E&A AH Geldermalsen

Tilburg

Opinie o E&A AH Geldermalsen

sayan 2011-11-07 01:30:34
E&A placówka w Tilburgu obejmuje okoliczne AH, ja pracowałem w Geldermalsen. Stawka 10,40 brutto plus dodatek za normę co daje niby 11,40 Euro. Faktycznie to wygląda tak, za dniówki (5) zarabia się około 200 Euro po odliczeniu kosztów mieszkania i mediów. Za nocki (5) około 340 Euro się zarabia. Prawdziwy (usunięte przez administratora) dla osób naprawdę zdesperowanych. Zwalniają ludzi ciągle ( za byle co), nawet pracowników z 5 letnim stażem pracy. Koordynatorzy (Polacy) ledwie umieją czytać po polsku (tacy wykształceni). Ogólnie najgorsza praca na jaka trafiłem. Normy ciągle podnoszą, prawie nie ma tam już młodych ludzi ponieważ zostali zwolnieni (są za leniwi jak dla E&A). Coraz więcej osób pracuje tam w wieku 40-50 lat. Bardzo często nie wiadomo kiedy idzie się do pracy ponieważ koordynatorzy nie racza poinformować o dodatkowej rezerwie lub zdjęciu rezerwy, często o tym się dowiadują pracownicy jak już bus pod mieszkaniem stoi. Bardzo mało godzin.
loki 2016-05-04 20:20:35
Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o warunki pracy, mianowicie chodzi mi o warunki zatrudnienia dla pracowników. @antosek niestety , ale nie podajesz żadnych argumentów za firmą
Zostaw swoją opinię o E&A AH Geldermalsen - Tilburg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E&A AH Geldermalsen