Opinie o Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz rekrutacji na stanowisko Lekarz? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Monki

Rzadko kiedy dodaje opinie ale chciałabym ostrzec asystentki ponieważ trzeba sobie pomagać ????Zdecydowanie odradzam prace w tej „klinice”. Zarówno Higienistka jak i Asystentka są traktowane z góry. Robią dosłownie wszystko. Asystują, wykonują zabiegi, sprzątają. Na koniec trzeba oczywiście pozmywać podłogi w całej „klinice”, bo właściciele oszczędzają. Także trzeba siedzieć do późnych godzin. Atmosfera jest kiepska. Nie ma zdrowej relacji pomiędzy pracownikiem a właścicielami, nie ma z nimi rozmowy. Jeśli już jest to bardzo powierzchowna. Myśle, ze szkoda czasu na prace w tym gabinecie. Można naprawdę zrazić sie do tego zawodu. To wszystko tylko tak pięknie wyglada na początku. Niby super rozwinięty gabinet z drogim sprzętem, ale co z tego. Myśle, ze atmosfera jest w pracy najważniejsza, a jej zwyczajnie tam nie ma. Zazwyczaj gabinety pokazują na stronie swoich pracowników. W tym gabinecie tego nie ma, ponieważ personel zmienia sie non stop. Nie potrafią utrzymać pracownika. Smutne to, ale prawdziwe… jest wiele cudownych miejsc, ale tego nie polecam. Mam nadzieje, ze właściciele w końcu przejrzą na oczy i zaczną doceniać pracowników, choć nie do końca w to wierze, bo to już takie charaktery…

Joanna
@Monki

A wynagrodzenie było w porządku? Pojawiały się premie /bonusy za wykonywane nadgodziny ? Sprzątanie było zawarte w umowie czy to tylko obowiązki przekazane od szefa? Rozumiem że takie miejsce wymaga sterylności ,więc może warto przekazać argumenty przemawiające za zatrudnieniem dodatkowej pomocy? Co wpływa na niemiła atmosferę? :( bo rzeczywiście komentarze negatywne na ten temat były ale raczej powierzchowne, niewiele się dowiedziałam...

Monki Nowy wpis
@Joanna

Oczywiście, że nie było bonusów. Pieniądze śmieciowe. Nie wiem jak jest teraz. Pisze to co doświadczyłam, a jestem osoba przykładającą się do wykonywanej pracy i ugodową. Sprzątanie przekazane przez szefa, bo to przecież „norma”, ze to leży w obowiązkach asystentki. Jeżeli ktoś oszczędza to takie argumenty nie przemawiają. Nie można w pracy być od wszystkiego, bo jest sie do niczego. Poza tym to wszystko ponad siły pracownika co przekłada się na nastrój oczywiście. Tam trzeba być aby poczuć ta atmosferę. Lekarze zawsze maja wysokie mniemanie o sobie, a my jesteśmy tylko personelem niższego szczebla, wiec do nas nie trzeba mieć szacunku. Tak jak pisałam.. nie wiem jak jest teraz. Najlepiej gdyby wypowiedziała się osoba która pracuje teraz, bądź pracowała. Nie sadze aby się coś zmieniło, ale może się mylę..

Nati Nowy wpis

Ja pracuje tutaj zaraz będzie 3 rok i nie wyobrażam sobie szukać innej pracy w innym miejscu ,szefostwo mega !!zarobki również każdy pracownik jest doceniany niewiem skąd te wpisy !

Weronika Nowy wpis
@Nati

Hej, a można wiedzieć, na jakim stanowisku w ogóle pracujesz tam? Nie napisałaś, co tam robisz i jak długo. A co do zarobków, to czy jest szansa, że podasz kwotę? Lepiej byłoby poczytać konkrety. I czy są do tego jakieś dodatki?

Honorata

Szukam pracy jako asystentka stomatologiczna, czy ktoś orientuje się jak wygląda praca na tym stanowisku tutaj? Szukam aktualnych opinii... Poprzednie wskazują na zła atmosferę, nadal tak jest? Widzę też, że był problem z uzyskaniem umowy... Ktoś tego doświadczył? Da się tutaj pracować na umowę o pracę?

annik
@Honorata

W srodowisku asystentek chodza legendy, ze czlowiek, ktory prowadzi ten gabinet to(usunięte przez administratora) O umowie tez mozna zapomniec.

Ilona
@annik

Dlaczego takie słuchy chodzą? Możesz napisać coś więcej? Jak podchodzi do pracowników? Chętnie się dowiem i będę wiedzieć na co uważać potem przy rekrutacji

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Niestety zgodzę się (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) przez właściciela, który uważa, ze pozjadał wszelkie rozumy. Osobiście wytrzymałam tam kilka miesięcy i się zwolniłam nie byłam w stanie wytrzymać. Odradzam każdemu pójście do pracy w tym gabinecie. Umowy, także nie zobaczycie prędko :(

UczenGd

Opinie?

Olivier
@UczenGd

Mobbing ze strony wlasciciela gabinetu Magic Smile Gdansk. Moja narzeczona tam pracowala jako higienistka i asysta przy zabiegach, ale mobbingu nie wytrzymala nawet tydzien. Teraz pracuje w klinice, gdzie szanuje sie pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz?

Zobacz opinie na temat firmy Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz?

Magic Smile Clinic Agnieszka Karcz
  • Kampinoska 16 lok. 6