Opinie o Kopako Andrzej Begiert w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kopako Andrzej Begiert. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kopako Andrzej Begiert o rekrutacji.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopako Andrzej Begiert w Zduńska Wola

Xyz

Szukają pakowaczki już od ponad 3lat. Do tego jeszcze rejony w pracy, sprzątanie toalet itp. Umowa zlecenie a jak przyjdzie co do czego to nie rejestruje.... Nie idźcie tam!!!

Olka
@Była pracownica

Dobrze rozumiem, że pracowałaś bez umowy, skoro "zlecenia nie dostali" ostatecznie? Daj znać, czy opłacają w ogóle jakieś składki zdrowotne w takim wypadku i inne. Co jakby ktoś potrzebował iść na zwolnienie lekarskie ? Mam nadzieję, że to zostało jakoś wyjaśnione.

Xyz

Kot
@Xyz

mysle ze takie wpisy to tylko osób z którymi to firma zakończyła współprace, bo do pracy przychodziły pogadac a nie pracowac !!! pracuje w tej firmie od dłuzszego czasu na umowe o prace - otrzymuje wynagrodzenie na czas, do tego premie uznaniowa oraz premie za wyniki - pensja zdecydowanie powyzej najnizszej krajowej a parcownikow szukaja to fakt, bo firma sie rozwija i to jest akurat istotne w tych czasach

Hihi
@Kot

Dobrze ze nie takie co cały dzień stoją za szafa, bo chowaja się przed kamera i gadają

Alfa
@Xyz

Nie polecam tego zakładu nawet największemu wrogowi. Jesteś tam pakowaczka, księgowa, magazynierem i sprzątaczka. Tylko szukają okazji żeby zabrać premie i pracować za najniższą krajową. Odkąd nastały rządy pewnej pani jest coraz gorzej. Traktują pracownice jak niewolnice.

@paulina@
@Alfa

Nie zgodzę się z tobą bo nikt tak nikogo tam nie traktuje problemem w tym zakładzie są panie na produkcji które wiecznie mają problem w tym jedna histeryczka która regularnie wybucha, praca jest spoko, wypłata adekwatna do umiejętności, umowy na czas nieokreślony a to że się sprząta swoje stnowisko pracy to raczej oczywiste

Alfa
@@paulina@

Pracowałam tam krótko ale zauważyłam co się dzieje i nie uważam żeby to była wina pracownic. Mycie toalety nie jest sprzątaniem stanowiska pracy.

Renata
@Alfa

Nie ma tam kogoś lub całej ekipy do takiego mycia? Skoro te panie pracują na produkcji to jak może toaleta być ich stanowiskiem pracy?

Była pracownica Nowy wpis
@Xyz

Na rozmowie obiecana umowa o pracę, okazało sie, że pierwsza ma być umowa zlecenie, no i ok, rozumiałam. Po skończonej umowie zlecenie czekałam na podpis nastepnej, czekałam i czekalam aż się okazało, że zlecenia nie dostali i już jej nie dostałam, a oczywiście jutro podpiszemy... Nie wiem czy się coś zmieniło bo to było parę lat temu. Plus to, że większość osób pracowało na zlecenie. Ogólnie praca dość lekka.

Olka Nowy wpis
@Była pracownica

@Wiki@

Fajna praca, ale jedna z pań na produkcji pani Katarzna straszy nowych pracowników szefem, nie polecam jeśli sie trafi na jej zmianę

@@Wiki@

Ciekawa tylko jestem jak konkretnie to wygląda. Jak może nim straszyć, że przyjdzie i nakrzyczy? ;p Motywuje was to chociaż czy niekoniecznie?

@@Wiki@
@Paulina

Normalnie straszy że sie mu poskarży zwłaszcza jak jej coś nie pasuje, skoro pracujesz bądź pracowałaś tam powinnaś wiedzieć o czym piszę, druga sprawa przedstawia nowym pracownikom firmę w złym świetle oczerniając pracodawcę co jest klamstwem, stąd ta rotacjia i to że ludzie stamtąd odchodzą bo ta pani wprowadza nerwową atmosferę

Iwona Nowy wpis
@@@Wiki@

To nikt jeszcze nie poinformował szefa jaki PR robi mu ta pani? Dziwne, że o niczym nie wie

@@@Wiki@ Nowy wpis
@Iwona

Niestety wie ale nic z tym nie robi ludzie odchodzą bo nie ma ludzi nie zastąpionych , a ta pani jest regularnie uspakajana

aga1

Czy firma zatrudnia obecnie nowych pracowników?

@aga1

Jak tak przejrzałam w necie czy są ogłoszenia to nic nie widać. Ale jak komuś bardzo zależy to może warto przedzwonić i spytać? O jakieś konkretne stanowisko chodzi?

