Opinie o Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew w Mościsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew w Mościsko

Irek Nowy wpis

Zamówiłem kuchnię u tego stolarza i po wykonaniu zauważyłem skazę na drzwiczkach. Poprosiłem o wymianę i od 6 miesięcy nie mogę doczekać się nowych drzwiczek a to że zamówił potem że nie przyszły i tak w kółko jak chce to odbierze telefon. Kompletnie olewanie i lekceważenie klienta nie polecam tego stolarza !!!!!!!!

Klient Nowy wpis
@Irek

Absolutna amatorka ,mi uszkodzone drzwiczki wymienił ale cala reszta porażka . Samo wieszanie szafek na 3centymetrowych śrubkach jest bardzo odważne ,.szafki krzywo docięte ,zmontowane ,blaty za krótkie za cienkie amatorsko klejone brak oświetlenia .????????????

Wlasciciel firmy moze robi dobrze meble. Ale po zakonczeniu elenia lekceważy klienta nie odbiera telefonu ,nie mozna z nim sie umówić na poprawki ,totalne ewatorstwo . Zlecilam drugie meble i czekam 8 miesiecy na realizację, nie odbiera telefonu ,zmienia terminy....

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew - Mościsko

• Jak się pracuje w Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew
  • Kolejowa 31
    58-116 Mościsko

Meble Na Wymiar Piętka Zbigniew