Opinie o Czesław Greczek Usługi Transportowe w Kluszkowce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czesław Greczek Usługi Transportowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Czesław Greczek Usługi Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czesław Greczek Usługi Transportowe w Kluszkowce

Janek Nowy wpis

Musi dać więcej niż było bo (usunięte przez administratora) nie jest...wszystko idzie w górę... A że ten co nim oraja to pseudo inteligent, który cię sprzeda za srebrnika to każdy o tym wie. W każdej pracy taki się znajdzie... Zmieniło się coś? Jakie roboty są teraz? Płacą więcej jak 400? Mają same nowe auta? To są informacje a nie gadka o (usunięte przez administratora)...

Pietrek Nowy wpis

Prawda to że już 400 dniówki daje? Pewnie 15 chętnych na jedno miejsce... A ten co nim tak oraja i taki uczynny to cię utopi w łyżce wody,sprzeda za srebrnika a na końcu powie że on nic nie wie...

Edyta Nowy wpis
@Pietrek

Ja nic o tym nie słyszałam. Skąd masz takie informacje? Jakie trzeba mieć doświadczenie by tak zarabiać? Wiesz może?

Lucek

Dopóki Czesiek trzymał wszystko było ok...niestety jak przejął pałeczkę arcymistrz Pietrek,to zaczęły sie jaja. Od dzwonienia do scani, żeby mu wydrukowali ile gwiazdek w ekonomicznej jeździe miał kierowca, po wytyczanie trasy i dopier...nie się czemu pojechałeś tak a nie tak. Teraz podobno założył chłopakom gsa i teraz to już wogole Meksyk.

Robert
@Lucek

Nadal jak w Meksyku, czy może wróciło do normy? Jestem kierowcą i roboty szukam, ale spokojnej, bez ciągłego kontrolowania i zbędnego tłumaczenia się. Jakie trasy firma obsługuje? Na jaki zarobek mogę tam liczyć? Sprzęt podobno nie najnowszy???

Lucek
@Robert

Z tego co mi wiadomo (już tam nie pracuje) to pan Piotr zamiast z zona wieczorem czas spędzać to patrzy w GPS...ma tam swojego przyd..pasa Piotra J który dzień w dzień zbiera info po kierowcach żeby wieczorem zdać relację???????????? jeżdżą sk pl i mają trasy de hu.sprzet może i starszy ale wymieniają na nowsze i w miarę możliwości dbają i naprawiają. Wypłaty zawsze na czas tego im nie zarzucisz. Stawki nie pozwalają, chyba że dziobiesz i naginasz czasoprzestrzeń całując sygnet...

ApO

A co ?? Dooopa swędzi :D Dla was Pan Piotr

Kierowca
@Lucek

Lucek co znaczy naginać czasoprzestrzeń ? Bo sam szukam pracy i mysle żeby tam zadzwonić

Bodzio
@Kierowca

A ja tu pracuje i nie narzekam. Szef jest w porządku,faktycznie GPS trochę mu do głowy uderza. Auta wymieniają na nowsze. Kasa wypłacana w terminie,chociaż przy obecnych cenach to nie ma szału... (usunięte przez administratora)...w każdej firmie taki się znajdzie...

Emeryt
@Bodzio

Również pracowałem w firmie kasa na czas . Trochę gonitwa ale da się ogarnąć . Mówicie (usunięte przez administratora) ale orają nim jak nikim i zawsze z chęcią pomoże odbierze telefon wytłumaczy jak dojechać pomoże …..

Paweł Nowy wpis
@Emeryt

Czyli ogólnie polecasz pracę w tej firmie? Idą na rękę pod względem grafiku? Nie ma problemów z urlopami?

Obserwator

Profesjonalne podejście do pracowników . Wypłata dla kierowców rzecz święta !!!! Normalni ludzie miła atmosfera !!! Jest kilku ludzi , którzy starają się tam trzymać dobra atmosferę !!! Ogólnie na plus ????

Dominika
@Obserwator

To cieszy, że nawet w Sylwestra znalazłeś czas, aby pochwalić pracę u pana Czesława. Ja chciałam zapytać o to, czy kierowcy weekendy spędzają w domu, czy też trasy są takie, że nie jest to możliwe?

Obserwator
@Dominika

Od pon do piątku

Brałeś udział w rekrutacji do Czesław Greczek Usługi Transportowe. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży! Dobrze się pracuje i fajni ludzie tu są, polecam.

Pracowałem

Spoko nie jest źle, trochę sprzęt STARY ale sprawny. Jak potrzebujesz pomocy to zawsze ci pomoże jak nie (usunięte przez administratora)to brat (usunięte przez administratora), głównie robota na Italie. Można spróbować. Najwarzeniejszy jest spokuj, nikt Ci z głupotami nie dzwoni tak jak w innych firmach, jak robisz robotę to masz spokój.

Witam macie jakieś informacje jak wygląda praca u Greczków?

Zostaw merytoryczną opinię o Czesław Greczek Usługi Transportowe - Kluszkowce

• Jak się pracuje w Czesław Greczek Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Czesław Greczek Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Czesław Greczek Usługi Transportowe
  • Strażacka 4a