Opinie o Carpenter Europe w Tilburg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carpenter Europe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Carpenter Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carpenter Europe w Tilburg

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Carpenter Europe?

Krzysztof Fiszer Nowy wpis

Nie polecam pracy w Sodzie Stream przez Axell, mnie oraz partnerce i kilku innym osobom nie została przedłużona umowa po dwóch tygodniach od przyjazdu z polski. Powód jaki mi podano to "redukcja etatow" Wiadomość została przekazana w piątek po pracy, gdzie w sobotę byłem na planie, gdzie poszedłem do pracy, dzień później ,do niedzieli mieliśmy tez oczywiście wyjechać z parku bungalow. (usunięte przez administratora)

Stella Nowy wpis

@michal Oj mocno przesadzona jest ta opinia. Idealnie nie jest nigdzie ,a pracę trzeba wykonywać bo po to są pracownicy za to płacą!

michal Nowy wpis

biuro jest tylko do zniszczenia człowieka wyzyskania go upodlenia itd. nieliczy się człowiek tylko jak zecz do zarabiania piniedzy jak odmowisz raz pracy to już innej nie dostaniesz i za jakiś czas zostaniesz zwolniony to dla tego bo za każdego nowego człowieka maja 500e za wyrobienie sofi numeru zarabiają na wszystkim na domkach na godzinach itd. wymslaja rozne zeczy żeby cie wyzucic z pracy z dnia nadzień wyzysk ludzi (usunięte przez administratora) maja ludzi za nic tylko się licza pieniądze lokacje tragedia w lesie obiecują co innego a robia zupełnie co innego okradają polakow wymyslaja różne zeczy żeby wyzocic ludzi to \chore ochrona klamie i wymysla wpadają w nocy i robia przeszukania i zastraszają ludzi niszcza sprzet i karza placic nakladaja kary czuja się bezkarni ale zostali nagrani nawet o tym nie wiedzieli a koordynator wyzuca ludzi z dnia nadzień bo już nowi czekaja i niezdaja sobie sprawy ze trafili do (usunięte przez administratora) i maszynki do zarabiania piniedzy to jest chore co oni robia traktują człowieka jak (usunięte przez administratora) liczy się tylko kasa niepolecam nie idzcie do tego biura

Aplikowałeś do firmy Carpenter Europe? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Spawacz MIG/MAG TIG
Jobs Recruitments 4You
logo firmy KIEROWCA AUTOBUSU
GP Recruitment
wiktor

naprawde słabe lokacje mieszkaniowe, koordnatorzy nie ogarniają co sie dzieje do okoła nich, a na odchodne gdy chciałem odzyskać swoje rzeczy zostałem pobity przez osobę nadzorującą domki który traktuje ludzi mieszkających na hooge mierde jak niewolników w (usunięte przez administratora). nie polecam nikomu pracy przez to biuro bo myśle że droga przez piekło była by mniej męcząca

@wiktor

Dzień Dobry, Panie Wiktorze, jesteśmy zaniepojeni przedstawioną przez Pana sytuacją. Prosimy o kontakt na adres e-mail marketing.employment@axell.nl w celu jak najsprawniejszego wyjaśnienia sprawy i dokładnego opisania sytuacji. Jakakolwiek forma przemocy jest przez nas nieakceptowalna. Jeśli został Pan w jakikolwiek sposób poszkodowany, z pewnością osoba za to odpowiedzialna pozostanie pociągnieta do odpowiedzialności. Liczymy że uda nam się z Panem skontaktować i załagodzić sytuacje.

Miłosz

Firma (usunięte przez administratora) na wypłatach. Ściąga pieniądze za koszta wyssane z palca. Ktoś musi zrobić w końcu z tym porządek. Jestem w kontakcie z innymi poszkodowanymi, ale na razie nie ujawniam szczegółów bo to będzie chyba grubsza sprawa. Jeżeli też was oszukali, pamiętajcie o robieniu screenów z korespondencji mailowej.

