Opinie o AB Flexkracht w Rijsenhout

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB Flexkracht. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Flexkracht o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Flexkracht w Rijsenhout

OLA

A ja jestem bardzo zadowolona w pracy a Ab ,co prawda pracuje tam pare miesięcy ale nie mogę narzekać ,zawsze mogę liczyć na pomoc koordynatorów i mieszkania maja super . OLA

Czym AB Flexkracht zachęcają? Jakie mają dodatki?

ada

Żadnych- kroją na wypłatach ,żadnych dodatków ,jeszcze godzin mało zależy gdzie trafisz na firmę

Olika

Pracował przez kilka agencji, ale ta agencja nieźle kroi na wypłatach, koordynatorzy nie reagują na nic, jeśli zachorujesz to zostajesz odesłany z kwitkiem do Polski na kilka miesięcy bez prawa do chorobowego. Natomiast domki to zależy gdzie trafisz, są w miarę lub ze szczurami i mrówkami, na skargi agencja niereaguje.

Wanda
@Olika

Napisałaś, że w AB były jakieś problemy z wypłatami. Możesz wyjaśnić, o co konkretnie chodzi? Widzę, że zakwaterowanie pozostawiało wiele do życzenia. A płaciłaś za nie dodatkowo?

Beńka
@Olika

to prawda co piszesz

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w AB Flexkracht?

ada

a dlaczego ma nie wpływać w całości ,chyba że mieszkasz na służbowym to potrącają za mieszkanie i ubezpieczenie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AB Flexkracht? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Wkurzona

Hej dla mnie w tej firmie jest najgorszy Robert wchodzi do domu niszczy ludziom zeczy prywatne kradnie iwywozi bez twojej wiedzy ciekawe z kad ma takie prawo zabierać ludzkie zeczy bez uprzedniego upomnienia dorabia się tu ukradnie tam wyniesie i ma

Janek

Jestem już ponad 3 lata przez to biuro. Kiedyś było spoko, teraz ewidentnie jest gorzej, dużo błędów a zgłaszane problemy nie są załatwiane. Była bardzo sympatyczna koordynatorka - Joanna, znana jako drabina ze względu na duży wzrost. I była ona świetna. Prawdziwa opiekunka, której jak się problem zgłosiło, to pomagała go rozwiązać. Jak dla mnie osoba wzorowa. Od kiedy jej nie ma a jest pani Małgorzata, to same problemy, brak kompetencji, zamiast pomagać to robi na złość. Zamiast odpowiedzieć na pytanie normalnie, to mówi "jak Ci się nie podoba to możesz się wyprowadzić" Jak by w ogóle nie rozumiała, co to jest być koordynatorką. To ma być osoba pomocna, osobista opiekunka a nie dręczycielka...

Czy w AB Flexkracht są paczki/bony świąteczne?

Japko

Haha. Ofiary losu co zostaną na święta dostaną jakieś śmieci co są zbędne w biurze czyt. Długopis notes. Chyba nie liczysz na kasę? Hehe

Czarnulaa

Jakie bony haha. Nie ma czegoś takiego...myślisz że gdy zostaniesz na święta to dostaniesz? Błąd

Japko

Słaba agencja. Słabe wynagrodzenie 250e za 40h ciężkiej pracy na szklarni lub polu. Koordynatorzy prostacy bez wykształcenia. Jeśli czegoś potrzebują to wiedza jak się skontaktować jeśli pracownik coś chce to go odprawiaja z kwitkiem. Nie polecam.

Praca w nl

Prawda jest taka że dobre czasy w ab się skończyły

Monia

Nie polecam. W biurze obiecują jak to wszystko pięknie wygląda, a w rzeczywistości wygląda inaczej. Po zakończonym projekcie, zadzwoni po dwóch miesiącach, że mają dla mnie pracę. Od roku jestem zatrudniona przez konkurencyjną firmę (logo zielono-zolto-granatowe) Tutaj pracuję cały czas, miałam tylko 3 dni przerwy

Czesław
@Monia

Nie wiem, czy dobrze rozumiem Twoje przesłanie, ale mam rozumieć, że praca przy projektach w firmie AB Flexkracht nie jest stała i stabilna? Skoro zadzwonili do Ciebie dopiero po dwóch miesiącach, to tak przypuszczam.

Olek

Nie polecam biura, małe zarobki to jedno, i wysoki czynsz za pokoje. Po 3 miesiącach zwolniłem się, za ostatni tydzień 40 godzin wypłacili mi 189 euro. Zwrot za wakacyjne i urlopowe w ogóle do teraz nie dostałem. Nie polecam nikomu

Iza
@Olek

Dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w AB Flexkracht. Czy możesz powiedzieć jakie stawki masz na myśli mówiąc o niskich zarobkach? I ile kosztował was czynsz? Czy wysokość czynszu miała przełożenie na warunki mieszkaniowe?

jaka firma jest ok

Witam dostałam propozycje pracy na AM florze ale nie ma ta firma najlepszej opinii .... ktoś pracował w jakiejs godnej polecenia firmie przez ab ?

Ann
@jaka firma jest ok

Pracowałam tam :)

Chfshn

(usunięte przez administratora) omijajcie to biuro chyba ze ktos lubi wolontariat i prace 45 godz tygodniowo za darmo, brak słów

Tojakie
@Chfshn

To jakie polecasz?

