Opinie o Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W mieście Warszawa poszukiwano osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Złożyłeś tam swoją aplikację?

??

Ktoś, coś jakieś opinie? Szukają do pracy na oddziale w warszawie i w łomiankach.

szeroki
@??

płacą regularnie, atmosfera OK, nie ma się specjalnie do czego przyczepić

wąski
@szeroki

Pracowałem 3,5 roku jestem zadowolony z pracy gdyby nie kasa 13 zł po 3 latach parcy i 13 zł dostaje ktoś z ulicy to coś nie halo poza tym fajna atmosfera fajni ludzie i blisko i mała pensja ALE NA CZAS i fajne godziny pracy

Pracujący i serdeczny
@szeroki

Atmosfera bardzo niemiła..stawki godzinowe niskie i w dodatku bez szans awansu i dalszego rozwoju. Podwyżki wynagrodzenia niechętne i raczej bardzo nieczęste. Plus to że płaca regularna.

??
@Pracujący i serdeczny

A na którym oddziale? Ile tam pracowałeś? Jak kierownictwo? Bo z tego co widziałem to 4200 brutto w ogłoszeniu więc nie ma rewelacji, ale nie ma też tragedii

Wojciech
@??

Czy zdecydowałeś się ostatecznie aplikować do firmy Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek? Może masz informację z pierwszej ręki na temat aktualnych zarobków w tym miejscu? Obecnie wiele osób chciałoby mieć lepsze wynagrodzenie, to zupełnie naturalna sytuacja - pytanie tylko, czy to nie doprowadzi do przegrzania rynku, jak myślicie?

Adam567
@??

Moim zdaniem to całkiem ładna kwota jak na start.

@Wojciech

Znajomy chwilę pracował w tej firmie i zdarzył zauważyć że o podwyżki trzeba tam walczyć nawet jak się pracuje na maksymalnych obrotach, jak się jest starym pracownikiem i usprawnia się produkcję pomyslami i tak żadnemu z wlascicieli do głowy z nie przyjdzie żeby samemu docenić pracownika. Ciekawa jeszcze rzecz mi powiedział że kierownictwo wcale nie odstaje pensjami od starszych pracowników w co trudno mi do tej pory wierzyc. Ale coś musi w tym być skoro ludzie z firmy polmo nie chcą tam pracować nawet za wieksze pensje niż obecnie. Co do twojego pytania o przegrzanie rynku to ciężko powiedzieć ale jak chcesz mieć specjalistę to musisz mu zapłacić bo prędzej czy później ucieknie od Ciebie.

Wojciech
@Marek

Wiesz może, czy często dochodzi do zmian wśród pracowników zatrudnionych w firmie Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek? Na chwilę obecną firma nie prowadzi żadnej aktywnej rekrutacji, dlatego zastanowiło mnie to, czy ciężko jest dostać się do pracy w tym miejscu, czy może trudno jest określić, kiedy może być największe zapotrzebowanie na nowych pracowników.

@Wojciech

Ciężko powiedzieć bo tam nie pracuje ale na olx ich ogłoszenie wisi

Wiktoria Nowy wpis

Nie rozumiem co jedna firma z drugą ma wspólnego. Czemu piszecie o tej drugiej na profilu tej pierwszej? Ten sam właściciel, czy jak...

Hubert Nowy wpis
@Wiktoria

To są po prostu 2 filie prowadzone przez rodzeństwo (w końcu to firma rodzinna). W warszawie jest montaż i handel, w Łomiankach produkcja

emeryt

omijać tą firme szerokim łukiem, tutaj nie zarobisz, właściciele pazerni na pieniądze i nie szanują pracownika

Dominik
@emeryt

Niestety to prawda na poczatek mała stawka a potem male podwyżki po 1zl na rok..ale na podwyżkę co roku nie ma co liczyć. (usunięte przez administratora)

Aleksandra Nowy wpis
@Dominik

Czyli co jaki czas można się spodziewać tych podwyżek o 1zł u pana Kacperka? Napisałeś, że co roku nie ma co liczyć więc co ile są przyznawane?

Kamil

A wiec rozumiem ze po czasie stawka w firmie nie idzie w górę ?

fachowiec
@Kamil

W tej firmie są ludzie pracujący kilkanaście lub kilkadziesiąt lat zarabiają 16zł na godzine, kierownicy też się za tobą nie wstawią bo wolą lizać tyłki dla szefostwa i udają że jest wszystko spoko...