Adrian Whtt

Z miłą chęcią się teraz wypowiem ponieważ niedawno przybyłem do holandii konkretniej do tilburga z pomocą firmy Axel będę szczery polecono mi busa z firmy GTV za 300 zł z Krakowa do tilburga w tym busie miałem obiecane przez panią z którą rozmawiałem że będzie tam WiFi i prąd niestety w busie nie było ani WiFi ani prądu ani klimatyzacji jechaliśmy jak bydło w małym busiku , gdzie w środku nocy było naprawdę zimno. Kierowca był miły stawal na postoje starał się pomóc .. będąc jeszcze w Krakowie obiecano mi jedną rozmowę o pracę którą miałem mieć na miejscu oczywiście przyjechałem do biura po 16 godzinach jazdy w biurze kazano mi jeszcze poczekać półtorej godziny ponieważ nie było jakieś tam koordynator... Umówiono mnie na rozmowę o pracę , której nie dostałem a następnie chcieli mnie dać do synceronu. Gdy zrezygnowałem nie zaproponowano mi nic innego , nikt nawet nie wyrobił mi bsn , nikt się nie zainteresował moim dalszym losem . Nie mogę się wypowiedziec na temat warunków pracy , jednakże Agencji osobiście nie polecam. Ostatecznie sam musiałem wszystko załatwić ..

@Adrian Whtt

Dzień Dobry, Panie (usunięte przez administratora), jest nam przykro, że doszło do takiej sytuacji. Jeśli nie przeszedł Pan procesu rekrutacji pomyślnie, zawsze staramy się znaleźć inną aktualną ofertę dopasowaną do Pana umiejętności . Niestety ,nie był Pan zainteresowany pracą w zaproponowanej firmie . Mamy nadzieję że końcowo znalazł Pan satysfakcjonujacą pracę . Prosimy o kontakt na adres e-mail (usunięte przez administratora) Będziemy wdzieczni , jeśli opisze nam Pan co wpłyneło na Pana opinię i co możemy zrobić, by uniknąć podobnych doświadczeń w przyszłości. Pozdrawiam

Alicja

Agencja to jedno wielkie oszustwo. P

Saba

Odradzam wszystkim wyjazd do tego biura. Gdy jesteście państwo Polsce, kobiety z rekrutacji dzwonią do was po kilka razy na dzień, są miłe...pomocne i odpowiadają na wszelkie pytanie. Sytuacja zmienia się gdy jesteście już na miejscu. Rekruterki i koordynatorki mają już wtedy na was dosłownie (usunięte przez administratora) Wszytko robią z wielką łaską,niczego nie da się zalatwic i czuć że traktują Cię jak śmiecia który ma zarabiać na agencję. Byłam w kompletnym szoku,jak zmieniło się ich nastawienie... Koordynatorki w fabryce w tilburgu, są bardzo wyniosłe i zachowują się jak wielkie panie. Nie raz słyszałam w pracy dużo negatywnych opinii na temat tego biura... To co obiecują przed wyjazdem odnośnie zarobków, to jedno (usunięte przez administratora)Miałam zarabiać 500 euro na miesiąc, pracując nocami, a nie byłam ani razy od stycznia na nocce. Moja wypłata nie przekroczyła nigdy 290 euro a z reguły było to o wiele mniej. Tutaj Apel do rodaków- szanujcie się ludzie, bo właśnie przez takie wykorzystywanie przez agencje, oni są bezkarni. Nie raz widzialam scenę, gdy młodzi ludzie zaraz po liceum przyjeżdżali tu za pieniądze od rodziców, ale nie wytrzymywali(usunięte przez administratora)lub zostali (usunięte przez administratora) i i wracali za parę dni do domu albo na drugi dzień... Radzę pisać maile i drukować je, by w razie (usunięte przez administratora)mieć potwierdzenie korespondencji z agencją...