Czy pracodawca Kopako Andrzej Begiert motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

ktoś

tak tablicą na której pisze kto jaką ma wydajność powodując nienawiść wśród pracowników

@ktoś

No, że nienawiść to słabo, ale z drugiej strony faktycznie są wtedy zmotywowani? Rywalizują?

an
@Paulina

nie rozumiem o co wy znowu sie pieklicie, wydajnosc jest podawana by kazdy pracownik widzial swoja, za wydajnosc jest dodatkowa kasa

Edyta
@an

O a na jakiej podstawie ta premię naliczają? Im większa wydajność tym więcej kasy?

an
@Edyta

tak dokladnie, im wiecej wykonasz produktu to od tego masz dodatkowa premie, normy sa ustawione tak ze je mozna wykonac bez problemu, na niektorych produktach mocno zanizone wiec spokojnie mozna dobrze dorobic, poza tym caly czas jest opcja nadgodzin, dpodatlowo platnych

@an

To ile tak średnio ci pracowici tutaj z nadgodzinami w miesiąc wykręcają?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kopako Andrzej Begiert? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kopako Andrzej Begiert?

Wanna

Nigdy.

Lidia
@Wanna

To na jakiej umowie się tutaj najczęściej pracuje?

asw
@Wanna

To ciekawe, bo ja mam umowe na czas nieokreślony i nie jestem jedyna

Olxa
@asw

Rozumiem że pracuje Pan/Pani w tej firmie czy weekendy tez są pracujące?

@asw

A słyszałaś o tym, żeby komuś z jakiegoś powodu nie chcieli dać? Bo może właśnie to ta osoba twierdzi, że "nigdy"?

W tej firmie nikt nie ma umowy na stałe, bo cały czas się zmienia właściciel i od nowa umowa na 3 miesiące

Han
@Anna

Dziewczyno chyba firmy pomyliłas, ludzie pisza ze maja umowy na czas okreslony a nastepnie nieokreslony, co sama potwierdzam ze tak jest, a ty piszesz ze nigdy nie dostalas umowy ...

Czesław
@Han

Bo może nie każdy ją dostaje, pomyślałaś o tym? :D Ile już tu pracujesz?

sej
@Czesław

e to by dziwne było jakby były rózne

@sej

No niby tak, ale to różnie przecież bywa, bo szczegółów to nie znamy akurat i nie wiemy o co chodziło między nimi tak w sumie. No chyba, że nikt tutaj pracodawcy o to nie posądził?

Olxa

Czy w tej firmie pracuje się tylko od poniedziałku do piątku??

Karr

Czy weekendy w tej firmie są pracujące??

Czy firma już na tyle się rozwinęła, że nie zatrudnia nowych pracowników czy jest inny powód wszystkim znany?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Wow

Umowę zlecenie ciągną ile się da, wymówka koronawirus, umowa o pracę jak już dostaniesz to zaraz po zleceniu, 3 miesiące okresu próbnego później różnie, umowy na czas nieokreślony chyba nikt nie miał.....

Elo

Warunki zatrudnienia są takie, że na początku obiecuje umowę o pracę, na początek zlecenie na 3 miesiące, jak się kończy to kolejna umowa zlecenie. Jak długo tak ciągnie nie mam pojęcia, bo w porę odeszłam. Co też okazało się problemem.. NIE POLECAM NIKOMU!! a pensja, toż to śmiech na sali, najniższa krajowa. Bo jesteś nowy, bo jeszcze się uczysz. Fakt prezenty na święta może i są ale dla pracowników którzy są tam dłużej. Ale to może dwie trzy osoby. Także raz jeszcze nie polecam.

@Elo

Jeszcze nikt nie dodał że właściciel stosuję (usunięte przez administratora) wobec pracowników biurowych

Robert

A jaki macie system zmianowy?

Dodu
@Robert

Tam mają system 2 zmianowy. Ja tam pracowałam i nie narzekam może trochę marna kasa ale poza tym ok odeszłam sama bez problemu z powodów rodzinnych. Jak w każdej pracy są chwilę gorsze i lepsze

Błażej

Czy bardzo dużo obostrzeń sanitarnych wprowadziła firma?

cra

Zdaje się ze musiałas/musiałes pracowac w innej firmie. W kopako mamy zapewnione srodki czystosci, kawe herbate wode itd na CZAS !! otrzymujemy premie świateczne, dodatkowo wyjezdzamy na zorganizowane wyjazdy integracyjne opłacane przez firme. nie zauwazayłam aby firma oszczedzała na pracownikach - szanuje i gratyfikuje tych którzy się angazuja

@cra

Gratyfikuje. Wow, ale wyszukane słowo. Ciekawe kto to napisał ????

