Opinie o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. w Gądki - robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. w Gądki - robakowo

STOP HEJTOWI!

Dzień dobry, Szanowni Państwo, zapoznałam się z poniższą konwersacją i jestem zdumiona, falą hejtu i krzywdzących, obraźliwych komentarzy pod względem kierownictwa oddziału. Ani to merytoryczne, ani ułatwiające Państwu rozwiązanie problemów, jeśli takowe występują. Zachęcam do bezpośrednich rozmów z przełożonymi, jak również z działem HR. Dodatkowym zaskoczeniem jest dla mnie brak reakcji ze strony administratorów GoWork. Państwa kampania STOP HEJTOWI, który na Waszym portalu promował Bogusław Linda absolutnie zaprzecza temu, co można wyczytać w zamieszczanych postach. Nie ma to nic wspólnego z konstruktywnym i merytorycznym wyrażaniem opinii. Życzę Wszystkim dobrego dnia HR FLP

Stop poniżana pracowników
@STOP HEJTOWI!

Niech HR zejdzie na ziemię! problem polega na tym że kierownictwo zmiany I liderzy traktują pracowników źle, pracownicy są wyśmiani przez przełożonych i dodatku gdy przychodzi do przełożonych pracownik, nic nie robią albo zapomniałem albo gdzieś go mam tak traktuje kierownictwo zmiany!co ma GoWork do opinii i Bogusław Linda?to są opinie przez waszych kierowników nie pracowników! Najpierw wysłuchaj pracowników a później napisz co wiesz!Są to prawdziwe i bolesne opinie dla pracodawcy!twòj Boguś Linda.

HR
@Stop poniżana pracowników

Poproszę o bezpośredni kontakt w tej sprawie. Pozdrawiam HR FLP

HR
@HR

Przypominam Pracownikom o możliwości zgłaszania naruszeń i pojawiających się nieprawidłowości (zachowań nieetycznych) za pośrednictwem platformy o nazwie „Whistleblowing”, jak również przez infolinię. Szczegółowe informacje są zawarte w Kodeksie Etycznym, który obok Regulaminu Pracy jest dostępny w każdym oddziale. Pozdrawiam HR

Jajko
@HR

Za późno na rozwiązywanie problemu! Wszyscy już wiedzą co się dzieje.pozdrawiamy

Ilona
@Jajko

Ale co się dzieje, bo nie wiem. Piszesz o tym samym, co wszyscy wcześniej czyli obśmiewaniu przez liderów, czy już o jakimś następnym problemie?

Jest aż tak źle jak czytam?

Kolejny

Faktycznie same fałszywe osoby , prym wiedzie TT , CIEKAWE DLACZEGO NAZYWAJA GO CZOPKIEM ????? Ktoś wie ???

Pracownicy UK

Brak słów na to wszystko,kto w tym wszystkim rządzi to jakiś (usunięte przez administratora)pracy?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. bezpieczeństwa. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Pippi

Uciekaj z firmy bo nie ma przyszłości tylko do domu nerwy przynosisz,jak tu pracować teraz jak wszedzie (usunięte przez administratora) i nieroby robią!

Pablo

1 Polak= 10 płyt chodnikowych

Krzysztof

Z nowym kierownikiem Mateuszem będzie nie ciekawie,robi się napięta atmosfera!!!

Co z Mateuszem nie tak?

Picker1

Fakt, jest dużo pracy, ale są osoby dla których warto być każdego dnia w pracy, z którymi warto się zmierzyć wyzwaniem.. Z podziwem patrze na zaangażowanie kierownika Mateusz, chyba nowy ale ambitny ..i czapki z głów dla "Majowego" za to jaki jest.. kto zna, kto poznał, kto pracował lub pracuje z nim ten wie o co mi chodzi

@Picker1

Chyba w innym magazynie pracujesz????????????

@Nowy

Ty człowieku chyba na głowę dostałeś z takim tekstem

@Picker1

Oni nie mają podejścia do ludzi Majowy i ten Mate

Ela
@Nowy

Jak dobrze że nie pracuje w freshu,Majaka znałam dobrze jego historia życia jest czarna itd.duzo kłopotów z nim było w freshu więc święty nie jest!A Mati to wazel iniarz i sprzeda wczyk który nie umie współpracować z pracownikami!Firma beznadziejna!

Pracownik starszy
@Ela

Na Młynka i nowego kierownika trzeba uważać wystarczy jedno słowo i jesteśmy pozamiata i!

