Opinie o Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc w Skarszewy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc o rekrutacji.

Branże: Biura tłumaczeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc w Skarszewy

Marzena Nowy wpis

Korzystałam wiele razy z tłumaczeń, zawsze sprawnie,szybko i bez problemów Szybki przelew i wysyłka oryginałów Naprawdę polecam. Jestem bardzo zadowolona Na początku sceptycznie podchodziłam do tego typu spraw Ale jestem naprawdę miło zaskoczona Polecam 100%

Sandra Nowy wpis

Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja. Korzystałam kilkukrotnie z usług Pana Krystiana - zawsze w umówionym terminie i w przystępnej cenie. Polecam !

Aleksandra Nowy wpis

Bardzo profesjonalna obsługa, pomocna. Szybka realizacja.

Zibi R. 78 Nowy wpis

Polecam firmę Szybko, profesjonalnie i za dobrą cenę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
#Agnes

Jestem bardzo zadowolona z tłumaczeń Pana Krystiana szybko,sprawnie i całkiem dostepna cena jak na tlumacza w innych miastach. Polecam oraz Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę pozdrawiam z Walbrzycha :-)

Tłumaczenie

Bardzo dobrze napisanie w j.niemieckim CV. I podkreślam że w bardzo przyzwoitych kosztach. Jeszcze raz dziękuję. Polecam

Hanna

Piszecie tylko o panu Krystianie, czyli tylko on sam tutaj pracuje? Ze strony internetowej też chyba tak by wynikało, pracy tutaj nie znajdę? :)

Vangoh

Pan Krystian jest niezawodny w tym co robi bardzo dobry kontakt i szybkie tłumaczenie zawsze na czas polecam!

Daniel

Pełen profesjonalizm bardzo dobry i rzeczowy kontakt Szybko sprawnie i profesjonalnie Polecam

Łukasz

Tłumaczenie wykonane ekspresowo(dotarło na drugi dzień). Kontakt bezproblemowy. Z czystym sumieniem mogę polecić.

@Łukasz

To, że ekspresowo brzmi dobrze ale ile tej treści było w zasadzie to przetłumaczenia i o jakiej trudności? wszystko na 100% poprawnie? Bo wiadomo, że w pośpiechu można się pomylić...

Bardzo polecam. Tłumaczenie wykonane bardzo szybko i w dobrej cenie. Kontakt z tłumaczem na najwyższym poziomie. Na pewno jeszcze skorzystam.

Solidna firma tłumaczenia dokumentów expresowo, polecam.

Wojciech
@Ewa

Jak ekspresowo to pewnie słono sobie liczą. Mają jakieś promocje albo dają rabaty przy większym tłumaczeniu? Wiesz coś?

Karol

Naprawdę szybko i poprawnie niedawno przetłumaczył z Polskiego na Niemiecki kosztorys i plan leczenia od Dentysty i wyszło perfekcyjnie dziękuję i do następnego

Katarzyna
@Karol

O taką dokumentację medyczną też tłumaczy, a powiesz jak wyszło tłumaczenie tych specjalistycznych/profesjonalnych terminów? wszystko w porządku na tyle aby tam zrozumieli?

DominikaN

Z usług Pana Krystiana korzystałam 3 razy i na tym z pewnością się nie skończy. Bardzo szybko, sprawnie, w dobrej cenie.

@DominikaN

Bardzo szybko to znaczy w jakim czasie? Pytałam już kiedyś, ale nie odpisano mi. Może Ty odpowiesz. I na ile znaków tekst był.

Diana

Wykonanie tłumaczenia bardzo szybko, dokładnie i w przystępnej cenie. Z pewnością będę korzystać jeszcze z Pana tłumaczeń. Zdecydowanie polecam!

Stefan
@Diana

Trzeba doceniać za dobrą pracę, chociażby opinią. Proszę o info czy tłumaczenia dotyczą jedynie języka niemieckiego czy również innych, angielskiego, francuskiego, włoskiego?

Tom

Jestem pod wrażeniem, szybkiego wykonania tłumaczenia, super kontakt i bardzo konkurencyjna cena! Duże POLECAM

@Tom

Szybko to znaczy, że w jakim czasie je wykonał i na ile słów była treść do przetłumaczenia?

Wojtek

Polecam

K. L.

Korzystałam niejednokrotnie. Ceny bardzo przystępne, ekspresowa realizacja zleceń (nawet tego samego dnia co przyjęcie zlecenia), uprzejmość i dopasowanie do oczekiwań klienta. Tym samym bardzo polecam usługi tłumaczeń Pana Krystiana.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc - Skarszewy

• Jak się pracuje w Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc?

Biuro Tłumaczeń Krystian Buchholc
  • Gdańska 55