Heh
@cra

A co z tymi co się nie angażują? :-D

Cra
@Wow

chodzac do szkoły należało sie uczyc a w pracy pracowac ... wówczas bys wiedziała co to gratyfikacja

Cra
@Heh

Ci co sie nie angażuja dokonuja takich marnych wpisów jak niektóre tutaj probujac zniechecic innych - faktem jest to ze jesli wiesz po co przychodzisz do pracy, osiagasz wyniki to masz nalezyte pieniadze i jesteś zadowolony

@Cra

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nigdzie nie jest napisane, że nie wiem co to oznacza. Także brawa ogromne jak ta gratyfikacja... ;-)

Mi
@Wow

Osoba która piszę tę pozytywne opinie nie tylko nie umie czytać ze zrozumieniem, bo ogólnie to nic nie umie ???? tylko dużo hałasu koło siebie

Bożena
@Mi

Proszę o nie obrażanie innych użytkowników forum. Widzę, że aktywnie udzielaliście się w wątku więc może mi odpowiecie. Skąd takie podzielone opinie? Jak faktycznie wygląda praca w Kopako? Jakie można wymienić plusy?

@Bożena

Nie polecam, podzielone opinie, bo te pozytywne pochodzą od osoby, która donosi szefowi a negatywne od osób, które niestety miały "przyjemność" tam pracować. Kasa marna, atmosfera tragiczna, z byle czego wielka awantura...

XYZ

Nie polecam tej firmy nikomu nawet wrogowi .. 1.zamiast szefa rządzi tam osoba która nie umie pisać,liczyć ani wytłumaczyć pracownikowi co i jak ma zrobić,gdyby nie inni pracownicy nowi nie wiedzieli by jak wykonać prace 2.pracownicy są traktowani gorzej niż dzieci w przedszkolu - gdy rozmawiają czy żartują [jak w każdej pracy troche trzeba rozmawiać z innymi ] zaraz przychodzą i każą być cicho 3.szefa nikt nie zna - nie ma go w miejscu pracy 4.Nie stać ich pewnie na sprzątaczkę poń. pracownicy myją nawet muszlę klozetową 5.Pracownicy są zdani sami na siebie gdy maszyny sie psują gdyż szef twierdzi że on widzi wszystko i uważa że jest dobrze lub obwiniani są pracownicy za zły stan maszyn. 6.są tylko umowy zlecenie 7.szukają cały czas pracowników nie dla tego że firma się rozwija [firma jest mała i sie nie rozwija] tylko dla tego iż pracownicy mają dosyć i odchodzą. Generalnie omijajcie szerokim łukiem chyba że lubicie nie czuć się dobrze w miejscu pracy

Coco
@XYZ

Tylko z podpunktem 6 się nie zgodzę. Fakt faktem dobrze, że są tam jeszcze pracownicy starsi stażem, bo naprawdę nie wiadomo co do czego

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kopako Andrzej Begiert? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Siwa

Pana Andrzeja nikt na oczy nie widział, a samochodu służbowego nie ma.

Hm

A z jakiej okazji auto służbowe?

Miro

A czy teraz kogoś szukają do pracy? Wiecie na jakie stanowisko?

Nowa
@Miro

Szukają, na pakowanie

@Miro

Cały czas szukają ludzi do pracy, bo nikt nie chce tam pracować

Maja

Gdzie znajduje się ten zakład w Zduńskiej Woli?

Maly
@Maja

Zakład znajduję się na ulicy Wodnej 4/6. Ale nie polecam, właściciel(niby właściciel, prawdziwego nikt nie widział) obiecuję cuda a później umowa zlecenie i zastraszenie. Na produkcji rządzi osoba która nawet nie umie liczyć a co dopiero się wypowiedzieć, ale jest trzymana bo donosi do przełożonego.

Ona

Praca niby pakowanie ale nikt nie dodał że jeszcze jest etat sprzątaczki magazyniera i biurowa mało tego wypłata zależy od humoru szefa

Apsik
@Ona

Dokładnie tak jest w tym zakładzie. Pieniądze są marne, a o umówię nie wspomnę. Umowa Zlecenie, bo szef podobno chce sprawdzić pracownika. Po trzech miesiącach kolejna umowa o pracę. Chyba tylko dlatego, że po prostu tak się bardziej opłaca... Nie polecam tego zakładu. No chyba, że ktoś lubi pracować charytatywnie..

Aps

Firma stawia wysokie wymagania, ale jeśli zostaną spełnione otrzymuje się satysfakcjonujące wynagrodzenie i dodatkowa gratyfikacje finansowa w postaci premii, elastyczne podejście, sporo można się nauczyć, osobiście polecam

Aaa

Cały ten zakład to jedno wielkie oszustwo. Szef na rozmowie wstępnej obiecuję cuda wianki, a jak przychodzi czas wypłaty, to ucina ile może. Ogólnie żeby zarobić trzeba brać nadgodziny,które i tak się średnio opłacają... " Stołówka" jest razem z szatnia, ogólnie średnie połączenie jedzenia i 10 par butów.. nie polecam pracy w tym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kopako Andrzej Begiert - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Kopako Andrzej Begiert?

Zobacz opinie na temat firmy Kopako Andrzej Begiert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Kopako Andrzej Begiert
  • Wodna 4/6