@Saba

Dzień Dobry, Jest nam przykro, że mam Pan/Pani takie odczucia. Staramy się zawsze rzetenie przedstawiać ofertę i w miarę możliwości rozwiązywać zaistniałe problemy. Prosimy o kontakt na adres e-mail marketing.employment@axell.nl w celu dokładnego wyjaśnienia sytuacji. Będziemy wdzieczni , jesli opisze nam Pan/Pani co wpłyneło na Pana/Pani opinię i co możemy zrobić ,by uniknąć podobnych doświadczeń w przyszłości. Pozdrawiam

baleo

Witam.Czy kierowcow jest tez troche w firmie Axell? Kierowca C+E w Ravago przy silosach moze ktos by sie wypowiedzial odnosnie pracy i zakwaterowania w Hoek - Terneuzen.

denzero
@baleo

Praca na prawde w porządku. Wypłata zawsze na czas,nie mialem problemów. Pracowałem rok temu,ale musialem zjechac do Polski. Podpinasz system do przesypywania granulatu i wiekszość czasu czekasz aż robota sama się zrobi. Potem przewozisz granulat do firmy obok, podłączasz system i to samo. Zakwaterowanie w normalnych domkach max 6os. w Terneuzen. Z ludźmi to nigdy nie wiadomo jak trafisz, ale ja akutat mialem farta ;) Jak kiedyś wrócę do Holandii będę sie starał wlaśnie tam.

Srok
@denzero

Robota spoko ale chata w Terneuzen to nora.Co weekend libacja haha.polecam.

Robol nic nie znaczący...

Neutralnie pytam... Dlaczego jedni muszą płacić nie małe pieniądze za mieszkanie a drudzy mieszkają za free. Słyszałem jak sprzątaczka Uwaga... sama się chwalił że ona i jej facet (podobno koleś od remontuw maja cały dom dla siebie gdzieś u Tilburgu Czy to jest sprawiedliwe????? Widać jak axell dzieli ludzi... Kilka lat temu jak się było to jakoś tu było ok ???? teraz (...) wystarczy pojechać na Hooge i wszystko jasne... Dziękuję za uwagę :)

