Opinie o Stokrotka w Wałbrzych Ksawerego Dunikowskiego 22

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Wałbrzych Ksawerego Dunikowskiego 22

Juz dawno powinni wykopać ta babę przekretacza jak można podrabiać czyjeś podpisy przy liczeniu sejfu (usunięte przez administratora)

Hip

Nie został usunięty. Skopiuj sobie link do przeglądarki.

Stokrotka

Witam, wiele razy było tak, że broniłam Pani Magdaleny bo robiła z siebie ofiarę a okazało się że jest katem a nie ofiarą.

@Stokrotka

I po co było jej bronić ? A mówiliśmy nie raz, dzwoniliśmy. Trzeba było posłuchać też innych a ślepo wierzyć tylko kierownikowi sklepu.

Hip

Tylko szkoda że centrala nie potrafiła się przyznać do tego, że nie jedna skarga wpłynęła na ową kierowniczke. Boją się teraz (usunięte przez administratora). Mam nadzieję, że Magdalena wyleci na........

@Hip

Sama pisałam więc wiem. Żenada i tyle w temacie!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stokrotka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Szalona

Jak już każdy Wie filmik został dzisiaj udostępniony. Dziewczyny jestem z was dumna!!! Szkoda tylko że tak mało zostało powiedziane. Proponujemy drugie spotkanie dla osób które nie mogły przybyć a będą miały sporo do powiedzenia w innych sytuacjach.

Jeszcze chwilę i koniec będzie z Panią Magdaleną K. I tutaj nie chodzi o groźby bo nikt nie pójdzie siedzieć za śmiecia, który gardzi i pomiata pracownikami. Ta Pani powinna mieć zakaz pracy z ludźmi. Pracowałem z nią i wiem że to psychiczna kobieta. I tak jak mój przedmówca pisał, potrafi tylko szpiegować i mścić się na byłych pracownikach. Wchodząc na sklep czujesz się jak (usunięte przez administratora) ponieważ każe ochronie chodzić krok w krok za taką osobą. Mógłbym tutaj dużo pisać. Chcecie tam iść do pracy to idźcie i sami przekonacie się co to za osoba. Początek jest ok a później lepiej nie mówić. Dziwie się że kontrole sanwpidu jeszcze nie zamknęły teho sklepu. Ale sama szczyci się tym że jedna z pracownic ma tam kokeżanki i nic jej nigdy sanepid nie zrobi... Wkońcu może ktoś się tym zainteresuje bo to kpina (usunięte przez administratora) bo nawet jej osobą nie można nazwać jeszcze pracuje i zarządza ludźmi.

Ina

Wszyscy macie nie tak w głowach Bo nie macie odwagi w oczy powiedzieć

@Ina

Słuchaj moja droga. Idź do pracy w stokrotce i postaw się laluni. A masz zemstę gwarantowaną. Magdalena potrafi za wszelką cenę dowiedzieć się gdzie pracują jej byli pracownicy (śledzi profile na fb, pisze do ich znajomych) i później rozsyła nieprawdziwe informacje do ich nowych pracodawców. Czy to jest normalna kobieta? Powinna mieć na imię ZEMSTA brak słów co do jej zachowania. Powinna zasięgnąć pomocy psychiatry i to pilnie

Jaaaa

Witam każdy ma swoje zdanie na Temat Magdy Te całe oczernianie jej jest dziecinadom czemu zaden pracownik nie powiedział co mu nie pasuje a jak odeśli to afery robią A to ze co chwila inne osoby bo przychodzą młode panieńki które by nic nie robiły nawt ciężko na kasie im siedziec bo za ciężko do towaru nie bo ciężko niestety wszędzie trzeba robic bo kasy niema za darmo A że Magda nic nie robi hehe kłamstwo zapiernicza jak każdy z pracowników i to po tylegodzin ad rana do nocy tylko tego nikt nie widzi Jesteśmy ludzmi każdy ma złe dni itp ale Jeśli Kazdy wykonuję swoją prce to i niegra w kulki to nikt sie nikogo nie trzepia

Karol
@Jaaaa

kup (usunięte przez administratora) słownik, bo nie da się tego czytać

@Karol

Dziecko by to lepiej napisało. Żenada! Magda faktycznie siedzi całymi dniami ale tylko po to by każdego kontrolować i móc się na kimś wyżywać bo to jej zasrane hobby. Więc zastanów się Jaaaa co ty w ogóle piszesz.

