Opinie o Adam Pietrzak Gabi w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adam Pietrzak Gabi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adam Pietrzak Gabi o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Pietrzak Gabi w Stargard Szczeciński

Johny Nowy wpis

Witam mam pytanie. Mam lecieć do Alborn 27.03 czy ktoś może mi potwierdzić czy to lipa czy nie.(malarz). Czytam wasze komentarze to nie wiem,jestem tuż przed podp umowy i zapłaty za bilet.Faktycznie gość nie dzwoni tłumaczy się dość dziwnie!!! Proszę o szybką odp. Pozdr John

John Nowy wpis

Dzięki za inf i tak zrezygnowałem po przeczyt paru komentarzy napisałem do gościa z idiotycznymi pytaniami. Nie ważne byle zaplacić za lot,WIDOMO

kandydat Nowy wpis
@Johny

nie leć nic nie płać, ja byłem w takiej samej sytuacji i zrezygnowałem ,pan wielce obrażony żeby nie nazywać go (usunięte przez administratora)

były pracownik Nowy wpis
@Johny

pan wyciąga pieniądze na lot którego nie ma, brak kontaktu tylko email

Dawid

Bardzo , bardzo podejrzana firma jak i potencjalny pracodawca. Ja nie lecę a liczyłem na tą pracę... Polecam odpuścić wszystkim ze zdrowym rozsądkiem. Brak tel do pana Adama, naciska mnie na lot , mimo że zaproponowałem dojazd samochodem za 300 zł nie za 1100 zł. Ja odpadam. Pozdrawiam!

Firma Adam Pietrzak Gabi poszukuje pracowników na Malarz w mieście Dania. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Franciszek

Tak ja brałem i mówię odrazu ze to lipne ogłoszenie. Gość zbiera dane i chce żeby mu wysłać kasę na bilet lotniczy ale sam sobie tego biletu kupić nie możesz tylko on musi bo inaczej nie da pracy. Lipa jak (usunięte przez administratora)

Mak12

Wielka lipa, wyluszanie pieniędzy i danych osobowych, firma krzak. (usunięte przez administratora)

Gosc

Chciałbym wszystkich ostrzec przed tym ogłoszeniem wcześniej było ogloszenie na Belgie miasto Antwerpia ten sam proces dzialan obiecujaca oferta kontakt mailowy identyczna wiadomość ze umowa na 3 miesiące i ze trzeba przelot oplacic a On zwróci pracy nie ma wylotu nie ma nic nie ma... Podszywa sie pod wczesniej pod Pana Grzegorza Czyzykowskiego

(usunięte przez administratora), wogole nie odniósł się do tego co podałem w odpowiedzi ,zadalem wiele pytań ,bo nie jestem malarzem a on wysłał mi schemat że mam mu wysłać kasę na bilet i że z tego powodu że jest za granicą nie może rozmawiać telefonicznie..., dziwne że koleś tyle czasu działa i służby nic

@Tomek

Dokładnie ten pan to zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie polecam

Firma Adam Pietrzak Gabi prowadziła rekrutację na stanowisko Malarz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
krystyna.2

Dziwne jest to, że Pan Adam utrzymuje tylko kontakt poprzez e-mail. Osobiście wolałabym usłyszeć swojego przyszłego pracownika, ale co kto woli. Aha, jest również problem z własnym dojazdem na miejsce pracy samochodem. Jest duży nacisk na lot samolotem. Dla mnie podejrzane.

Lidia

mój maż właśnie ma lecieć niedługo zobaczymy co z tego będzie?

Ciekawy
@Lidia

I jak? Normalna firma, czy po przesłaniu danych 0 kontaktu?

@Ciekawy

Witam ja nie polecam dostałem umowę ,rezerwacje biletu lotniczego, wszystko jest bardzo podejrzane, kontakt tylko mailowy przez telefon ten pan nie chce rozmawiać wcale, moim skromym zdaniem pan chce oszukać ludzi żeby wpłacali na lot którego nie ma

@pracownik

Witam, Dziwne właśnie że ten koleś co rekrutuje ludzi nie zadzwoni nawet, nie zapyta się kto jakie ma doświadczenie i co dokladnie robił, i jak będzie wyglądala praca u niego. Takie to wszystko podejrzane

Czy ktoś normalny może napisac czy ta firma załatwia pracę? czy to tylko kolejny (usunięte przez administratora) ludzi?

Piotrek
@Gość

Nie załatwia. Ale załatwia przelew na swoje konto

elektryk

Witam. Pan Adam poprosił mnie o wystawienie opinii, tak więc to robię: mogę z całego serca polecić współpracę z szefem, co prawda juz byłym bo już jestem na emeryturze, ale ostatni lata pracy spędziłem w tej firmie na wyjazdach jako elektryk i nie żałuję.

Kandydat 2
@elektryk

To dziwne bo gość mi pisał że dopiero pierwsze wyjazdy organizuje. To ty tam wcześniej czym latales.? Słuchaj pajacu wreszcie cię ktoś namierzy i się skończą te twoje ogłoszenia lipne. A dużo ludzi Cię szuka kolego

adaś

u Pana pietrzaka zawsze klasa dziękuje za szanse jako pomocnik!!!!

wlasnie malujemy mieszkania w danii wszystko jak na umowie

Marysia

Mój mąż lata do Pracy od nich wszystko fajnie

Pracuje u Pana Adama na malowaniach uczciwa stawka polecam firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Pietrzak Gabi - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Adam Pietrzak Gabi?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Pietrzak Gabi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Pietrzak Gabi?

Adam Pietrzak Gabi
  • Os. Osiedle Zachód B21/F lok. 4