Opinie o Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej w Lipniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej w Lipniki

Bajeranci

Ciekawe kto pisze te bzdury. Tam jest rotacja niesamowita, (usunięte przez administratora) Pracowałem tam to naprawdę (usunięte przez administratora) A te opinie to pewnie Anka szefowa sobie pisze bo nagle przez 2 miesiące tylu pracowników by napisali same pozytywy ha ha ha

Albatros

Bardzo w porządku szef i admosfera w tej firmie kasa zawsze na czas nie ma ściemniania POLECAM PRACUJE NADAL W TEJ FIRMIE .POLECAM

Juri

Bardzo fajna firma nie czepiają sie o nic wiadomo pracować trzeba kasa zawsze na czas bardzo udciwa firma Polecam są normalni szefostwo polecam!!!

Przemo

Jestem mega zadowolony z usług Państwa Weinerowskich szybko tanio solidnie polecam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej na stanowisko Przyjmę kierowce bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Olek

Polecam tego pracodawcę przepracowałem tam 10 lat bardzo udciwy stała pensja wszystko odprowadzone od całości , admosfera bardzo fajna jak potrzebowałem wolne czy nawet pomoc nigdy nie odmówili ,ludzie dobrego serca wypłata zawsze na czas ZAWSZE !!! P O L E C A M

Zbyszek 05504

Witam polecam pracodawcę bardzo udciwy zawsze wypłata jest na koncie na czas !!!! a nie tak jak u innych wypłata na 2 raty praca ok jak wszędzie trzeba pracować , ale wszystko ozusowane wpłata , a nie od najniższej krajowej i płacone pod stołem sprzęt bardzo fajny MAN TGX POLECAM TEGO PRACODAWCĘ.....

Roman1256

Witam polecam tego pracodawcę super się pracowało przez 5 lat zawsze wypłata na czas składki odprowadzane od całościowej pensji teraz mam emeryturę i nie bieduję zawsze !!!!!! Nigdy nie było w tej firmie problemu,zawsze miła atmosfera , super sprzęt. POLECAM PRACĘ W TEJ FIRMIE

Edward
@Roman1256

Napisałeś bardzo entuzjastyczna opinię. Chwalisz wysokość wynagrodzenia, które teraz procentuje, kiedy jesteś na emeryturze. Czy pracując w firmie miałeś możliwość szkoleń i podwyższania kompetencji, żeby poszerzyć wiedzę branżową?

ŁUKASZ

POTWIERDZAM OPINIĘ ROMANA SUPER PRACODAWCA WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS WSZYSTKO PEŁEN LEGAL POLECAM !!!!

Kierowca123

Nie polecam tego pracodawcy.

Zdz
@Kierowca123

Można więcej prosić na temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej - Lipniki

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej?

Transport Ciężarowy Przewóz Towarów Weinerowski Andrzej
4.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Akacjowa 10
    86-005 Lipniki