Justyna

ZŁODZIEJSTWO !!!! OSZUSCI!!!! Moją "współpracę" z Axlem zakończyłam dokładnie w niedzielę, 14 kwietnia 2019r. Był to mój ostatni dzien pracy, 15 kweitnia wróciłam do Polski. Wraz z ostatnią wypłatą dostałam moje pieniądze urlopowe, oprócz tego kazano mi czekac do 6 tygodni na ostatni przelew, tj. pieniądze wakacyjne. 6 tygodni oczywiście minelo 27 maja 2019r, a pieniedzy jak nie bylo, tak nie ma. Zaczelam wiec drazyc sprawe i wyslalam pierwszego maila. Na moim koncie na portalu axla w zakładce "rezerwy" cały czas widniała pozycja "pieniadze wakacyjne". Bylo to okolo 555euro. 27 maja pozycja ta zniknęła. Byłam przekonana, ze zniknela, poniewaz przelew zostal wyslany. Axell jednak odpowiedzial, ze pieniadze dostalam 18 kwietnia wraz z ostatnia wyplata! BZDURA! Odkryłam tez, ze po zakonczeniu pracy, przez 5 tygodni odciągano mi składkę ubezpieczeniową!!!! 5 skłądek * 23,60 euro każda, łącznie 118 euro. Zgłosiłam to wraz z następnym mailem, na co dostałam odpowiedz, ze przeciez MOJ KONTRAKT JEST NADAL OTWARTY I CZY W OGOLE ZGŁASZALAM KOMUKOLWIEK, ZE REZYGNUJE Z PRACY. LUDZIE !!!!!! CZY TO JEST NORMALNE!?!?! W takim razie przez póltora miesiąca ani razu nie pokazałam się w pracy i nikt nie zareagował? Oczywiscie szybko wykazalam, ze zglaszalam moja rezygnacje KILKA razy, miesiac przed koncem, a takze przed samym powrotem, ponadto przeciez pytajac o ostatni przelew Axell odpisal sam, ze dostane go po 6 tygodniach od zakonczenia wspolpracy. Gwozdziem do trumny byl ocxywiscie fakt, ze dziwnymz biegiem okolicznosci Axell przestawal przesylac mi planningi rowno z dniem 15 kwietnia 2019r. Po opisaniu calej sytuacji mailowo zaczela sie moja mala batalia i udowadnianie, ze nie jestem wielbladem. Ostatecznie dostalam przelew, 203, 51 euro. Jednoczesnie na moim portalu pojawil sie kolejny salaris, tym razm z moimi pieniedzmi wakacyjnymi. Moje 555 euro - podatek, powinnam dostac DOKLADNIE 321,51 EURO. DOSTALAM 203, 51 EURO. AXELL OKRADL MNIE NA 118 EURO. Oczywiscie 118 euro to wczesniej wspomniane 5 skladek ubezpieczeniowych (5*23,60=118), ktore nigdy nie powinny zostac mi pobrane, poniewaz od 5 tygodni nie pracuje juz w Holandii. Moja batalia trwa zatem nadal i nie spoczne, poki zlodzieje nie dosla mi moich 118 euro. W nastepnej opinii opisze jak przebiegla moja wspolpraca z Axllem, o dziwo przez 8/9 miesiecy bylo bardzo dobrze! Ale ta perfidna próba okradzenia mnie zniszczyla absolutnie cale poprawne wrazenie, jakie mialam do tej pory o Axllu. PILNUJCIE SWOICH SALARISOW, PILNUJCIE GODZIN PRACY, KAZDEJ RZECZY, KTORA PODPISUJECIE I NA KTORA SIE GODZICIE I WALCZCIE O SWOJE PIENIADZE !!!!!

Justyna
@Justyna

Udalo sie! Axell uwierzyl mi, ze nie jestem wielbladem, tylko czlowiekiem. W dodatku czlowiekiem, ktory umie liczyc :) Przyznano mi zalegle 118 euro, jeszcze raz apeluje: PILNUJCIE SWOICH WYPLAT !!!!

Ktoś się orientuje jakie są warunki zakwaterowania na heukelom przez axella

Cezary
@Piotr

Mieszkałem kilka mieś. Heukolom oraz Schijndel to bardzo fajne lokacje. Bardzo duży dom w dobrym stanie o ile Axell nie posiadam innych loakcji w Heukolom(wszystkiego nie wiem ;p).Możesz sprawdzić jak wygląda sam budynek jeśli mowa o tym przy "Coppelmans" czyli sklepie coś jak mrówka w PL ale z artykułami ogrodniczymi.

melina

Hooge Mierde to dobra lokacja można tam kupić alkohol w domku 74 i 29 podobno o każdej porze dnia i nocy wiec na co tu narzekać??!!

chłodnym_okiem

Wiele lat temu zrezygnowałem z wyjazdu do pracy przez Axell. Rekrutacja miała miejsce w Łodzi Miałem trafić do Tillburga. Moja rezygnacja odbyła się dość dziwnie bo obudziwszy się w nocy stwierdziłem po prostu, że następnego dnia nie jadę i tyle.Teraz czytając zamieszczone wpisy utwierdzam się w tym, że moja decyzja z perspektywy czasu wydaje słuszna a intuicja mnie nie zawiodła. Później dowiedziałem się, że trafiłem na "czarną listę" i chcąc wyjechać ponownie musiałbym napisać notę pokutną. Wiadomość ta wyprostowała mi to jedynie środkowy palec. Ludziom oszukiwanym przez pracodawcę proponuję przestać wylewać gorzkie żale przez Internet i zgłaszać problemy do rządowych agencji, które zajmą się nieuczciwymi pracodawcami. Nie bójcie się też nagrywać rozmów czy sytuacji z jakimi się spotykacie bo to jedyne potwierdzenie jakie możecie mieć. Axell prosząc cały czas o więcej informacji potwierdza jedynie swoją niekompetencję. Powodzenia. Walczcie o swoje.

