Opinie o Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny w Opoczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny w Opoczno

Zadowolona Klientka

Niektóre komentarze widzę są wyrzutem swoich emocji i próbą dowartościowania. Nie dziwię się że ktoś wypisuje negatywne opinie, skoro nawet w oczekiwaniu na wizytę nie umie się zachować. I narzeka na wszystko. Człowieku masz gorszy dzien to nie pisz komentarza. Jak jesteś wampirem energetycznym to wyżyj się na swoim otoczeniu. Byłam na miejscu wielokrotnie świadkiem jakiś dziwnych zachowań klientów którzy widać są niewykształceni z ciemnogrodu. Troszkę książki i słownika by się niektórym przydało. Nawet jakby papież Was pobłogosławił to pewnie byłoby dalej coś źle. Więc szkoda mi Państwa. Mam nadzieję że znajdziecie swoje miejsce i inna klinikę. Natomiast jeśli chodzi o specjalistę wiedzę sposób podejścia do klienta jest na wysokim poziomie. Ludzie którzy całe życie pracują na swój sukces wiedzą o czym mówią i mają nie tylko jedna specjalizacje. Wystarczy poczytać książek a nie wujka Google. Pani Ludmiła to niezwykle miła osoba, jako specjalista niezwykle mądra. Nasza populacja XXI nauczona jest łykania tabletki jedna za drugą. Natomiast jeśli chodzi o dietę zdrowie odżywanie to już nie to ciężko i najlepiej wtedy obrazić człowieka. Mądre książki to droga do zdrowia. Ktoś kto się nauczył wiele w życiu to nasz drogowskaz i pomocnik. I taki specjalista jak Pani Ludmiła to właśnie skarb. Prowadzi ludzi przez życie i potrafi wytłumaczyć wszystko i podpowiedzieć co robić w danym przypadku. Jeśli ktoś jest leniem i nie pilnuje się wytycznych to nie dziwne iż później narzeka na zdrowie idzie i kogoś oskarża.. Podsumowując polecam to miejsce każdemu kto chce iść dalej przez życie z pełnia sił patrzeć swoimi zdrowymi oczami.

klient
@Klient

10 lat leczenia przez kieleckich specjalistów doprowadziło do prawie pełnej utraty wzroku w jednym oku. Nie potrafili nic zrobić a z zazdrości nie wskazali żadnych możliwości leczenia. Po operacji zrobionej prze Panią doktor oko widzi w 100 % . Zatem może najpierw trzeba sprawdzić kompetencje lekarza a potem pisać negatywne opinie. Co do finansów to niektórzy wolą wydać pieniądze na inne rzeczy a nie na zdrowie, ale to każdy decyduje sam. Państwo finansuje (ogromne środki) tych którzy sami doprowadzają się do utraty zdrowia np. alkoholików czy (usunięte przez administratora)a na operacje ratujące wzrok nie ma pieniędzy.

To, ze firma jest jednoosobowa to już wiem, ale czy może jest szansa na zlecenie jako osoba sprzątająca gabinet? Mam doświadczenie w tego typu pracach. W takim przypadku przychodzi się do pracy codziennie i w jakich ewentualnie godzinach? Pytam w jakich godzinach nie ma pacjentów.

Zadowolona Klientka

@Zadowolona Klientka

Wizyta z wykładem 600PLN, krople 2x droższe niż w pierwszej lepszej aptece. Poza tym, oceny na Google regularnie usuwane, a widac też tutaj nagły wzrost pozytywnych ocen, nie ma przypadku. Parcie na biznes jest większe i na karierę, przeciez nikt nie zostaje lekarzem żeby nie leczyć ludzi, więc kto tutaj podważa kompetencje? Oby dalej trolle pisały same pochlebne recenzje, dzięki AI ChatGPT pewnie będzie jeszcze łątwiej. Poza tym ta klinika obsługuje znacznie bogatszych klientó niż stac większość ludzi w okolicy, ne móiąc o operacjach plastycznych....

klient Nowy wpis
@Klient

Jak szukałem gabinetów okulistycznych, to trafiłem na ten, w dodatku według danych podanych przy zakładaniu działalności funkcjonuje on od 1999 roku, a więc szmat czasu. Tak się składa, że jestem okulistką z blisko 40-letnią praktyką zawodową. Sama nawet miałam swego czasu gabinet, ale teraz rozglądam się już jedynie za możliwością dorobienia. Czekam zatem na informacje, jak się z Panią doktor współpraca układa, jakie są warunki pracy w gabinecie, i czy mogłabym tu znaleźć zatrudnienie na UoP?

