Opinie o Szymon Duraj Duraj Montage w Nowa Wieś Wielka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Szymon Duraj Duraj Montage. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szymon Duraj Duraj Montage na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymon Duraj Duraj Montage w Nowa Wieś Wielka

@tylkonietam Nowy wpis

Z tego co tu piszą to niezły chlew. A wiem bo kiedyś widziałem ich szwagra który ma firmę,która jest na jego żonę czyli siostrę Durai. Firma to Rad Installations. Tam się to samo dzieje albo jeszcze gorzej. Ten cały Radek to jest gość jakby z buszu wrócił. Zero kultury do pracownika tylko wyzwiska i oczywiście ta samą metodą płatności czyli robi wszystko aby nie zapłacić. Czyli te dwie pseudo firmy omijać i do prokuratury z nimi

@@tylkonietam

Ja nie rozumiem jak można nie płacić swoim ludziom za wykonaną pracę. Bo rozumiem, że od początku chyba nie ma problemów z kasą tylko wychodzą one po jakimś czasie?

Kandydatka Nowy wpis

W zeszłym roku ludzie pisali tu o niskich zarobkach i kwestii znajomości z szefem. Jak aktualnie to wygląda, pensje się polepszyły? Firma na tą chwilę rekrutuje nowe osoby? Czy bez znajomości też można dostać pracę?

Masakra.. Nowy wpis

Chciałem się zatrudnić, dzwoniłem tam ale firma chyba już nie prosperuje..z tego co czytam w internecie to gościu niezłe ma opinie. Nie polecam

Duraj odradzam

Nie warto. Warunki lepsze na ulicy jeżeli chodzi o spanie. Praca ciężka a płaca za niska jak za taka ciężka prace. Spóźnianie się z wypłata. I ten szef. Widzę ze już go opisali wiec nic dodać nic ująć

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szymon Duraj Duraj Montage? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Gabriela

Czyli co to oznacza? jakieś zwolnienia są że busy nie są potrzebne? Czy to ludzie z jakiegoś powodu odchodzą?

Damiantosmiec

Wspolpraca z ta firmą to byl błąd każdego kto chce spróbować a wiązanie przyszłości zalezy od tego czy będziesz żył dobrze z szefem Damianem nie wazne jak pracujesz bo nawet nic robiąc możesz zarabiać lub moze Cie z dnia na dzień wyrzucic bez podania przyczyny a to czy masz racje czy nie jest zbyt trudne zeby ten czlowiek to pojal. Pracuje tam 2 braci po 20 lat i ich slowo dla szefa jest wiecej warte niz prawda dowody czy argumenty a jego problem z uzywkami to tylko potwierdza. Ogólnie to wspolczuje szefowi ktoremu nawet tego nie moge przekazac jako pracownik

@Damiantosmiec

No z Twojego opisu nie za dobrze to wszystko wygląda, zastanawia mnie najbardziej ostatnia część, bo czemu nie możesz tego przekazać?

@Anna

Ponieważ nie odbierają telefonów a gdy wysyłasz SMS to tylko odczytują

Brat 20 lat
@Damiantosmiec

Zostałeś wyrzucony cpunie za branie po nosie i oglądanie pornoli u mnie na lapku

A kiedykolwiek na żywo udało się zobaczyć? No to szkoda, że tak o kontakt trudno... Kwestia używek też zdaje się być martwiąca, bo w wielu wpisach jest o nich wzmianka. To jest aż tak powszechne i nikt nie ma z tym problemu większego?

Czy Szymon Duraj Duraj Montage zapewnia kartę multisportu?

Znawca tematu

Jedyną kartę, jaką można otrzymać w tej firmie to karta multi-palenie od Damiana, podobno w pakiecie są zniżki na zielsko i pogawędki do rana przy kawie.

Niemiłe przeżycia

Dodam tylko jeszcze że Anna z biura prawdopodobnie współpracuje z Damianem bądź jest manipulowana przez niego. Bardzo niemiła atmosfera. I gdy dogadaliśmy się z kierownikiem na temat dojazdu (2h) w jedna stronę to później zostały nam odliczone godziny. Po prostu porażka.