Reżyser Kina Akcji

Witam. Myślę o zmianie kraju z UK na NL Szofer CE polecacie ogólnie któraś z agencji? Jak wyglądaja zarobki praca lokacja? Ups, de Rooy dużo widzę tu ofert warte któreś pracował ktoś? Dają trasy międzynarodowe?

Pan Belfast
@Reżyser Kina Akcji

De Rooy zawsze będzie miało oferty pracy bo niewiele jest osób które lubią mieszkać kilka tygodni w kabinie pokroju Daf CF z niskim dachem

Axell Employment (Bartosz)

Szanowny Panie @Lukas, przykro nam z powodu Pańskich odczuć. Czy zgłaszał Pan uwagi opisane w komentarzu przydzielonemu koordynatorowi? Zachęcam też do kontaktu mailowego na adres jobs@axell.pl - po otrzymaniu dodatkowych informacji będzie nam łatwiej odnieść się do Pańskich uwag. Jeśli nie jest Pan zadowolony z aktualnej pracy, postaramy się znaleźć ofertę bardziej odpowiadającą Pańskim oczekiwaniom.

Była Axllowka
@Axell Employment (Bartosz)

Witam, pracowałam jakiś czas przez axlla i wypowiem się obiektywnie jak się tylko da. Kasa na czas, dojazd do pracy na szczęście służbowym autem z axlla,a nie Gtvką bo łeb który tam siedzi na dyspozytorce targa jawnie łacha z ludzi i nic nie jest z tym robione ludzie czekają nie raz po 2 godziny na kierowcę. Teraz jedna z ważniejszych rzeczy: lokacja Hooge Mierde (legendarny w holandii park zamieszkały przez pracowników axlla. ) domki są wporzadku zależy do jakiego się trafi ale cena jaka firma sobie za nie wola to już przegięcie. 100euro za tydzień!!! Jakiś kuwa żart!! Samo Hooge Mierde hmmm....jak ktoś był w wojsku to sobie poradzi. Mogło być gorzej. A teraz coś co bardzo chciałam ja i wiele osób poinformować firmę axell employment. Pan Hausmajster Bartek (największy sku...rwiel z całej tej firmy) ludzi traktuje gorzej niż zwierzęta. A jego odzywki do kobiet... Po prostu nic tylko skoczyć mu na łeb i patrzeć jak krew uszami leci. Chodzi cwaniakuje że ma prace po znajomości i mogą mu tu skoczyć co najwyżej. Mam kontakt z ludźmi którzy nadal tam pracują i chcą załatwić sprawę z Panem Bartusiem na drodze prawnej więc za niedlugo zapali mu się ta jego nietykalna dupka. W imieniu byłych i obecnych pracowników axlla proszę o doprowadzenie Bartusia do porządku. Bo ten pan sobie tu wyciera mordę ludźmi mieszkającymi na lokacji jak i ludźmi z samego biura. Generalnie agencje polecam ale jak najszybciej uciekajcie na prywatne pokoje bo są o wiele tańsze. Dla zainteresowanych tutaj link gdzie pokoje do wynajęcia są o prawie połowę taniej i w normalnym mieście i masz pokój dla siebie tylko!! (usunięte przez administratora)Pozdrawiam dobre osoby z axlla na palcach ręki można ich policzyć

@Była Axllowka

Dzień dobry, na początek ważna informacja: nie pracuję w agencji jako Hausmajster - zbieżność imion jest całkowicie przypadkowa. Czy byłaby Pani uprzejma przesłać więcej szczegółów dot. Pani uwag drogą mailową na adres jobs@axell.pl? Dodatkowe informacje byłyby pomocne w celu możliwie szybkiego wyjaśnienia spraw(y) . Oczywiście jeśli będę mógł pomóc w innych kwestiach, również zapraszam do kontaktu. Korzystając z okazji życzę Pani Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym 2019 roku.