Kk Nowy wpis

Miałem operacje- niwa soczewka. Mam żółta plamkę na oku. Jedno oko mam niewładne. Naprawiła Kondrusiewicz. Wlasnie poprzez nowa soczewkę. Czytam bez okularów . Faktycznie te spóźnienia sa jakaś katorga i brakiem szacunku.. ale coś , nie zmienimy dr. Ceny tez sama gigantyczne. Dr czasami za dużo mówi nie na tematy ale generalnie jestem zadowolony.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ryszard

Szkoda, że z forum dla pracowników / pracodawcy wątek zamienił się w przepychanki słowne w poczekalni przed gabinetem. Zgaduję, może niesłusznie, że firma nie jest tylko i wyłącznie działalnością jednoosobową. A skoro nie, to proszę o wpis, który mówiłby coś konkretnego o zarobkach i relacjach między pracującymi tam osobami. Zależy mi na tym, gdyż chcę wiedzieć, jakie byłby moje zarobki, gdybym pracował tu, jako technik - optyk - refrakcjonista? Ofert w sieci nie ma ale być może tu dowiem się trochę więcej, niż samo tylko poświadczenie w rejestrze firm, że jest to gabinet okulistyczny.

Rodzice Oli

Moja córka była operowana w słynnej Klinice Korwita (Poznań) wiele lat temu. W wieku 3 -h lat u dziecka została wszczepiona soczewka z podszyciem i zrobiona plastyką tęczówki.Po wielu latach przez znajomych znalazłam " Lumed" . Dziękujemy za operację korekcyjną córki !

Elżbieta

Miałam problem z plamką żółta w jedynym oku (otwór zagrażający), nikt nie podjął się operacji i dla tego straciłam wzrok w jednym oku. Zastosowana metoda operacyjna- ACP- leczenie własną frakcją osocza, pozwoliła mi uratować i odzyskać idealną ostrość wzroku w moim jedynym oku. Widzę 100%, czytam bez okularów -DZIĘKUJĘ.

Wdzięczna mama

Chcieliśmy podziękować za te wszystkie lata leczenia , za cierpliwość i wiarę w sukces leczenia , a także czasami za darmowe wizyty . W tej chwili mój syn może dalej studiować na wybranym kierunku i mieć wymarzony zawód.

Łodzianka

Znajoma pracująca w Wydziale Zdrowia poleciła mi Klinikę „Lumed”. Jej mąż miał rozpoznane SM ( stwardnienie rozsiane) , tracił wzrok i poczucie barw , również pracę (pracując w drukarni). Następnego dnia po operacji zobaczył wszystkie barwy , kolory. Minęło już wiele lat , znajomy widzi , pracuję i prowadzi swoją firmę. Jak się barwniki stosowane przez wiele lat w pracy, były przyczyną przebarwienia soczewki na zielonkawy  kolor. Jestem po obuocznej operacji i jestem wdzięczna swoim znajomym.

Iwona

Fajnie poczytać, że klienci zadowoleni są z zabiegów oferowanych przez gabinet. Niestety szukam informacji z tej drugiej strony. Chodzi o stanowisko rejestratorki. Pracował ktoś w tej firmie na tym stanowisku i powie coś w tym temacie. Jak sytuacja wygląda z finansami? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Pracownicy rejestrowani są na umowy o pracę?

Dodam tylko że zabieg laserowej korekcji może i drogi ale warto było. Wynik mnie jak na razie zaskoczył b. pozytywnie- jest super, zobaczymy jak będzie dalej. Polecam

Karol

Znakomity optyk, najlepszy w Opocznie

Były Pacjet
@Karol

Nie polecam. Szkoda gadać. Może najładniejszy gabinet ale fachowość i podejście do pacjentów tylko przez pryzmat kasy

Filip
@Karol

Jestem zadowolony !

