Opinie o DT Transport Daniel Tatarowicz w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DT Transport Daniel Tatarowicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DT Transport Daniel Tatarowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DT Transport Daniel Tatarowicz w Częstochowa

Cyprian Nowy wpis

Dostawa z Agaty Meble na 10/10!

Klientka Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam firmę!. Pracownicy bardzo mili i pomocni.

Anna Nowy wpis

Polecam, myślę ze tak powinien wyglądać transport.

Klientka Nowy wpis

Zamawiałam dostawę po godzinie 16:00! Panowie dzwonili już o 13:00 czy mogą się zjawić, nie tak powinno to działać...

Brałeś udział w rekrutacji do DT Transport Daniel Tatarowicz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Irek.T

Firma dostarczyła zamówienie z IKEA w nienaruszonym stanie wszystko super :]]]

Sławek

Dostawa przebiegła bez zastrzeżeń, wszystko sprawnie i na czas.

Kowalski

Dzień dobry, trochę mało dogadany zespół dziś mnie odwiedził owej firmy, ogólnie samozadowolenie z dostawy 4 z małym plusem.

Miłosz

Firma 10/10 wszystko super brak zastrzeżeń

Natalia

Gorąco pozdrawiam Panów z tej firmy, chłopcy pomogli wnieść meble balkonem który znajdował się na wysokości dwóch metrów! Jeszcze raz bardzo dziękuje, samych takich Panów w transporcie.

Zwyczajny :]

Dzień dobry, czytając te wszystkie komentarze, chciałem nakreślić że z tego co mi wiadomo to firma „dttransport” jest przeważnie podwykonawca usług transportowych, czy to Agata Meble lub IKEA. Wiec nigdy nie będzie nadmiaru pieniędzy dla pracowników czy przewoźników dzisiaj 50% zarobku zabierają firmy logistyczne lub pośrednicy. W dodatku nasz kraj nie pozostawia suchej nitki na przedsiębiorcach: podatki VAT, podatki dochodowe, ZUS, to zabiera 30/40% zarobku przedsiębiorcy :]

Sczimny

Nie polecam jako pracodawca. I przewoźnik. Skandal.

Przyszły pracownik
@Sczimny

Może coś więcej? Bo ja znowu słyszałem same pozytywne oponie :)

Klient Agata Meble w Gliwicach

Chętnie pochwale firmę która jeździła jakiś czas temu dla Agaty Meble w Gliwicach. Byłam zadowolona z dostaw a miałam ich sporo swojego czasu! W obecnej chwili to co panuje w sklepie Agata odnośnie transportu jedna wielka żenada, pracownicy dzwonią ze dojada za godzinę i nie docierają z dostawa tego dnia wcale!!!

Najemca pojazdu

Chętnie polecę firmę wynająłem pojazd, otrzymałem najniższa cenę 180zl za dobę nowego busa 9 osobowego z przebiegiem zaledwie 2300km!!!!! Dodatkowo specjalnie dla mnie podniesiony limit bo miałem daleki wyjazd w cenie najmu busa do 500km na dobę! POLECAM!

Klient IKEA

Pracownicy firmy bardzo kulturalni, uprzedzili równo godzinę przed dostawa, wnieśli towar tam gdzie sobie zażyczyłam. Pozdrawiam!

Klient IKEA Katowice

Jak najbardziej pozytywnie!!! Dostawa na czas telefon godzinę przed dostawa jak w regulaminie dodatkowo pracownicy tej firmy mili grzeczni i pomocni a dostawa była w niedziele....

Pracownik dttransport

Chciałem powiedzieć ze firma dttransport nie jest zła firmom, owszem bywają gorsze dni i czasem spóźni się wypłata o pare dni, ale wiem ze czesto to nie jest wina mojego szefa. Jest tylko podwykonawca dla IKEI czy innych firm i jeśli one przelewają na czas my tez mamy pieniądze na czas, czesto dostałem wypłatę dużo wcześniej! Pozdrawiam oby więcej takich firm!

Lysy

Pracodawca bardzo nie uczciwy.Zaleglosci z wynagrodzeniem nawet siegajace nawet do 10 dni a w dodatku wyplata oszukana.Umowiona stawka inna a co inmego przy wyplacie.Szczerze nie polecam ani pracy lda tego Pana ani wspolpracy.Wyrzucony z wspolpracy z Agata Meble w Gliwicach z hukiem.Nie dziwic sie ze ludzie nie chca dla tego Pana pracowac.Co z tego ze auta niby nowe jak to nie auta pracuja lecz czlowiek to czloqiek wnosi te meble nie auto.Takie podziekowanie za taka charowke ze pozal sie Boze...

MonsterBus
@Lysy

Kolego... to nie wina przewoźnika DTTRANSPORT ze ty nie miałeś pieniędzy na czas... wiem bo jeździłem pod Agata meble w Krakowie i tam wypłata za prace dla przewoźnika trwa dwa miesiące!!!! Wyglada to tak ze jeździsz cały miesiąc i potem czas na wypłatę agata ma 45dni!!! Wiec miesiąc jazdy potem podwykonawca wystawia FV i wypłacają po 45 dniach i dodatkowo spóźniają się z wypata tych pieniędzy!

Filip

Idealnie z pewnością nigdzie nie jest więc przestańmy ciągle marudzić o każdy drobiazg

Klient Agata Meble

Chciałem pochwalić przewoźnika który jeździ dla Agaty Meble w Gliwicach, dostawa punktualne i wzorowo wykonane osobiście bardzo fajna osoba P.Daniel pomógł mi załatwić transport w innym terminie gdzie ktoś w sklepie robił problem z przestawieniem terminu dostawy 5/5 ????

Polecam pracodawcę mimo ciężkiej walki z „DTS Agata Meble” pod która przewoznik współpracuje, wypłaty na czas, auta nowe!. :)

Zostaw merytoryczną opinię o DT Transport Daniel Tatarowicz - Częstochowa

• Jak się pracuje w DT Transport Daniel Tatarowicz?

Zobacz opinie na temat firmy DT Transport Daniel Tatarowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DT Transport Daniel Tatarowicz?

DT Transport Daniel Tatarowicz
  • Krucza 9