Antoni
@Chfshn

Masz na myśli to, że firma załatwiła Ci pracę, za którą nie dostałeś wynagrodzenia? Przecież przed wyjazdem podpisuje się umowę z której powinny wywiązać się obie strony. Jak wyglądała kwestia zakwaterowania i ubezpieczenia? Przybliż proszę, bo to istotne szczegóły.

DonVito

Faktycznie zarobki w AB flex kraht marne, opłaty za mieszkanie wysokie, oprocentowanie podadku obliczone z kosmosu, a teraz o pracodawcach: -ziemniaki vanka (usunięte przez administratora) -green balanz storczyki jesteś tam nikim -flora Holland (usunięte przez administratora) -reszta prac podobnie Pracownicy biura: Pani Magda jedyna kompetentna pracownica, panie z administracji powinny na poczcie znaczki lizać, no i pan Rafał-arogancki (usunięte przez administratora) który nie powinien pracować z ludźmi. Tzw. HOUSMAISTRZY: -P. Danuta psychopatka która nakazuje żyć domownikom według jej podkreślam jej zasad -Emilia zakompkleksiona lesbijka która myśli że wszyscy są homofobami -P. Kazik to już żywa legenda A propos Roberta jeśli nie robisz syfu i przypału to też jest w porządku.

Damian

Jeśli chcecie normalnych warunków pracy to nie znajdziecie ich w AB jeśli ktoś się da namówić na jakieś pola to do końca swoich dni w AB przepracuje tylko i wyłącznie na POLACH A i nie ufajcie Zbyszkowi bo on w AB to tylko się kłamać nauczył to wszystko Dobrzy koordynatorzy z kturymi dało się coś wywalczyć to już przeszłość

Siema. Pracuje dla abflexu od miesiaca. Nie ma na co narZekać naprawde! Akurat pracuje na tulipanach 5 km od miejsca zamieszkania. Z reguly to 53 godziny tygodniowo, hajs spoko, dom mega ! Troche angielskiego, zapal , checi do pracy i naprawdę warto przez ab, przymajmniej moim zdaniem, pozdro

Lolita
@Nowy

A w jakiej firmie pracujesz? Jak mogę zapytać

@Lolita

W oude wetering

@Nowy

Witam czy ktoś pracuje przez biuro i od stycznia ma także duży podatek nie ważne czy masz 41 godzin czy 48 Proszę o wypowiedzenie się. Żeby przy tych godzinach nie mieć nawet 300 euro. W griffioen takie zarobki. Jak w ab flex?

Blerick
@Anna

Miałem przy 37 h 36 procent , jest to nie możliwe , czy 40h czy 45 taka sama wypłata , nie warto się męczyć w tej firmie !

Ŕrrrrrrrr
@Nowy

Cześć możesz coś więcej nap o ab flex od stycznia mam iść tam na tulipany do tej samej firmy co nap jak wyglądają tygodniowo?

Bla bla bla

Pracowałam przez AB Flexkracht i powiem szczerze, że biuro było w porządku. Raczej pomocni, koordynatorzy spoko, przynajmniej (usunięte przez administratora). Nie robili mi żadnych problemów, wręcz pomagali. Oszukiwali na kasę jak wszyscy ale tym razem będę prowadziła skrupulatne notatki. Mieszkałam także na Poelweg i osobiście nie miałam problemów ze wspomnianym gospodarzem, ale Wiem, że większość osób miała z nim problemy. Co do pracy: AMFLORA to banda polaczków (z premedytacją napisane mała literą) zapatrzonych w swój pozbawiony barw i atrakcji światek. Szkoda pisać, na wielu trzeba uważać, w skrócie największym problemem byli ludzie A nie tyle praca. W każdym razie (usunięte przez administratora) do potęgi, brak wsparcia, prędzej Ci kierownik Holender pomoże niż Polak.

hwdpjp

(usunięte przez administratora) czy jak to tam sie pisze..To totalny (usunięte przez administratora) nie żaden haus majster.nie dosyć że dostałem na początku (usunięte przez administratora) rower to robił łaske że go naprawi oczywiscie nie za darmo za 20 euro hahaha smiech! Od samego początku miałem z nim spine..Po jakimś miesiacu wyleciałem z hotelu bo postawilem sie w obronie dziewczyny która dostawała reguralny (usunięte przez administratora) od swojego faceta...Takze agencje polecam jak najbardziej ale hotel na (usunięte przez administratora) odradzam !!!

Paulina

Chciałabym Wam przypomnieć, że na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętajcie, że na wątku należy zachować kulturę wypowiedzi oraz nie obrażać innych. Wypowiedzi niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte. Dlatego zachęcam Was do napisania merytorycznych wpisów na temat AB Flexkracht.

Andrij sołdat

Agencja jak każda inna obecnie w holandi tnie z pieniędzy na czym tylko może , trzeba pilnować godzin a hotel na Poelweg 44 to czysta patologia włącznie z Robertem Kaufmanem który jest totalnym idiota i debilem w pełni tego tego słowa znaczeniu pełni Funkcje krasnala ogrodowego bo haus majstra na pewno nie bo ten jest zobligowany żeby cokolwiek zrobić a Robert tego niestety nie robi

Takion
@Andrij sołdat

Można by jeszcze dodać w temacie Pana Krasnala, że jest natretnym zboczencem.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Flexkracht - Rijsenhout

• Jak się pracuje w AB Flexkracht?

Zobacz opinie na temat firmy AB Flexkracht tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Flexkracht?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Flexkracht