Opinie o Pałucki Textil Wojciech Pałucki w Skórzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pałucki Textil Wojciech Pałucki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pałucki Textil Wojciech Pałucki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałucki Textil Wojciech Pałucki w Skórzno

Tu ktoś pisał, że to praca bez umów, przynajmniej z rok temu, a ja mam ofertę dla sortowacza z podobnego okresu, gdzie jednak było wpisane to zlecenie… od czego więc ono zależało?

Kolorowa Nowy wpis

Uwaga . W sklepach są zamontowane podsłuchy . Oczywiście podsłuchiwani są pracownicy .

Odradzam

Brak podstawowych zasad BHP czy jakichkolwiek zasad sanitarnych, praca w pyle, kurzu i totalnym (usunięte przez administratora) nie ma chociażby maseczek czy rękawiczek.. Już z samej przyzwoitości by dali pracownikom, dotykanie gołymi rękami zanieczyszczonej pościeli z kałem z wymiocinami i tak dalej można wymieniać. Już na wstępie każą ci wyrobić normę przy okazji normy trzeba uważać, bo można stracić palec na pile, a zabezpieczenia niestety brak. Omijać z daleka!

Ktoś Nowy wpis
@Odradzam

Ja również słyszałam wiele złych opinii o tym pseudo zakładzie... Pracowała tam moja kuzynka. Praca bez umów (że Inspekcja Pracy tam nie wkroczy...) BHP tam nie istnieje i o możliwości utraty palców też mi wiadomo.

Elżbieta Nowy wpis

Ja mam takie przemyślenie, że skoro szukają teraz sprzedawcy do sklepu, piszą o dobrym wynagrodzeniu, a @Zuza pisze, że to minimalna, to w takim razie ile się ma na sortowni, skoro piszą, że wynagrodzenie atrakcyjne? Obawiam się, że tak samo 3490 PLN brutto. Ktoś potwierdzi?

Firma Pałucki Textil Wojciech Pałucki w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik do sortowania odzieży. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Zuza

Nie polecam tego pracodawcy. Rekrutacja do sklepu ,po rozmowie pani szafowa -"tak jest pani przyjęta " . Aby podjąć tu pracę ,złożyłam wypowiedzenie w poprzednim miejscu zatrudnienia , oferta była bardziej obiecująca i na tym się skończyło . Obietnice a rzeczywistość to dwie różne bajki . Pracy ogrom ,przerwa zapomnij , wychodzisz z pracy brudna ,zmęczona jakbyś przeorała pole i na koniec słyszysz ,że mało i za wolno pracujesz . Nie możesz mieć swojego zdania , o rozmowie z koleżanką zapomnij ,urlop tylko 5 dni . I to wszystko za najniższą krajową ??? W ogłoszeniu o pracę niech napiszą uczciwie ,że szukają (usunięte przez administratora) A NIE PRACOWNIKÓW.

Urszula

Widzę, że jeszcze rok temu oferowali stawkę minimalną do sortowni, ale zastanawiam się czy jednak można jakoś negocjować? Czy jest już lepiej jeśli chodzi o szkolenia i warunki pracy? Dawno nie było nowego ogloszenia, to chyba jednak nie jest tak źle? :)

Adam z.

Brak szkolenia bhp. brak warunków do pracy. wyzysk ludzi stawka to 14,09 zł nie ważne od wieku odradzam każdemu

Zostaw merytoryczną opinię o Pałucki Textil Wojciech Pałucki - Skórzno

• Jak się pracuje w Pałucki Textil Wojciech Pałucki?

Zobacz opinie na temat firmy Pałucki Textil Wojciech Pałucki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pałucki Textil Wojciech Pałucki
  • 10B