Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Kalafior

Nie ma kierownika jednego, coś już to nie widać jaki czas. Lidery jak się ich pyta czy się zwolnił to nic nie mówią Coś chyba w tym jest

Zdziwiona

Dlaczego pozwala się jednej osobie niszczyć coś nad czym ludziie pracowali tyle lat i to działało. Podobno jesteśmy najlepszą jednostką. Czy nikt tego nie widzi. Przecież tu już się nie chce przychodzić.

@Zdziwiona

Niestety to nie jedna osoba niszczy to wszystko, cała góra to niszczy pozwalając jednej osobie na to Kierownictwo doprowadza firmę na (usunięte przez administratora)

Julia

Kierownictwo nie ma szacunku dla nas,dla ludzi,którzy budowali ten zakład swoją ciężką pracą, dla ludzi,którzy stworzyli dobrą atmosferę i relacje między sobą Teraz to wszystko niszczą- WSYD Dla nich jesteśmy tylko cyferkami

Becia

Bardzo szybko firma straciła reputację. A było tak dobrze. Widać że ten pan nie lubi jak jest w pracy dobra atmosfera, idziemy w dyktaturę .

Rozczarowana
@Zdziwiona

Przykro być częścią niszczonego zespołu. Pracowało się w różnych miejscach ale nie sądziłam, że przyjdzie mi się mierzyć z takimi doświadczeniami. Zamiast spokojnie wykonywać swoje obowiązki i skupiać się na nich, pracownik martwi się o to co jeszcze może się wydarzyć. Natłok codziennych zmian na magazynie, które nie są pomocne powoduje tylko dezorientacje. Praca na magazynie powinna być dobrze zorganizowana z udziałem pracowników na danym stanowisku, którzy wiedzą co usprawni ich pracę. Życzę sobie i wszystkim aby dalsze działania kierownictwa w tej firmie brały pod uwagę wszystkich pracowników.

FIEGE_EB

Żaden z pracowników nie ma możliwości usuwania komentarzy. Komentarze są usuwane przez GoWork, jeśli łamią one regulamin serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin pozdrawiam, Agnieszka

Dobrze, że już tu nie pracuję
@FIEGE_EB

(usunięte przez administratora) Inną kwestią jest brak zainteresowania ze strony centralnego HR sytuacją panującą w Zielonej Górze. Atmosfera jest fatalna, ludzie składają wypowiedzenia, chorobowe wzrasta, wyniki spadają i nikt się tym nie interesuje?

Leosia

Skąd ten spadek oceny? 2,4 gwiazdki jeszcze kilka tygodni i ocena będzie ujemna...czy w tym zakładzie dzieje się coś niepokojącego??

Związki zawodowe
@Leosia

Duża w tym zasługa działu HR który całkowicie stracił zaufanie wśród pracowników i gra do jednej bramki z panem Poznaniakiem. Nawet nasz sympatyczny pianista niewiele tutaj może zagrać

Ble
@Związki zawodowe

Kiedyś pracowało się tu bardzo dobrze, niestety od pewnego czasu jak dołączył nowy KM totalne (usunięte przez administratora) !!!

Sami są sobie winni Kierownictwo robi zmiany,tylko czemu to ma służyć? Chyba tylko temu aby wszyscy się zwolnili Zmienić to trzeba Kierownictwo i HR

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. zakupów
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Nogreenbananas

Z przykrością informuję, że aspekt wygląda tak se.

A nowym liderom przydałby się szkolenie z KOMUNIKACJI z rodakami, bo z obcokrajowcami jest na wysokim poziomie, aż za bardzo…do tego prawa pracy, a najlepiej to pracy, bo chyba powołanie bardziej na informatyka co widać codziennie, po za tym różnie ile osób tyle opinii, chociaż co do powyższego raczej 90% się zgodzi pozdrawiam serdecznie.

@Odpowiedz

Dla starych "liderów" też by się przydało szkolenie, bo jedyną formą komuniakcji jest krzyk i całkowity brak szacunku dla innych.

Anonim 2
@Anonim

Jakoś liderzy (starzy) na mojej zmianie odnoszą się do ludzi z szacunkiem! Zawsze można na nich liczyć (starzy).

Słabo
@Odpowiedz

Starzy są doświadczeni, nowi się musza tego nauczyć. To ze ktoś ma dobry kontakt z innymi nic nie znaczy. Co do pracy, nie wiemy jakie maja obowiązki, wiec wg mnie nie ma czego się czepiać.. znowu gowork rusza na liderów? Tak jak było kiedyś? Ludzie kiedyś już o tym było pisane to my tworzymy tu atmosferę wiec jak coś jest nie tak to może porozmawiajmy z liderami? Bo „KOMUNIKACJA” leży po obu stronach - tez jesteśmy za to odpowiedzialni a bywa różne i nie tylko liderzy za to odpowiadają, zdarzają się łagodnie nazywając „bezczelne” i nie na miejscu komentarze. Zachowanie jakby liderzy byli odpowiedzialni za całe zło a przykro mówiąc to tylko pionki w tej grze… pozdrawiam i życzę ogarnięcia się.

Kiler

Czy ktoś wie kiedy wreszcie HR zacznie zajmować się problemami pracowników??? Czy 2 z 3 pań z tego działu dostaaja wynagrodzenia tylko za okupowanie palarni... Czy ktoś to kontroluje...?