Niemiłe przeżycia

Damian-szef który ma wylane na pracowników i gdy ma gorszy humor odbija się to na pracownikach.(usunięte przez administratora) Auto służbowe zalewają pracownicy z własnych pieniędzy które oddawane są z wielkim opóźnieniem. (usunięte przez administratora) Nie da się tam pracować ani po pracy odpocząć. Mieszkanie wyglada tak ze gdy jesteś w pracy masz pokój ale gdy zjeżdżasz do polski ktoś wskakuje Ci do łóżka. Czyli w skrócie płacisz za pokój ale nie jest do końca twój. 400 euro za 4 tygodnie w domu gdzie spi 13 osób. Ściąga i nocleguje ludzi z innej firmy. Warunki tragicznie. (usunięte przez administratora). Ogólny opis warunków pracy w ogóle nie zgadza się z prawda. Za wszystkie papiery potrzebne do pracy płacisz z własnej kieszeni. Bardzo trudny kontakt z szefem. Można powiedzieć ze zerowy. Trudno byłoby znaleźć gorsza prace. Szanujcie się ludzie. Pisze były pracownik

(usunięte przez administratora) -odlicza przerobione godziny -po wyprowadzce uważa że nie zostały zostawione klucze od pokoju (melina) a mam na to filmik udowadniający stan pokoju w czasie wyprowadzki Opis warunków na stronie w ogóle nie przypomina faktycznych warunków zatrudnienia Za wszystko trzeba płacić. Mega kokosy za papiery Za nocleg tak samo. Gdzie stan noclegowni jest taki ze wolałbym spać w namiocie w ogrodzie (usunięte przez administratora)

Wałek

Firma próbuje oszukać na każdym kroku. Ściagają z Ciebie wszystkie możliwe pieniądze.Wynajmowane domki są w stanie tragicznym(400euro miesięcznie za przyczepę kempingowa).Szef pojawia się 2 razy w roku na terenie pracy.Kompletny brak szacunku dla pracownika.Brat szefa na ciśnieniu z powodu braku thc w organizmie wyrzuca pracowników z pracy. Krótko mówiąc jak rozpoczniesz współpracę to wpierdolisz się w niezłe bagno.Wypłaty przeciągają jak tylko mogą. Umowę dostajesz po pół roku pracy.

Robol

Wykorzystanie człowieka no roboty. Kłamie (usunięte przez administratora) i nie daje kasy. Za wszystko trzeba płacić samemu. Poza tym to ćpun

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Szymon Duraj Duraj Montage?

Peli

Jak Ci nie ukradna za mandaty i różne wymyślone rzeczy to masz szanse ale nikle bo oni zawsze coś wymyślają

Obserwator

Najnowsza oferta z olx. Zarobki 13 euro brutto Trzeba mieć własną działalność. Opłata za pokój 2 osobowy 100 euro tyg. Jak tak patrzę to ładnie baranów golą. Przez Holenderską czy nawet Polską firme to macie 13 euro na rękę, mieszkanie za free w jedno ososbowyn pokoju, i jesteście na umowie o pracę gdzie również jest ubezpieczenie za free. Na własnej działalności w NL ZA taką prace to stawki zaczynają się od 30 euro na rękę za godzinę jeśli wam ktoś pracę ogarnia.

GHOSTRIDER

Stanowczo odradzam. Stawki godzinowe rodem z Afryki. Brak jakiejkolwiek organizacji ze strony szefostwa. Praca niebezpieczna i ciężka. Jedyna opcja zatrudnienia to własna działalność gospodarcza, która jest dla samych pracowników ogromną pułapką. System pracy jest totalną loterią i nie można praktycznie nic zaplanować. Do tego wszystkiego ciągłe przeprowadzki nawet 3 razy w ciągu tygodnia i wysoko płatne zakwaterowanie. Ogólnie totalny KOŁCHOZ u Cyganów.

Zostaw merytoryczną opinię o Szymon Duraj Duraj Montage - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w Szymon Duraj Duraj Montage?

Zobacz opinie na temat firmy Szymon Duraj Duraj Montage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szymon Duraj Duraj Montage?

Szymon Duraj Duraj Montage
  • 14 lok. 11