Opinie o Miła Clinic Maciej Włodarczyk w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miła Clinic Maciej Włodarczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Miła Clinic Maciej Włodarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miła Clinic Maciej Włodarczyk w Radom

Dzień dobry. Czy studenci są przyjmowani na praktykę? W jednym komentarzu ktoś odnosił się do fachowego tłumaczenia, lecz to było w kontekście pacjenta, a co ze studentami stomatologii? Jak na razie przeglądam kliniki w Radomiu, wiec proszę o odpowiedz. Warto byłoby się skontaktować?

Amdwpn Nowy wpis

Pan Maciej super . Doskonały fachowiec wytłumaczy , przedstawi cały plan działania od zagadnień technicznych po finansowe po prostu super .

Wanda Nowy wpis

widzę, że nie tylko ja jestem zainteresowana warunkami pracy w Klinice. po pierwsze to czy znana jest aktualna liczba zatrudnionych? czy jakkolwiek się zmieniła w związku z rokiem ubiegłym? dodatkowo czy przyjmowane są asystentki stomatologiczne? jeśli tak to prosze o opis aktualnych warunków zawieranej współpracy, jaka forma umowy oraz stawka przysługuje od tego roku?

Wera

Liczyłam, że na forum dla pracowników znajda się opinie pracujących w gabinecie osób, szkoda.

@Wera

Czy ma czy nie ma ma się zachowywać jak dama :) podoba mi się to słowo DAMA

Piotr Nowy wpis
@.

Kiedy nowy bo z nich takie damy jak ze mnie prawiczek ;)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Miła Clinic Maciej Włodarczyk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kamil

Ktoś ostatnio korzystał z ich usług? Jak oceniacie? :) Cisza niestety panuje, może niedługo ktoś to zmieni?

Justyna

Miła Clinic z Radomia przedstawia się jako sieć ,,przyjaznych i kameralnych" gabinetów dentystycznych, w związku z tym chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia. Jaka jest oferta dla osób, dla których zabiegi dentystyczne (takie jak np. usuwanie ósemek) są zwyczajnie stresujące? Czy jest możliwość wykupienia jakiegoś znieczulenia poza miejscowym - a może oferują jeszcze coś innego?

ECH

Być w rękach takich profesjonalistów. to nadzieja na piękny uśmiech. Niech ciepło jakim otaczacie zestresowanych pacjentów wraca do Was ze zdwojoną siłą.

Ona

Pan doktor Maciej Włodarczyk jest bardzo miłym i delikatnym lekarzem. Wizyty w gabinecie są bezbolesne i bezstresowe. Polecam w100%

Kruk

Pełen profesjonalizm. Pan doktor to niesamowicie empatyczna i ciepła osoba. Zaufałam mu i w razie potrzeby z pewnością wrócę do Pana Macieja :)

Ewelina

Długo odkladalam leczenie zębów z powodu strachu i niemilych doświadczeń. Po wizycie u lekarza Macieja Wlodarczyka żałuję,że nie trafiłam tam wcześniej. Przemiły pan doktor,zaraża spokojem i pozytywną energią.Rozmowa wstepna zanim usiądzie się na fotel daje możliwośc podzielenia sie swoimi oczekiwaniami, obawami,doktor tłumaczy co będzie robił, dzięki temu stres staje sie dużo mniejszy. Zero bólu. 100% satysfakcji. Polecam KAŻDEMU ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Miła Clinic Maciej Włodarczyk - Radom

Miła Clinic Maciej Włodarczyk