Dariusz

Bardzo dziękujemy za wysoki profesjonalizm. Jedyna klinka gdzie nie stracono ani jednego oka. Każda sesja to starannie profesjonalnie przygotowany międzynarodowy zespół od serwisantów i pielęgniarki ( Katowice Warszawa Opoczno i Jena-Niemcy) po sprzęt zabezpieczający cała sesje, 12 osobowy zespół pozwalający się czuć nam pacjentom bezpiecznie dziękujemy Dariusz z rodzina z Otwocka

Magdalena Cichoń

Chcieliśmy podziękować za te wszystkie lata prowadzenia leczenia i wynik po korekcji chirurgicznej, teraz mogę dostać się na wymarzone studia. Dziękuje Magdalena

Kleber

Chciałem podziękować za możliwość bycia operowanym w Waszej Klinice. Teraz mogę pracować jak sokół na lotnisku Chopina, nigdy nie miałem takiej ostrości jak po korekcji u Was w Warszawie! Wielkie brawa dla całego zespołu

Klient

Zdecydowanie nie polecam tej kliniki, zero szacunku dla człowieka. Nastawienie do klienta zmienia się dopiero w momencie gdy jest perspektywa wyciągnięcia kasy np. poprzez usilne namawianie do zakupu soczewek ewentualnie jak najdroższych oprawek okularów. Zawyżone ego... Forma przerasta treść. Tam nie ma człowieka - tylko kasa.

Grażyna

Same opinie klientów, a moze jakis pracownik to czyta i wypowie sie na temat warunkow pracy :) Ktos wspomnial, ze caly personel jest wykwalifikowany. Czy trzeba miec w takim razie duze doswiadczenie aby starać się o pracę?

@Grażyna

Wykwalifikowany? Dwie pracownice od sprzedazy usług. (usunięte przez administratora) Pracownice w firmie sa pewnie doszkalane, miłe i proponują herbatę. A zwykle krople dwa razy droższe niż w aptece po sąsiedzku. Od rachunku za wizytę szybciej się oślepnie niż od wady wzroku w tym gabinecie.

Barbara
@Klient

Ciekawa jestem skąd Pan wie o tym całym personelu, że go tak sprowadzają? Chwalą się tym podczas świadczenia usług?

@Barbara

(usunięte przez administratora) Ja piszę, że nie wiedziałem ile będzie kosztowac wizyta a właścicielka zrobiła wykład jak na uniwersytecie o diecie paleo zamiast zrobić od razu badania. Wykłady to się robi na studiach, a ta pani jeszcze gardzi pewnym profesorem z Katowic, który był nawet konsultantem przy ministrze zdrowia kiedyś. No brak pokory po prostu i zbyt wysokie mniemanie o sobie....

Klient

Pani właściciel na pewno jest dobra w swoim fachu, ale generalnie jest nastawiiona na biznes i podważanie kompetencji autorytetów w tej dziedzinie w Polsce. (usunięte przez administratora) na kosztowne operacje, mimo ze nie ma przesłanek czarno-białych, straszy szybką utratą wzroku. Prowadzi jakieś badania i nowatorskie metody leczenia, ale dla niej bardziej własne zbyt wysokie ego się liczy a potem pacjent. Chyba sama nie moze się zdecydować, albo chce zrobić karierę naukową. Za wykład na temat wzroku i straszenie ślepotą zapłaciłem 600 PLN. Operacja miała kosztowac 15.000 PLN. W dodatku po weryfikacji u znanego w Polsce specjalisty okazało się, ze nie można jak ona proponowała robić za jednym zamachem dwóch tego typu operacji. Po prostu bez komentarza.

Jestem zadowolony z korekcji laserowej oczu, znakomity efekt

Sokoleoko

Polecam, pani dr uratowała mi wzrok, znam wiele osób, które dzięki niej widzi, ale opinie jajczęściej wypisują osoby negatywie nastawione czy doświadczone. Osoby zadowolone nie mają potrzeby opiniowania, a szkoda

Barbara
@Sokoleoko

No jeśli faktycznie tak jest to może dobrze piszesz o tym, że warto. Tylko aż ciekawa jestem jakim sposobem go uratowała jeśli oczywiście można spytać?

Zostaw merytoryczną opinię o Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny - Opoczno

• Jak się pracuje w Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny?

Zobacz opinie na temat firmy Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny?

Ludmiła Popowska Gabinet Okulistyczny
4.4/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Św. Marka 2
    26-300 Opoczno