Aplikowałeś do firmy Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Italiano

Nie polecam pracy w tej firmie,wynagrodzenie,umowa oraz dodatki fakt na czas fajna sprawa jak w wielu firmach w sumie na czas wypłacają... .Aczkowiek traktowanie pracownika z ''góry'' .stawka niska. o ile na początku była wiadoma przy podpisaniu umowy, ze znikomą podwyżką ,to chyba logiczne że z nabraniem lat pracy i wiedzy w tym co się robi i jak ma być robota wykonana, człowiek chciałby coś więcej niż osoba która przychodzi na okres próbny z ''ulicy'' za te same pieniądze..... Bo to nie tak działa,przynajmniej tak nie powinno być. Szefostwo widzi tylko jeden koniec kija.oraz ma bardzo nijakie relacje -pracownik-szefostwo. Ile by człowiek nie zrobił nigdy nie będzie szybko i dobrze. A jak za szybko i dobrze zrobisz,dadzą ci inna poboczną fuchę.

Dominik
@Italiano

To wina szefostwa i nas kierowników, że w taki a nie inny sposób musimy traktować pracowników produkcyjnych..do technologa też nie mozna mieć zastrzeżeń. Dobrze,że w innych firmach płacą lepiej. Wystarczy chcieć..

Osiem gwiazdek
@Dominik

Nie rozumiem sformułowania ,, że tak musimy traktować pracowników,, mógłbyś mi sprostać?

Stefano

Podpisując umowę mamy wiedzę o jakich zarobkach jest rozmowa więc po co te wpisy? Konkurencji dziękujemy za inspirowanie.

tramwajarz

pracuję już kilka lat w tej firmie, praca tu ma sporo zalet, fajne godziny, dobra atmosfera, fajny i zgrany zespół, mało czepliwe kierownictwo (o ile się nie zawala swojej roboty) nikt nie stoi nad głową z kijem. Płace może nie są z górnej półki ale porównywałem je w innych firmach i wcale nie odbiegają od średniej a są zawsze na czas, bez kombinacji i jakiegoś dziwnego obcinania.

Julek
@tramwajarz

Z tym nieczepliwym kierownictwem to bym sie nie zgodził..kierownictwo jest i jest bardzo czepliwe gdyż kierownictwo bez pracowników na produkcji nic nie umie. To prawda wypłaty terminowe.

Aleksandra
@Julek

A co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w Mechanice Maszyn u Andrzeja Kacperka? Ciekawi mnie chociażby kwestia benefitów pozapłacowych dla pracowników - czy coś takiego funkcjonuje w tym miejscu?

tramwajarz
@Julek

Ja przez lata pracy, a kilka już ich jest nie miałem ani jednej takiej sytuacji więc nie mogę nazwać kierownictwa czepliwym. Pilnują roboty jak i w innych firmach ale nikt nie goni z kijem. To nie jest moja pierwsza praca i wiem z doświadczenia, że tu jest naprawdę OK.

Czy w firmie Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma. produkcja seryjna i robisz non stop to samo jak małpa, więc po co szkolenia...

Dominik kier

To i pewnie syawki nieduże i problem z podwyzkami?

@Dominik kier

Niestety bardzo ciężko, dlatego też na produkcji coraz mniej ludzi, ale chyba oni tego nie widzą albo nie chcą widzieć. Co do samych stawek to początkowo dadzą Ci 14- 15 chyba,że masz doświadczenie to z 17 i docelowo umowa o pracę na godziny, czyli za święta Ci nie zaplacą a nawet na początku roku zabiorą Ci 10 dni z urlopu bo nie chce im się w dni między świąteczne firmy otwierać.

Artur

Odnośnie stawek od 5 lat w firmie nic sie nie zmienilo a inflacja co rok idzie w górę..

Olek

Taka praca więc trudno żeby robić co się chce. Chyba idąc do pracy wiecie jaka to będzie praca, ja polecam bo firma jest jak najbardziej ok!!

Jurek

Czy trzeba mieć duże doświadczenie? Czy wystarczy fach w ręku?

Jakub
@Jurek

Wystarczą checi..

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek - Warszawa

• Jak się pracuje w Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek?

Zobacz opinie na temat firmy Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mechanika Maszyn Andrzej Kacperek
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wolska 82A
    01-141 Warszawa