Opinie o La Petit Tomasz Gmyrek w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie La Petit Tomasz Gmyrek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w La Petit Tomasz Gmyrek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Petit Tomasz Gmyrek w Mińsk Mazowiecki

Maliniak Nowy wpis

Najlepsza golonka w piwie jaką jadłem gdziekolwiek. Rybka pierwsza klasa. Gary Mamy podniosło bardzo wysoko poprzeczkę.

Arek Nowy wpis

Tylko, że to jest forum pracownicze i takie wpisy nic nie pomogą ludziom szukającym pracy.

Ritka

Restauracja inna niż wszystkie, bo serwuje normalne tradycyjne i polskie jedzenie. Dobra jakość produktów, dobrze doprawione, bardzo lubię tutaj przychodzić.

Lidka Nowy wpis
@Ritka

Ja też, tym bardziej, że za niecałe 20zł najadam się tutaj - za przeproszeniem - pod sam korek. Smaczne, domowe jedzenie. Lubię to!

Jureczek Nowy wpis
@Lidka

A goloneczkę to jedliście albo schaboszczaka? Jak nie to koniecznie spróbujcie. Fantastycznie przyrządzone dania.

Czy kelnerki maja jakieś napiwki z pracy? Da się coś jeszcze dorobić ?

Aretta
@Paweł

Każdy kelner dostaje napiwki za dobrze wykonaną pracę ;) No, chyba, że jest chamski, wtedy nie dostaje ode mnie nic. A w "Garach" kuchnia smaczna, tradycyjna. Obsluga wysmienita :) Miejsce zdecydowanie warte polecenia.

Susi
@Aretta

Dokładnie, jak się uśmiecha, potrafi doradzić i szybko się uwija, to tez zawsze zostawiam napiwek. Kelnerka która nas ostatnio obsługiwała podczas obiadu była bardzo fajna, jedzenie wyśmieniete(usunięte przez administratora).

Karol
@Susi

Dobrze wypowiadasz się o obsłudze restauracji i jedzeniu jakie serwują, a to na pewno przysporzy im więcej gości. Czy ten bar organizuje także przyjęcia dla większej ilości gości to znaczy imprezy firmowe lub wesela?

Anka
@Karol

Miałam tam organizowane urodziny na 23 osoby. Wszystko się zorganizować :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w La Petit Tomasz Gmyrek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Golonka

Golonka wybitnie dobra. Nieraz robiłem golonkę w domu, ale nigdy nie wyszła nawet w połowie taka pyszna jak w Garach Mamy.

Amanda
@Golonka

Dla mnie największym plusem jest dobre jedzenie i szybka obsługa. Przyjemny swojski lokal.

Witek

Teraz to Bistro Gary Mamy przy ul.Żyrardowskiej 57 w Międzyborowie. Jadłem dwukrotnie obiad dnia za 16zł i muszę przyznać, że jak na tak niską cenę, to jakość jedzenia pierwsza klasa, a porcje duże.

Ariadna
@Witek

Byłem w niedzielę, jadłem obiad z rodziną. Było smacznie, a ceny umiarkowane - na pewno nie niskie, ale jakość jedzenia także wysoka, tak więc porównanie cena-jakość wychodzi bardzo ok.

Aurelia
@Witek

Dokładnie tak. Teraz to Gary Mamy, restauracja z bardzo dobrą kuchnią.

Nosacz
@Witek

Ja jakoś niespecjalnie przepadam za daniami dnia. Ale jadłem golonkę i smak zacny, a jedzenia tak dużo, że nie zmieściłem wszystkiego i wziąłem na wynos resztę (jak prawdziwy Janusz :P ).

Tarczyn
@Witek

Jadlem tam mega dobrą rybke z ziemniaczkami i surowka. Nie jest drogo, a porcja zaspokoila głod.

lucek
@Tarczyn

Jedni piszą, że drogo, inni ze niedrogo. Tylko ze dla jednego 20zl to nic, a dla drugiego duzo. Dla mnie jedzenie w tej restauracji jest dobre, wracam dosc czesto bo mi smakuje. O cenach sie nie wypowiem.

Aśka
@Witek

Też jestem zdziwiona wysoką jakością dania dnia. Jest tanio i naprawdę smacznie, domowo. Jak chcesz ucztę, to nie zamawiasz dania dnia tylko np. golonkę czy schabowego na cały talerz. Ja piszę o codziennych obiadach, a te są tanie, smaczne i świeże.

Zostaw merytoryczną opinię o La Petit Tomasz Gmyrek - Mińsk Mazowiecki

La Petit Tomasz Gmyrek