawie że na kolanie....Pani która mnie obslugiwala nie zbyt rozmowna ani przyjemna ale może na haju była ( Pani w dredach z liściem Konopi na glowie) jej pracownik biura A wygladala jak z pod sklepu.....a teraz najwazniejsze duże opóźnienie z wyplata...codzienne dzwonienie i upominanie się o swoje pieniadze....dramat

Alicja
@Niezadowolony

co za BZDURA !!!!!!!!!!!! Kobiety pracujace w biurze Eu-roots sa zawsze mile i pomocne ! Pieniadze sa zawsze na czas a kazdy problem rozwiazywany natychmiasatowo ! No ale przeciez co dajesz to dostajesz, niedostarczone dokumenty a potem pretensje ze pieniadze nie sa na czas :) porazka

balzac
@Alicja

pewnie jesteś kobieta z biura lub jej znajoma

Lucyna
@Alicja

Panie z biura są sympatyczne, bd mile, pomagają. Ja osobiście będąc na rozmowie spotkałam się z bd miła obsługa

Edyta
@Lucyna

Orientujesz się czy firma zatrudnia również studentów wieczorowych? Można to jakoś połączyć z pracą, dogadać się co do godzin pracy? Będę wdzięczna za napisanie odpowiedzi.

Wiariatka
@Edyta

Tak ja pracowalam przez 2 miesiace w Spar

takitam
@Wiariatka

tez mam zamiar pracowac w Spar przez tą agencję. mam nadzieje że nie wdepnę w (usunięte przez administratora)... :)

Mahmoud
@Niezadowolony

chyba pomililes pana.od2 lata pracuje przez euro.nigdy nie bylo problem.a personel bardzo mylo.

Pracowałem

Byłem pracownikiem biura, przez dłuższy czas. Wszystko było idealnie do czasu, kiedy nie zaczęły się problemy ze strony biura. Nagle skończyło się "miło", z ich strony. Nie ma tragedii, bo wypłata jest na czas, ale jednak każdy loonstrook trzeba dokładnie sprawdzać. Od razu wyjaśniać braki pieniędzy, bądź jeśli nie zgadza się coś w wakacyjnym albo godzinach urlopowych. Moja ocena to 5/10.

Zostaw merytoryczną opinię o Eu-roots - Waalwijk

• Jak się pracuje w Eu-roots?

Zobacz opinie na temat firmy Eu-roots tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eu-roots?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eu-roots