Opinie o Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski w Katowice

Mirek Nowy wpis

jestem byłym pracownikem f.u.p romek wobec mnie firma wykonuje prace regularne polecenia administracij i zarządu budynków na terenie katowic

Sebastian Nowy wpis

Mieszkam w Katowicach na słowackiego i nic tu nie jest robione po za klatkami na podwórku (usunięte przez administratora) zarządca ma wszystko gdzieś jak samo jak i gospodarz budynku za co majom płacone

Czy w Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski zatrudniani są obcokrajowcy?

Sebaatian Nowy wpis

Firma porządna !!! Nic złego się nie dzieje. Wypłaty zawsze na czas. Wspaniali ludzie szanujący swoich pracowników. Ps. Do pracy się przychodzi pracować ... Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czy w Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ooo

Obecnie nie mamy przyjęć Fup Romek

Ooo

Nie podejmę współpracy ma B2B dziekuje

Firma Romek informuje iz osoby ktore chca pracowac to pracuja nadal nigdy nie sa oklamywani na czas dostaja wynagrodzenie i nie mamy zwyczaju oklamywac pracownikow .Nie pracują tylko ci którzy piją alkohol lub nie wykonują rzetelnie powierzonych im obowiązków.

Maciek

Szefofa co powie to kłamie nigdy słowa nie dotrzymuje pracowałem tam trochę i nigdy słowa nie dotszymala ona mówiąc dzień dobry to już kłamie

ooo
@Maciek

Szanowny Macku czy kim tam jestes nie mam zwyczaju oklamywac swoich pracownikow to jest bzdura nie pracujesz bo napewno byla jakas przyczyna albo nie umiałes sprzatac albo ci sie nie chcialo przychodzic do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski - Katowice

• Jak się pracuje w Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski?

Firma Usługowo-Porządkowa Romek Roman Szpakowski
  • Graniczna 17A lok. 19