Opinie o Stokrotka w Wałbrzych Ksawerego Dunikowskiego 22

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Wałbrzych Ksawerego Dunikowskiego 22

Stokrotka

Dlaczego żadne z was nie przyjdzie i nie powie tego w twarz? Każdy odważny za plecami, nigdzie nie jest super i nie będzie. Spróbuj swoich sił a później masz prawo się wypowiedzieć wejdź w to od drugiej strony i sam zdecyduj czy warto :D

@Stokrotka

Ale komu w twarz? Kierowniczce? I co to by dało? Zmieni się na lepsze? Widać że "oczyszczacze" się włączyły. To może napisz ile ludzi przez rok czasu się przewinęło przez ową stokrotkę? Ile macie wolnych etatów? Ilu pracowników pracuje ponad rok? Ciekawa jestem i pewnie nie tylko ja.

Bart
@Stokrotka

Próbowałem nie polecam. Jest dokładnie tak jak wszyscy piszą, dramat.!

ciekawy

Czy Stokrotka na dunikowskiego się zamyka???? Sklep wygląda coraz gorzej

Mery
@ciekawy

Wygląda tak, ponieważ nikt nie chce pracować przy takim traktowaniu pracownika.

Szuka pracy

Chciałam się przyjacąć do Stokrotki na Podzamczu ale tam mają stałą załogę i nie ma miejsc. Powiedziano mi żebym spróbowała na Piaskowej ale teraz jak czytam co tu się wypisuje to chyba rezygnuję, poczekam może na Podzamczu coś się zwolni chociaż widać po tych babeczkach, że im tam dobrze, a ta kierowniczka z którą gadałam, taka blondynka też miła, więc już nie wiem. Naprawdę tak źle jest na tej Piaskowej?

Olo
@Szuka pracy

Źle to mało powiedziane. Niestety ale na obecne kierownictwo nie ma bata. Szkoda że dyrekcja olewa skargi i pozwala na mobbing. Sklep wygląda jakby miał się zamykać. Zero towaru. Brak pracowników.

Tuu
@Szuka pracy

Jest dramat. Jak Przyjdziesz to.miesiac i sama się zwolnisz ..brak szacunku i pomiatanie pracownikami!

@Tuu

A dlaczego jest taka różnica między sklepem na Podzamczu a tym na Piaskowej?

@Szuka pracy

Wszystko zależy od kierownika. Niestety na Dunikowskiego kierowniczka to porażka.

@Hip

Wiadomo że dużo zależy od kierownika to oczywiste. Pracowałam na dwóch Biedronkach w różnych atmosferach i pod innymi kierownikami ale ogólne zasady firmy były spełniane. Mieszkam na Podzamczu i często do Stokrotki chodzę, widzę jak ten sklep wygląda i jak te babeczki się zachowują dlatego wydaje mi się że fajnie byłoby tam pracować. Poszłam z CV na Piaskową i zrezygnowałam. Skoro są dwie Stokrotki tak blisko siebie to poziom powinien być równy. A Rejonowa bądź Rejonowy nie może przemieszać ludzi :-) może udałoby mi się wtedy iść na Podzamcze. W Bideronkach często nas wrzucali na inne sklepy. Dziwne to wszystko jest.

@Szuka pracy

Na piaskowej jest supermarket a na podzamczu market a to dwie różne bajki. Tam nie ma możliwości rotacji pracowników.

uio
@Olo

Chcecie zobaczyć co to mobimg to do Świdnicy zapraszam.

Ruda

Młoda zastępczyni traktuje ludzi jak śmieci. Dostała awans i w głowie się poprzestawiało. Siedzi cały czas w biurze tak samo jak kierowniczka a na ludzi tylko krzyczy i wyzywa. To jest (usunięte przez administratora) a nie porządna firma. Wkońcu prezes powinien się tym zainteresować dlaczego tak ludzie odchodzą i jak są traktowani. Nie polecam pracy !!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stokrotka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Inwentaryzacja w sklepie spożywczym. Wałbrzych
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca dla stolarzy budowlanych
REGESS
Sara

Jeden z gorszych sklepów. Kierownictwo traktuje ludzi jak śmieci. Mobing!!!

Jarek
@Sara

Na piaskowej to dopiero się dzieje. Wszyscy się zwalniają. Kierowniczka juz dawno nie powinna pracować! Ludzi ma za nic, niszczy ich !

