Opinie o Barpol Piotr Bogdan w Przecław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Barpol Piotr Bogdan. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Barpol Piotr Bogdan o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barpol Piotr Bogdan w Przecław

Pablo Nowy wpis

Skoro jest pan zadowolony dlaczego wylewa pan tutaj swoje żale? Skoro zrobił pracę jak trzeba to czemu publicznie pan pisze że palił.? Gdyby panu przeszkadzało zwrócił by pan uwagę. Więc myślę że takie komentarze są zbędne. Ja jestem zadowolony z 7slug tej firmy i złego słowa nie powiem

Karol Nowy wpis

Pracowal ten pan u mnie.Malo pracowal a duzo razy wychodzil na papierosa ile razy przyjechalem z zskupow do domu to on siedzial na zewnacz i palil papierosy albo pil piwo a liczyl sobie za prace bardzo duzo.ceny mial z kosmosu.Nie polecam go nikomu.

Yogi Nowy wpis
@Karol

Ale pracę wykonał? Jest Pan zadowolony? Nie ukrywam że te piwo i papierosy by mi nie przeszkadzały gdyby robota była wykonana jak należy.. Szukam jakiegoś fachowca i właśnie jego mi polecono

Kacper

Zdzierca to malo powiedziane Filozof do potegi nalicza sobie podwujnie a malo robi nie polecam go nikomu.

Wader

(usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Barpol Piotr Bogdan? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Lord Bhirus

Nie dałbym mu budy dla psa zmontować. Filozof i zdzierca jakich mało. Nie polecam

Zigi

Nie odbiera nikt telefonu. Co to za dziadostwo

Zostaw merytoryczną opinię o Barpol Piotr Bogdan - Przecław

Barpol Piotr Bogdan