@Pracownik starszy

Cześć starszy, Mało mam kontaktu z "Młynkiem" i nowym Mateuszem czym podpadają ludziom?

Jola

Witam czy będą szczepienia dla pracowników? pozdrawiam.

Nowy kierownik,nowe zmiany i ciekawe czy będą podwyżki i współpraca!?

Antena

Fresh logistic upadł, odchodzą najlepsi pracownicy,dziękujemy najwyższej rządzących ekipy za współpracę.

Niteas

Nikt go nie lubi więc nie ma co się przejmować z czu b k i em,to fałsz ywe ludzisko i ta jego niby koleżanka co się obmacuje z nim w trakcie pracy przy,takich ludzi trzeba omijać szerokim łukiem.

Adas
@Niteas

To stary pracownik który myśli że mu wszystko wolno, ciężko się z nim współpracuje, ściemniasz i bajkopisarz.

Ciekawski

Dlaczego Fresh logistic Raben są tak małe zarobki z porównania innymi firmami fresh to tania siła robocza!

Witam fresh logistic Raben to jest najwieksze (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o przyjmowanie pracowników! ogłoszenie PRACOWNIK MAGAZYNOWY i oferta na stronach internetowych jest inna niż na rozmowie! WIELKIE (usunięte przez administratora)

Mi
@Nowy

Tak racja jest (usunięte przez administratora)i porównaj oferty z innymi firmami, fresh ma najgorsze opinie i pakiet który ich nie ma!nie warto aplikować tylko ostrzec przed innymi żeby nie składali CV.!!!!

@Nowy

Jak to oferta jest inna niż na rozmowie? Podasz więcej szczegółów? W takim razie co konkretnie jest inaczej? Opiszesz oferowane warunki na rozmowie w Fresh Logistics?

@Elżbieta

Właśnie sprawdziłem oferty pracy fresh,na każdych ofertach fresh jest co innego np.bonusy zniżki na paliwo,zniżki do makra,albo wczasy pod grusza i wyprawki do szkół itd.pracuje 3lata i nic o tym nie wiedziałem i moim zdaniem jest to wielka ściema i kła mst wo!składam wypowiedzenie!!

pracownikobecny
@Krzysztof

Od 2 lat we Freshu jest system mybenefit - co miesiąc dostajesz doładowanie pieniędzy i wybierasz czy chcesz bilety, karte multisport czy coś innego. Są też karty świąteczne. Jest karta lotos - zniżka na paliwo i można sobie wyrobić kartę wstępu do makro. jest tez opieka medyczna gdzie firma dopłaca, ja korzystam, kolega jak nie słyszał to niech sie zapyta kierownika.

@pracownikobecny

Dziękuję za odpowiedź a coś dla dzieci wyprawki szkolne?,ja już od dwóch lat nie robię więc zależało mi tylko sprawdzić czy tak faktycznie jest i czy coś się zmieniło w Freshu przeglądając wasze oferty! wielkie dzięki.

pracownikobecny
@Krzysztof

wyprawke można kupić za pieniądze przelewane na mybenefit, są kody do płacenia w sklepach np smyk czy empik.

Elżbieta

Cześć, jak wygląda grafik pracy w firmie Fresh Logistics? Czy zdarzają się jakieś pojedyncze dni wolne? Czy pracuje się również w weekendy? Ile miesięcznie wychodzi dni pracujących?

Sraczka
@Elżbieta

Nie polecam tej pracy dlatego że jest tam takie zamieszanie (usunięte przez administratora) jak w Czarnobylu nikt się nie przejmuje pracownikiem mówisz do lidera a i tak zapomni także daruj sobie.

@Sraczka

A czy mogłabym uzyskać jednak odpowiedzi na zadane wcześniej pytania? :D Skoro pracowałaś w firmie to pewnie posiadasz takie informacje. Jak wygląda grafik?

@Sraczka

W magazynie fresh jest wielki śmietnik a nie fresh logistic!Zrobiło się takie zamieszanie,brak organizacji,brak wsparcia,brak jakichkolwiek informacji co dalej!nic! kompletnie nic! kierownictwo zmiany ma gdzieś pracowników do tego nic nie wie co się dzieje!Stary Kierownik który z nimi siedzi ledwo ogarnia sprawy i też w ma gdzieś pracowników,liczy się norma i nadgodziny a o zdrowie to nie trzeba!brak naprawdę organizacji i logistyka fresh jest do niczego i pracownicy mają już dość pracy w Kiepskich warunkach i w ciągłym w stresie o normy której nie można wyrobić przez brak organizacji kierownictwa, liderów i innych tam gamoni!

