metal-pol

Bystrzyca Górna

Opinie o metal-pol

Kisco
użytkownik zarejestrowany

No firma cały czas działa tak jak piszesz @piksel. Może mylić to, że nie rekrutują w tej chwili, ale to dość normalne, skoro mają małą rotację. Ludzie są zadowoleni z umowy o pracę i zarobków u nich.

maciej89789075776

Jestescie chyba głópi w 2011 i 2010 firma byłazadłużona i miała syndyka teraz dawny vice prezes to wykupił i nie zalega z platnosciami firma jest rozwijana

marek

firma metal pol zatrudniala bardzo duzo ludzi ale na krudki czas gdy pracownik przepracowal caly miesiac to nastepnego miesiadzaotrzymywal 200 lub300zl wzaleznosci od stafki godzinowejjak typowy [usunięte przez moderatora]

byly_pracownik

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ!!! Zalegają z płatnościami zarówno pracownikom jak i kontrahentom! Wiele osób się z nimi sądziło, żeby odzyskać zaległe płatności! Ja sam odzyskałem swoje wynagrodzenie dopiero po straszeniu ich sądem!

kontrahent

A do tego nie płacą kontrahentom

rysio3

zero szacunku dla pracownika dużo pracy i latanie za swoimi pieniędzmi a jak ktoś sie upomina o swoje wynagrodzenie to wielkie pretensje niepolecam

rysio2

za nic maja pracownikow nie placa im i do tego jeszcze sa oburzeni gdy pracownik domaga sie swoich pieniedzy !!!!!!

rysiek
użytkownik zarejestrowany

wiele pracy ale bez płacy , jak ktoś lubi pracowac i niewiedziec kiedy dostanie wynagrodzenie np. 300zł 23.12 2008 to zapraszam,powinien juz dawno byc w sadzie pracy za te ,lekcewazenie pracowników

Zostaw opinię o metal-pol - Bystrzyca Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metal-pol