Hhhhhhh
@Jaaaa

Naucz się pisać po Polsku analfabetko

Jaaaa

Haha jakie kontrole i niby czemu śmieszne

Ajj

Czyzby nareszcie zmiany kierownictwa w stokrotce ????

Jaaa
@Ajj

Tak

Jaaaa

Czemu nikt nie zapyta ileta kobieta ma na głowie za każdego ona ponosi odpowiedzialnośc i wogule teraz woja ale nikt nie umiał jej powiedzieć co nie pasuje teraz bendzie ze mówili niby oj dajcie sobie spokój bo afera zaniknie i nikt pamietac nie bendzie wiec szkoda waszego czasu a ktoś kto chce pracować a niegrac w kulki to zobaczy że jest inaczej

Tyyyy
@Jaaaa

Inaczej jest ????? a czu uzytkownik Jaaa pracuje od dawna w stokrotce??

No i dzieje się. Kontrola za kontrolą. Nawet regionalna pod kontrolą. A Madzia pali wrotki i ucieka na urlop, ale przed prawdą nie ucieknie. Rada : zacznij szukać nowej pracy.

Hip

O proszę proszę. A któż zarządza sklepem?

????

Kierowniczka sklepu poniza pracowników zawodowo...Najgorszy sklep w Walbrzychu.

Jaka umowa obowiązuje w Stokrotka podczas okresu próbnego?

Hip

Zależy czy przez podfirme czy bezpośrednio ale próbna jest na 3 miesiące. A co z tego jak i tak nikt tam dłużej jak miesiąc nie wytrzymuje. Szkoda czasu i nerwów dla owej stokrotki.

Szalona

Hej wszystkim ;) Pracowałam w tej Stokrotce i doskonale wiem co tu się wyprawia. Kierowniczka porażka! Wszyscy zastępcy którzy się przewinęli byli ok. Naprawdę na górze nikt nie zauważył że za jej kadencji zwolniło się ponad 80 osób ? Są ślepi czy poprostu tego nie sprawdzają ? Liczą się tylko zyski i pieniądze ? A kadry które wypisują dokumenty co chwilę jakiejś innej osoby to nie dało im do myślenia ? Wyzysk na Maksa! Prawidłowy odstęp czasu od jednej zmiany do drugiej to 11 godzin. Myślicie że tego trzymała się kierowniczka ? Niestety nie. Łamanie prawa u niej to na porządku dziennym. Nie płacenie za nadgodziny. Ciągle siedzenie w biurze przy kawie i sprawdzanie kamer co robiły dziewczyny w dniu poprzednim, ciągle darcie się że każdy jest nierobem tylko ona jest fantastyczna. Człowiek dawał z siebie wszystko, pot leciał po plecach a ona i tak musiała powiedzieć swoje trzy grosze że jest źle że jest (usunięte przez administratora) a sama nigdy nic nie posprzątała. Jednym słowem masakra. Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak wyrachowana osobą. Nie polecam !!!!

Rudaaa
@Szalona

Zgadzam się w 1000%kierowniczka w tej stokrotce to porażka. (usunięte przez administratora) . Przewinęło się tam tyle osób że szok co chwilę ktoś nowy na kasie . Wiecznie brak towaru . A kierowniczka właśnie siedziała tylko w biurze na kamerach obserwując co pracownicy robia I popijala kawkę zamiast wziąść się sama do roboty . Porażka totalna . Nikt nie chce z nią pracować..A teraz jest tam coraz gorzej kolejki po półki. Jedna osoba na kasie . Brak wspomagającej kasjerki. Odradzam współpracę w stokrotce na dunikowskiego póki nie zmieni się kierowniczka . Bo tak klimat był super dziewczyny się dogadywaly były zgrane .