Małgorzata W
@Axell Employment (Bartosz)

Zróbcie coś z tym Hausmajstrem Co ma na imię Bartosz i nie piszecie tu głupot że nie pracuje bo pracuje na waszej lokacji na hooge mierde. Bardzo chamsko się odzywa do kobiet i to jest bardzo nieprzyjemne kiedy trzeba słuchać tego oblesnego faceta jak się chwali kim to on nie jest i że koordynatorzy mogą mu naskoczyć za przeproszeniem i że on decyduje o tym kto mieszka na hooge mierde. I proszę mi tu nie pisać żebym wysłała do was wiadomość prywatną bo i tak nic z tym nie zrobicie. Zamiast spokojnie pracować i po pracy w domu odpoczywać trzeba myśleć co ta imitacja faceta wymyśli tym razem

@Małgorzata W

Szanowna Pani Małgorzato, w opublikowanej wcześniej wypowiedzi nie kwestionowaliśmy zatrudnienia Hausmajstra Bartosza - wskazaliśmy jedynie, że nie jest on autorem komentarzy na portalu GoWork (zbieżność imion). Zapewniam też, że staramy się rozwiązywać problemy zgłaszane nam w wiadomościach prywatnych. Nasze biuro w Tilburgu zajmuje się opisaną przez Panią sprawą. Zostało już zaplanowane odpowiednie spotkanie z Hausmajstrem ( zostanie poruszona kwestia jego zachowania). Jeśli będzie Pani chciała przekazać nam dodatkowe informacje, zapraszam do kontaktu mailowego - adres operations.employment@axell.nl.

Axell Employment (Bartosz)

Szanowny Panie @LK, proszę o kontakt mailowy z bardziej szczegółowym opisem sytuacji na adres jobs@axell.pl. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sprawę - nie będzie to jednak możliwe, jeśli nie otrzymamy dodatkowych informacji.

Holandia. Pl
@Axell Employment (Bartosz)

Czy wy możecie komuś jakoś normalnie odpisać a nie tylko piszecie proszę o email albo telefon kontaktowy w celu wyjaśnienia ?? Ludzie się boją że potracą pracę jak się odezwą. Co wy sobie myślicie.

@Holandia. Pl

Dzień dobry - zapewniam, że prosimy o szczegółowe wyjaśnienie i kontakt (mailowy lub telefoniczny) mając na uwadze korzyść osoby publikującej swojej uwagi. W przeciwnym wypadku nie jesteśmy w stanie zająć się daną sprawą - anonimowe komentarze niestety na to nie pozwalają. Prosząc o kontakt poza portalem GoWork chcemy także zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobom, które chciałyby wyjaśnić jakąś sprawę - wówczas takie osoby nie muszą obawiać się np. upublicznienia wrażliwych danych osobowych.

bylkiedys

Najgorsza agencja w Holandii

@bylkiedys

Szanowny Panie, zaręczam, że jako agencja staramy się naszym pracownikom zapewniać możliwie najlepsze warunki współpracy. Chętnie dowiemy się, co wpłynęło na wystawioną przez Pana opinię - zachęcam do przesłania takich informacji drogą mailową na adres jobs@axell.pl. Może Pan liczyć na kontakt zwrotny i reakcję z naszej strony. Chętnie też dowiemy się, czy moglibyśmy Panu jakoś pomóc.

LK

Bardzo niekompetentna firma, która naraża swoich klientów na straty - nie tylko finansowe - nie jest w stanie zapewnić godziwych warunków zakwaterowania oraz współpracy. Moja przygoda zakończyła się stratą ok. 400 €. (usunięte przez administratora) Proszę uważać a już najlepiej unikać!

Zostaw merytoryczną opinię o Carpenter Europe - Tilburg

Carpenter Europe