Daniii
@Sara

Pracowałam tam. Nie polecam. Nikt z tym nic nie robi! Mobing

hh

W tej firmie jeszcze ktoś pracuje? Ogłoszenia o prace są cały czas

Widzę ze tam dalej się nic nie zmiemiło....podziwiam pracowników za wytrwałość

Beta

Trochę się zmieniło hi hi hi w przeciągu miesiąca odeszło kilka osób i szacun im za to a zostaly kable i podpierdalacze.

ona czyli kto?

I co robaczki nic siem nie udało? Żal mi was jak na was patrze

Beta
@ona czyli kto?

Siem??? Ha ha ha cofnij siem do szkoły podstawowej. Pamiętaj kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada.

Stefan

Jak obecnie wyglada praca w sklepie warto isc tam do pracy ???

do pracowników nierobów

Proponuje do kopalni wrócić albo sobie biedaszyba wykopać w ogródku a nie afery kręcicie (usunięte przez administratora) o bendzie sie bał że też u afere wykrencimy pomyślcie tempaki

Justyna????????????????

Pilnujcie Swojej (usunięte przez administratora) a nie zajmujecie sie kierownikami.Szewoqa jest ok tak jak i zastepcy kierownika,jak jestescie nierobami to zjeby dostajecie.Nie macie jaj powiedziec tego prosto w twarz komus i do tego dajecie wymyslone niki.

Karma

Jacy wszyscy dzisiaj spokojniutcy w pracy. Zatkało kakao. Niedługo spotka was sroga kara moi mili z grożenie

Hmm
@Karma

No i kto tu komu grozi?

juliann

Koniec kariery kierowniczki? Ciekawe czy to prawda

karolak

a co wyprawia?

Jaja
@karolak

Zapraszam do pracy do stokrotki to zobaczysz

xyz
@Jaja

no ale co takiego wyprawia? nie potrafisz zdania sklecić (usunięte przez administratora), czy nie wiesz co napisać bo bzdury gadasz? kolejne farmazony co nie mają w realiach pokrycia

Jaja
@xyz

(usunięte przez administratora) Ze szczegółami mam ci opisać co (usunięte przez administratora)wyprawia to daj namiary na siebie. Z resztą to już jej końcowa kariery w stokrotce.

xxx

Za groźby karalne sprawa została w dniu 19.04.2019 r. zgłoszona Policji i zostało wszczęte postępowanie z artykułu 190 kodeksu karnego. Do włodarzy portalu www.gowork.pl został wysłany wniosek prokuratorski o udostępnienie adresu IP, z którego owe groźby zostały wysłane.

Margo
@Jaja

Witam Skąd wiesz że to koniec kariery (usunięte przez administratora)??? To pewna informacja

hejj

A jacy sa inni pracownicy zastępcy kierowniczki da sie z nimi pracować???

klient

Wymienić kierowniczkę , ile czasu jeszcze pracownicy bedą się z nią męczyć

Tymek

A co na tą sytuacje zastępcy??

Onapl
@Tymek

Zwalniają się hurtowo. Z resztą co oni mogą, jak nic nie mogą.

Smutna

Co za pustostan z tej kierowniczki. Dlaczego prawo pracy nie działa na takich ludzi? Nikt nic nie robi z tym. Ani dół ani góra. Ona jest nie do ruszenia. Za znęcanie się nad pracownikami powinna trafić za kraty.

Waldemar
@Smutna

ponoć dobrze laske robi

Smutna
@Waldemar

Chyba minete regionalnej

Klijent
@Smutna

Ona jest nie do ruszenia ma plecy u regionalnej a ta jej (usunięte przez administratora) broni ale zibaczymy jak dlugo kazdy kij ma dwa konce

Klijent
@Klijent

Strajk pracownikow i wtedy centrala sie zajmie co sie dzieje. Morze wtedy wysluchaja pracownikow i prawda wyjdzie na jaw

Maks

Dlaczego pracownicy stokrotki nie mogą iść grupowo na zwolnienia lekarskie lub urlopy na żądanie ???? Nie dawajcie się kierowniczne

Widzę że niewygodne komentarze są usuwane? Hmm... Prawda w oczy kole?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Stokrotka