Madziula

Dziś na żadko niestety. Boli mnjie brzuszek po tych wendlinkach. Piję sobie pyszną kawusię i obserwuję na kamerkach jak zapier na moim sklepie. Ahhh żyć nie umierać. Donciu wpadaj na ciasteczko poplotkujemy troszku hihihihihi

@Madziula

Ojjjjjjjjj to nie dobrze. Współczuję strasznie. A tak poważnie to nieźle się Madziu poniżasz. Wstyd i hańba. Na pewno te wpisy są twojego autorstwa, bo nikt normalny nie zniża się do poziomu -1. Chyba że córeczka Ci pomaga hmm...

@Hip

Hahahahaha faktycznie córeczka może pomaga bo sama pewnie by nie wpadła na taki pomysł ???? Żal że w ogóle udzielasz się się na tym forum Magdo! Powinno ci być wstyd za swoje zachowanie.

Beton

Jak trzeba nisko upaść żeby pracować w sieci płacącej najgorzej na rynku w regionie gdzie pracy jest multum? Szanowne pracownice i pracownicy ciężko Wam ruszyć 4 litery i iść na rozmowę gdzie indziej? Lepiej tutaj wylewać swoje frustracje którego nikogo nie interesują? Nie pojmujecie że kadra zarządzająca ma to gdzieś bo,patrzy tylko na siebie czytaj swoją pensję i premię?? Ludzie zejdzcie w pislandzie na ziemię

A rzygałaś też?

Donuta

Jesteśmy z Madzią koleżanki i lubimy paploteczki przy kawusi i pysznym ciasteczku wuzetce. Nic Madzi złego nie dam zrobić choć byście wszyscy mieli zwalniać się co tydzień.

@Donuta

Obrońca się znalazł ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha możesz być nawet Madzi kochanką a jaka ona jest to wszyscy wiedzą. Ale pamiętaj KARMA WRACA!!!

Stokrotka

Myślę że dopóki ktoś nie spróbuje pracy w stokrotce na Dunikowskiego to sam się nie przekona, zazdrość ludzka posuwa ludzi do pisania i mówienia bzdur, ale na każdego przyjdzie pora :) Dużo gadać mało robic wiele z was taka jest :)

@Stokrotka

Zazdrość ludzka? Ha ha ha To dlaczego ogłoszenia o pracę do tejże stokrotki są cały czas? Jakby było tak pięknie to by ludzie nie uciekali gdzie pieprz rośnie. "Stałych pracowników" jest może dwóch, a reszta zmienia się jak w kalejdoskopie. Co wizyta w sklepie to nowe twarze. Chyba to o czymś świadczy?

@Stokrotka

Zgadzam się z Hip. Pracownicy co chwilę się zwalniają więc nie można mówić że jest super? Zwłaszcza że słychać jak kierownictwo czasem odezwie się na sklepie do pracownika, szok!!!!!!

@Kania

Jeszcze nigdy na zakupach nie słyszałam złego zachowania ze strony kierownictwa czy tez pracowników. Zawsze odpowiedzą na dzień dobry, blondynka nawet pożartuje z klientami. Trzeba przyznać, ze nie raz byłam świadkiem patologicznego zachowania klientki co wyglada jakby z (usunięte przez administratora) uciekła.

Marya

Dziwne jest oddawanie braku z kasy z własnej kieszeni, bo nadwyżek nam nie oddają.

@Marya

Taka forma jest jak najbardziej sprawiedliwa. Kasjer zrobił manko, niech spłaca, jego pomyłka. Gdyby oddawano nadwyżki ciekawe ile fałszywych kasjerek by oszukiwało ludzi, żeby zgarnąć hajs dla siebie.

@Olga

To powinno być odciągane z pensji, dlaczego pieniądze są dawane kierownikowi do ręki?

@Olga

Jeżeli są nadwyżki to powinno minusowac sie z brakiem i kwota pozostała powinna być oddawana przez kasjera.

@Kania

Chyba nie zrozumiałaś co napisałam o nadwyżkach. A co do formy spłacania mank to pewnie takie są przepisy. A poza tym o co tyle szumu w tej kwestii. I tak trzeba spłacić i tak, a kierownik nie bierze tego do swojej kieszeni. Rada na przyszłość: nauczcie się liczyć!

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?