Roman

W Rabenie mają od 3700do4500 brutto w lepszym warunkach niż fresh który daje od 3200 do 3600 brutto najgorszych warunkach w zimnie i dostaje ciepły posiłek które nie da się zjeść catering do bani i cały fresh jest do bani robiąc z pracowników baranów.nic dziwnego że nikt tam nie chcę pracować za takie pieniądze i warunki pracy.

Ela

Trzeba wezwać inspekcje pracy żeby zrobić porządek,magazyny są np.do 5tyś.palet a jest w tej chwili 15 tys.palet i BHP łamie przepisy!!!

Nowa
@Elżbieta

Dwie zmiany rano popo i zależy czasem nocka i weekend w pracy jeden dzień w zależności od kierowników jak ci ustawia.

Ogier mam 30cm

Byłem widziałem i nie polecam tej pracy. -malo kasy -zimno -brak dodatku ochronnego -brak wsparcia -normy które nie jest nikt wstanie zrobić -beznadziejna organizacja kierownictwa -niebezpieczenstwo na magazynach! -brak BHP -posilek ciepły który jest zimny i nie dobry! -jest duuuuzo do zrobienia! -nie chcę mi się już pisać co tam jest! Pozdrawiam.

Długoletni pracownik
@Roman

Nie polecam tej pracy,małe zarobki nawet nie ma podwyżki po umowie na rok, kierownictwo beznadzieja,brak czasunku do pracowników, Ukraina jest lepiej traktowana nie Polak i przede wszystkim brak dodatkowych bonusów dla pracowników.pozdrawiam.

Byla
@Nowa

Nie polecam tej firmy mało płacą! pracuje w innej firmie i na tym samym picu stanowisku za lepsze pieniądze.

Arek łowca szparek
@Ogier mam 30cm

Pracuje obok w Rabenie i warunki pracy są o wiele lepsze niż w fresh no i lepsza kasa.brak słów i pewnie jeszcze się połowa zwolni z fresh za takie warunki.pozdrawiam

Były prezydent Bronisław
@Długoletni pracownik

W magazynie fresh pracuje 90%Ukrainy! Polscy pracownicy są wyśmiewani i poniżani przez Ukrainę, pracownicy UK łamie przepisy BHP brak czasunku do pracowników Polska i nie polecam nikomu pracy w fresh.

@Elżbieta

daj se spokój praca na okrągło ciągle tylko nadgodziny itp

Lodzik
@ja

Masz rację! gdyby kierownictwo zmienić to może było by inaczej po co nam takie kierownictwo jak mają w (usunięte przez administratora) pracowników ciekaw jestem co na to dyrekcja czy to widzą czy też mają gdzi eś!?

Mateusz

Witam, pracuje długo a może jeszcze dłużej, chodzi o to że nigdy nie było takiego bałaganu jak jest naprawdę teraz, pracownicy są napięci nerwowi,kierownictwo i liderzy również czy kiedykolwiek wrócimy do normalności i czy będziemy normalnie jeszcze funkcjonować? Jestem już naprawdę zmęczony tym wszystkim i jest przykre to że fresh dawno upadł a jest tylko Auchan.

Kierownik 2
@Mateusz

Witam myślę że dopóki Auchan będzie na hali nic się nie zmieni... Zabrali gówno u gówno ich pogrąży... Dziękuję pozdrawiam

Pelikan

Gdyby fresh dał podwyżki dla każdego pracownika to nie byłoby problemu,uciekają pracownicy tam gdzie inne firmy dobrze płacą bo wszystko idzie w górę a fresh stoi z podwyżka.

Jurek

Witam jak wygląda praca wózkach na wysokim składzie czy atmosfera w pracy jest fajna czy przełożeni są w porządku? proszę o info z góry dziękuję.

Junek
@Jurek

Praca na wózku ok tylko kierownictwo do du py, pracowałem jakiś czas temu,robię teraz w DHL naprawdę polecam fajne kierownictwo zmiany,praca,kasa lepsza i kierownik jest bardziej za pracownikami.

Bob

No cóż nie zależy firmie na pracowników to będą odchodzić!dużo jeszcze odejdzie np.z tranzytu,liderzy,WS i pikingu będą robić tylko UK i kierownictwo!szkoda gadać zamiast ratować fresh to tylko pogarszają!

Sanda

Uff, dobrze że się zwolniłam,miałam serdecznie dosyć tej firmy, wszystko idzie w górę a wypłaty mało:-/!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. - Gądki - robakowo

• Jak się pracuje w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.