Wałbrzych

Opinie o Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. Administracja Domów Mieszkalnych Biały Kamień

loki999

To (usunięte przez administratora) ze stanowisk złodzieji na garnuszku miasta i tego ich szełemeja.

Fox

Nie polecam tego pracodawcy, a w szczególności firmy pod rządami obecnego prezesa, który grabi tylko w swoją stronę. Nie mają szacunku do pracownika, a pensje są żałośnie niskie biorąc pod uwagę zakres obowiązków i odpowiedzialność, którą obarczani są szczególnie najniżej postawieni. Poprzez takie podejście pod rządami "Dyrekcji" firma zostanie wygaszona. Mimo przekonania Prezesa, że na miejsce pracy w tym zakładzie jest 100 osób to chętnych nie ma, a starzy pracownicy składają wypowiedzenia i odchodzą na emerytury widząc co się dzieje, nowi nawet nie chcą złożyć papierów. Firma zatrzymała się na komunie i nie ma zamiaru tego zmienić. Co prezes to w firmie dzieje się co raz gorzej (nigdy nie było tak źle). Nawet nie zastanawiajcie się nad podjęciem pracy w tej firmie.

kk

Firma MZB z Wałbrzycha to wykańczalnia uczciwych pracowników, oraz stanowią typowy przykład negatywnego pracodawcy. Traktują ludzi jak tanią siłę roboczą. Poza tym traktują wspólnoty jako źródło dochodu (wymiana żarówki w budynkach wspólnot 75,00 zł).

Zostaw opinię o Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. Administracja Domów Mieszkalnych Biały Kamień - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. Administracja Domów Mieszkalnych Biały Kamień