Opinie o Norbert Mainka Firma Handlowo Usługowa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Norbert Mainka Firma Handlowo Usługowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Norbert Mainka Firma Handlowo Usługowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norbert Mainka Firma Handlowo Usługowa w Gliwice

Aleksandra Nowy wpis

Hej, szukam pracy, najlepiej jako handlowiec. Czy jakaś osoba słyszała o wolnym wakacie tutaj? Firma mi się wyświetliła w katalogu, jak przeglądałam okoliczne przedsiębiorstwa, bo po ofertach faktycznych to słabo :( jestem coraz bardziej sfrustrowana już ...

Agnieszka Nowy wpis

Rewelacyjnie. Szafa wnękowa wykonana solidnie i z dobrej jakości materiałów. Szybko i sprawnie. W konkurencyjnej cenie. Ponadto warto wspomnieć, że Pan Norbert Mainka, mimo tego, że zmieniliśmy termin wykonania usługi, co mogło być dla Niego kłopotliwe, dostosował się do nas i wykazał się dużą wyrozumiałością, za co serdecznie Panu dziękujemy. Naprawdę polecam usługi tej firmy!

reklamacja Nowy wpis

Czy firma wykonała dla kogoś reklamację?

wyrolowany Nowy wpis

Firma w "piękny" sposób (usunięte przez administratora) terminami i wykonaniem poprawek. Pobiera zgłoszenie wykonawcze i wcale go nie realizuje. Przestrzegam innych.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Norbert Mainka Firma Handlowo Usługowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Klient

T jedna z najgorszych firm. Pobiera pieniądze, ale nie wykonuje prac do końca. Nie można dawać się nabrać na PR.

Zostaw merytoryczną opinię o Norbert Mainka Firma Handlowo Usługowa - Gliwice

Norbert Mainka Firma Handlowo Usługowa