Opinie o BG Bau Bogusław Grabowy w Lędziny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BG Bau Bogusław Grabowy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BG Bau Bogusław Grabowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BG Bau Bogusław Grabowy w Lędziny

odpowiedzcie czy tak czy nie

Czy ta firma znajduje się na ul. Zawiszy Czarnego 51a i czy to prawda, że 4 Ukraińcom, którzy musieli jechać bronić kraju nie wypłaciła pieniędzy motywując to tym, że nie ukończyli pracy?

biuro
@odpowiedzcie czy tak czy nie

Pracownicy z Ukrainy byli zatrudniani w zeszłym roku dwa razy na umowę o pracę w pełnym etacie na tak długo jak pozwalała visa pobytowa. Po ok pierwszych dwóch miesiącach kolektywnie się ustnie zwolnili. Zostali wymeldowani. Po około dwóch tygodniach powrócili wszyscy. Po raz kolejny otrzymali umowę o prace. Na początku lutego 2022 porzucili pracę z dnia na dzień bez wypowiedzenia. To dwóch pomocników i dwóch, którzy coś już na budowie pracowali. Na budowie w swojej części doprowadzili do tego, że inwestor zerwał z firmą umowę ze względu na przekroczone terminy oraz źle jego zdaniem wykonane prace. Efektem tego została wstrzymana przez inwestora ostatnia płatność. Pracownicy otrzymali wszystko wypłacone co uzgodniono. Po konsultacjach z adwokatem sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Przy nowej budowie, prace przy murowaniu ścian fundamentowych z kostki betonowej, ustalone zostało( ustnie i na piśmie ), że wynagrodzenie będzie się składać z podstawy jaka obowiązuje przy pełnym zatrudnieniu plus premia za wykonanie normy z KNR. Wynagrodzenie wypłacone zostało co do wykonanego centymetra. Problem tylko w tym, że wystarczyło ledwo na zapłatę tego co na umowie, na premię już zabrakło i zarobek na rękę skrócił się o połowę. Firma po raz pierwszy nie dopłaciła do tych pracowników, ale zerwany kontrakt oznacza kary umowne i jeszcze wszystko może się wydarzyć. Oprócz wynagrodzenia pracownicy otrzymywali zapłacone paliwo na dojazdy do pracy oraz samochód służbowy, ciepłe ubrania, narzędzia. I jeszcze jedno do @Kandydata. Listów poleconych z rozwiązaniem umowy, świadectwami pracy nie odbierają i to nie dlatego, że wyjechali bronić kraju, mają się dobrze w Tychach, przynajmniej jeszcze w końcówce marca trenowali w klubach piłkę nożną, grali mecze i otrzymywali za nie stypendia. Mało tego, rozpowiadają w klubie jak to bardzo zostali pokrzywdzeni, a to już o jeden most za daleko.

Dorota
@biuro

Czy ta informacja oprócz tutaj na forum szerzona też jest w innych miejscach? Bo niestety jak widać wyżej plotki się roznoszą i może lepiej wszędzie w razie czego to naprostować?

@Dorota

@Dorota Trudno powiedzieć, o tym komentarzu dowiedzieliśmy się przez przypadek. Będzie trzeba znaleźć chwilę czasu i przejrzeć fora internetowe. Za tydzień będzie spotkanie z jednym z nich poprosimy o wyjaśnienie.

Halina

no i jak sprawa? :D

@Halina

Witam. Czekaliśmy na wynik kontrolo PIP w Katowicach. W jej wyniku stwierdzono że: sumarycznie wynagrodzenie za pracę pracowników z Ukrainy za cały okres zatrudnienia wynosiło: pracownik pierwszy + 551,61; pracownik drugi + 174,57; pracownik trzeci +575,79; pracownik czwarty + 1075,79. Ponadto pracownik pierwszy potwierdził odbiór zaliczki za prace poprawkowe w wysokości 4 000 zł, za które inwestor i tak nie zapłacił firmie wystawionej faktury, stwierdzając w protokole odbioru na wady. Pozdrawiam

Alicja
@@biuro

To dobrze ze tak sprawnie poszło wyjaśnianie sprawy w takim razie. Czy szukają państwo nowych pracowników?

biuro
@Alicja

Tak, w tej chwili doświadczonych pracowników na ocieplenia budynków

Jakub Nowy wpis
@biuro

Ile lat doświadczenia trzeba posiadać?

@biuro Nowy wpis
@Jakub

Poszukujemy jak wiele firm dobrego pracownika, punktualnego, nie pijącego, dbającego o sprzęt, chętnego do nauki nowych technologii, jak będzie miał już roczne doświadczenie będzie mile widziane.

Natalia Nowy wpis
@@biuro

Mój znajomy szuka pracy i spełnia wymogi. W dalszym ciągu kogoś poszukujecie czy rekrutacja zamknięta? Chętnie przekazałabym informację :)

@biuro Nowy wpis
@Natalia

Dzień dobry, nadal poszukujemy, na znanym portalu jest nasze ogłoszenie, lub przez stronę www.bgbau.pl

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie BG Bau Bogusław Grabowy w mieście Lędziny? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących na temat BG Bau Bogusław Grabowy. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Pracodawca który nie potrafi się rozliczyć z pracownikami stosunków do wykonaj pracy. Wymaga od pracowników rzetelności i uczciwość a sam wobec nich jest nie uczciwy i rzetelny gdyż jest niewypłacalna osoba więc odradzam wszystkim pracę u manipulanta i (usunięte przez administratora)

Dorota

Coś czuję, że chyba dobrze, że oceznurowało tę ostatnią część... Czyli skoro nie wypłaca każdy po miesiącu stąd odchodzi? Ile jesteś w plecy przez to?

odpowiedzcie czy tak czy nie

czy tak było

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BG Bau Bogusław Grabowy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Irena

Czy w BG Bau poszukują do pracy pracowników biurowych? Jeśli tak, to gdzie można składać aplikację? Czy trzeba posiadać doświadczenie w pracy na takim stanowisku czy wystarczą odpowiednie kwalifikacje?

Zostaw merytoryczną opinię o BG Bau Bogusław Grabowy - Lędziny

• Jak się pracuje w BG Bau Bogusław Grabowy?

Zobacz opinie na temat firmy BG Bau Bogusław Grabowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BG Bau Bogusław Grabowy
  • Zawiszy Czarnego 51a