Opinie o Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud w Szymankowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud w Szymankowo

Jaki dress code obowiązuje w Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud?

Jerzy

Czy to znaczy, że ta firma ma problemy finansowe, lub nawet nie płaci za wykonaną pracę? Wolę się upewnić, bo solidnego pracodawcy szukam.

@Jerzy

Nie płaci swoim podwykonawcom

Łucja
@Egzekutor

No to nie brzmi zbyt dobrze... Ale od kiedy to wszystko już trwa? Firma aktualnie normalnie funkcjonuje?

Egzekutor Nowy wpis
@Łucja

Nie brzmi dobrze bo nie może brzmieć. Człowiek nie wypłaca Podwykonawcom należności za wykonane prace. Trwa to od bardzo dawna. Był nawet problem z niemiecką firmą budowlaną na spore pieniądze. Dostaliśmy od nich zlecenie i zamknęliśmy temat. Ale wielu innych Podwykonawców nadal czeka naiwnie na swoje pieniądze.

Łucja Nowy wpis
@Egzekutor

firma z tego co widziałam w rejestrze wciąż aktywna, więc raczej działalność jest prowadzona? udało się do dziś skutecznie już ze wszystkiego rozliczyć?

Egzekutor Nowy wpis
@Łucja

Zygadliński cały czas działa ze swoją kobietą Anną Scharmach i mają się całkiem dobrze - kupują nowe nieruchomości za granicą i nie płacą kolejnym podwykonawcom dzięki my mamy cały czas nowe zlecenia na tego człowieka. Poszkodowanych zapraszam do bezp. kontaktu tel; +48 721 753 721

Egzekutor

Proszę o kontakt wszystkich Podwykonawców poszkodowanych przez firmę Darbud (usunięte przez administratora) Zygadliński. Odzyskujemy długi trudne w kraju i zagranicą. Szybko i sku. Tel: +48 721 753 721 e-mail: biuro@cdprofit.pl

egzekutor

Od niespełna dwóch lat odzyskujemy pieniądze dla Podwykonawców firmy Darbud której właścicielem jest p. Zygadliński działający na tereni Niemiec. Nie zamierzam rozpisywać się o braku rzetelności tego człowieka - faktem jest, że liczba poszkodowanych firm pracujących dla niego jest porażająca. tel: +48 721 753 721 email: debt.collector.pm@gmail.com (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Egzekutor

Proszę o kontakt wszystkich podwykonawców poszkodowanych przez p. Dariusza Zygadlińskiego na prowadzonych przez niego budowach w Niemczech. Mam stały kontakt z firmami oszukanymi przez (usunięte przez administratora) Zygadlińskiego. Kontakt tel: +48 787 281 764 email: debt.collector.pm@gmail.com

poszkodowani

prosze sprawdzic maila

Dariusz

Witam również pracowałem w tej firmie mój pracodawca to jest Pośrednik wystawił fakturę za 11 000 € które nie zostały opłacone po mimo wykonanej pracy zapraszam wszystkich do kontaktu. (usunięte przez administratora)

Egzekutor

Proszę o kontakt wszystkich podwykonawców poszkodowanych przez p. Dariusza Zygadlińskiego na prowadzonych przez niego budowach w Niemczech. Kontakt tel: +48 787 281 764 email: debt.collector.pm@gmail.com

Ten osobnik (usunięte przez administratora) jakiego do tej pory nie spotkałem...pracuje w Niemczech od kilku lat,i na moje nieszczęście spotkałem go na swej drodze.....obiecuje złote góry i warunki pracy..... W rzeczywistości największy (usunięte przez administratora) którego spotkałem.....problemy ze wszystkim......materiały na budowę, narzędzia.,dojazd do pracy itp itd.....ODRADZAM!!!!o pieniądzach jyz nie wspominam bo każdy inteligentny wie ze jeśli podstawowych warunków nie spełnia, to z PLATNOSCIA KATASTROFA (usunięte przez administratora)

Zenek

Jakieś wieści o pracy w firmie macie? Warto w ogóle składać cv?

Ivan

Pracuje 4 lata i nie mam problemów. Pieniądze na czas, potrzebuję pomocy też pomoże. Jeśli szanujesz pracę i jego jako pracodawcę i nie pijesz%%% nie ma problemu. A jeśli przychodzisz do pracy %%% no to nie miej pretensji bo p. Darek dobry człowiek.

Największy (usunięte przez administratora)jakiego kiedykolwiek spotkałem w swej karierze budowlanej. Co tu pisać szkoda czasu nie polecam pierwsza wypłata ok potem dramat za każdym razem trzeba się prosić po 100 razy a na końcu i tak urwie 500e bo coś człowiek bez sumienia traktujący ludzi jak psy

Uwaga na tego człowieka , zwykły bezlitosny oszust i cwaniak , nie wypłaca pieniędzy a obiecuje złote góry. Żeruje na ludzkiej krzywdzie , tfu kanalia Moje sugestie dla Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud: Zacznij w końcu normalnie traktować ludzi! Nie jesteśmy zwierzętami ! Zostawiamy rodziny,żeby móc im coś zapewnić a ty wszytsko dla siebie . Pamiętaj się czlowieku Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: płacić pieniądze !ludzie pracują głodni , liczą,ze w końcu zapłaci

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud - Szymankowo

• Jak się pracuje w Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Zygadliński Przedsiębiorstwo Prywatne Ogólnobudowlane Usługowo-Handlowe Darbud?

• Główna 16 lok. 5
    82-224 Szymankowo