Esmeralda

Ponad 5 lat budowania firmy opartej na jakichś zasadach zostało zniszczone w ciągu tygodnia.. zwalnianie ludzi to jedno ale sposób w jaki się to robi to drugie. A to drugie budzi niesmak i psuje opinie o zakładzie..

Barbie

Heja, Gdyby to był normalnie funkcjonujący magazyn, a dział HR i DCM obiektywny to już dawno Pan od krzesła powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie za sytuację, które miały miejsce Tzn agresywne zachowania wobec innych pracowników, brak przestrzegania zasad BHP, zastraszanie osob funkcyjnych oraz niskie umiejętności. Ok, to ostatnie to może wypowiedzenie umowy ale reszta to dyscyplinarka 100%.

Jaro

Wiecie o tym że za próbę napisania petycji w tej firmie 1 dnia zastrasza się pracownika agencji i kieruje do niego groźby, a gdy zastraszyć się nie da to następnego wyrzuca z pracy. Ale oni się boją..., mają czego:)

Bysia

No dokładnie, nie można przecież być cicho gdy zastrasza się kogokolwiek, Czy się osobę lubi czy nie. W ten sposób każdego kogo nie lubisz możesz zwolnić kiedy chcesz i w jakikolwiek sposób chcesz.

Zawsze tak było, tylko nikt tego nie widział albo udawał że nie widzi.

Zielony

1września rusza kolejna edycja badań satysfakcji pracowników Fiege.Bedzie pytanie:Czy jesteśmy zadowoleni z pracy w FIEGE????No i co tu napisać? Prawdę !!!!!

Pionek
@Zielony

Myślę, mam nadzieję, że ludzie szczerze się wypowiedzą w ankietach. I może da to do myślenia tym na górze. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze, powinno rozpętać się piekło. Nie zwalnia się ludzi za nic.

Byly pracownik
@Pionek

Masz rację, przez rok tylko zdrowie się straciło, jeden wielki (usunięte przez administratora) brak doświadczonego personelu rekrutującego i kadry kierowniczej, w tym kierowników i pseudo liderów

Dlugotupracuje

Jak daleko musimy iść żeby ktoś nas wysłuchał ? Czy dalej będą wszystko zamiatać pod dywan i usuwać? Czy kolejne osoby funkcyjne zostaną zwolnione zeby pokazać jakie rodzinne wartości ma ta firma ...

Pionek

Zwolnienie z pracy Roberta było bardzo złym posunięciem. Robert był moim najlepszym kierownikiem. Mam wielki żal do zarządzających, że rezygnują z osób, które nie boją się działać, mówić, które okazują dobre serce dla ludzi, są lojalni dla przełożonych.

Zielony

Dlaczego zwolnili dobrego człowieka????Robert byl super kierownikiem.Wiedzial jak się pracuje na każdym stanowisku a ten Sławomir co on wie o pracy na tym magazynie.(usunięte przez administratora)Ludzie na wysokich stołkach obudźcie się!!!!!! Pozbyliście się dobrego pracownika!!!!!!

Straszne jest to co się dzieje w tym zakładzie Kierownictwo nie ma szacunku do nikogo,udowodnili to nam Podłość ludzka nie zna granic

Były

Nie pracuje już w tej firmie długo, nie przez to, ze było źle, a przez lepsza ofertę. Ale po informacji o zwolnieniu mojego NAJLEPSZEGO KIEROWNIKA - ROBERTA, brak słów. Zwolnić największa wartość dodaną tej firmy, to już nawet nie strzał w kolano… człowiek kierujący się dobrem pracownika, budującym dobra atmosferę, mającym najlepszy wpływ na cała zmianę. Ludzie zwariowaliście - kieruje te słowa do osób odpowiedzialnych za jego odejście. Dzięki niemu w newralgicznych momentach firma prawidłowo funkcjonowała, a inni przypisywali sobie zasługi jakoby to dzięki współpracy wszystko działało, tyle że to on inicjował wiele podejmowanych działań. Jestem w kompletnym szoku. Rober, ta firma nie zasługuje na Ciebie - byłeś, jesteś i zawsze będziesz najlepszym managerem, kolegą z pracy i człowiekiem!!!

Kamusia

Smutne co się dzieje w tej firmie. Od czasów nowego pana KM nic dobrego niestety nie ma miejsca, jeszcze trochę i ludzie będą odchodzić masowo

Kazik

Brak kompetencji, próba kneblowania ust, zastraszanie innych pracowników nowy KM w całej okazałości. Wymiotować się tylko chce.

Queen
@Kazik

No i jeszcze zapomniałaś dodać brak kultury. Ciekawe kiedy i komu znów zabierze krzesło?;)

Ludek

A jak może być inaczej, oni ze strachu przed opinią pracowników na swój temat to portami trzęsą - taki typ ludzi Dzięki Robert spoko z Ciebie Kiero był... Jest:)

Krecik

Hejka, nie chce tu się przychodzić do pracy taka atmosfera. Najlepsi odchodzą z tej firmy. Pamiętajcie że na końcu za wszystko odpowiada Pan fałszywy uśmiech z biura obok HR

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra