Opinie o S.Ł. Sylwia Filipiak w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.Ł. Sylwia Filipiak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w S.Ł. Sylwia Filipiak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.Ł. Sylwia Filipiak w Mysłowice

Czy w S.Ł. Sylwia Filipiak zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Arturo
@Marek

No chory szczególnie jak na umowie jest taka niska kwota brutto. Przecież teraz minimalna to 2700 netto. A ile płaci poza umową bo rozumiem że tak wypłaca pensje. Ty ile zarabiałeś przez ten czas jak tu robiłeś?

Wiktoria Nowy wpis

Coś mi się wyświetliło w wyszukiwarce na Facebooku, ale nie mogę już znaleźć dokładnie tego posta, czy to tutaj szukają higienistek może czy jednak się pomyliłam? Byłabym chętna , jedyne co to proszę o podanie aktualnych godzin pracy. Dziękuję.

Marcin Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze istnieje?

Czy w S.Ł. Sylwia Filipiak zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tak. Facet pisze 1000 zł na umowie, a później robi z Ciebie (usunięte przez administratora) Podjedź tu, podjedź tam.

@Marek

Jak 1000 zł na umowie, to tylko na część etatu zatrudnia? To kwota netto? A po tym okresie próbnym to jest szansa na umowę o pracę czy cały czas na tych zleceniach się siedzi? :/

Marek Nowy wpis
@Marta

1000 zł to kwota brutto na umowie. Przy podpisaniu twierdzi, że zawsze tak robi. Po miesiącu mówi, że daje umowę o pracę, ale nie zdążyłem przerobić tego okresu bo facet po prostu traktuje pracownika jak (usunięte przez administratora) dzwoni żeby podjechać tu, potem tam. A następnie jedź w trasę do Niemiec na noc. Chory system.

Arturo Nowy wpis

Sylwia Filipiak

A może ktoś się zainteresuje u kogo się zatrudnia, że u osoby która podszywa się pod firmę s.ł.sylwia filipiak? Bo nic mi nie wiadomo , żebym zatrudniała osoby się tu wypowiadające, a tym bardziej żebym miała wspólnika...

@Sylwia Filipiak

No oficjalnie Pani nie ma. Mąż jest na słupa. Albo na odwrót. Ta firma to jeden wielki machloj.

Czy po rozmowie w S.Ł. Sylwia Filipiak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego - od zaraz
Konko S.A.
...

Okłamuje i (usunięte przez administratora) Omijajcie z daleka tę firmę. Sam niech jeździ.

@...

A nieprawdę to odnośnie czego tu mówi, że omijać każesz?

Kamil
@Danuta

Facet (usunięte przez administratora) ludzi na kasie. Kłamie, zwodzi po czym przestaje odbierać telefony.

@Kamil

Odnośnie czego powiedział nieprawdę i jeśli taka opinia to na pewno Pan jeszcze pracuje czy to pomyła w etykietce?

Czy w S.Ł. Sylwia Filipiak są szkolenia zewnętrzne?

Xyz

Nie ma żadnych szkoleń. Firmę prowadzi facet, który myśli że pracownik to (usunięte przez administratora) Niby robisz kółka do Belgii, Niemiec czy Holandii a w czasie gdy masz wolne to wymyśla żebyś pojechał do Mikołowa albo do niego do garażu żeby mu coś przewieźć. Pół dnia zmarnowane. Żeby było śmieszniej w niedzielę za wyjazd do Belgii liczy połowę dniówki 110 zł. Umowa zlecenie na 1000 zł reszta pod stołem. Nie polecam.

Xd
@Xyz

Bo tak jest To wykorzystywacz i kłamca Chce by dla niego robili za darmo

@Xd

Słabo jeśli serio mielibyście tu robić za darmo. :( Serio zlecenie tu jest? A to ile pod tym stołem wjeżdża tak właściwie?

Danuta

Aha czyli były zgłoszenia? No i ten pip zareagował czy nie, była inspekcja?

@Danuta

A gdzie jest moja wczesniejsza odpowiedź? Czyżby Pani Danuta była Sylwią Filipiak? Powinna sama Pani wiedzieć czy była. Na pewno jeśli była nie będzie ostatnia. Jest kilka osób które zostały oszukane przez Filipiaka. Nie ujdzie to płazem.

@Xyz

Po co miałabym pytać gdybym wiedziała, bo nie bardzo rozumiem?

Bożena
@Xyz

To co nie ma szans na umowę o pracę tutaj ? :/

@Danuta

Proszę sama sobie odpowiedzieć. Pani Filipiak.

@Xyz

No troszkę chyba jednak trudno, skoro człowiek nie ma pojęcia? Skąd ta podejrzliwość?

krokodylek

szerokim łukiem omijajcie ich . czas, czas, czas, szkoda że tacho nie ma nie ma umowy i na kasie lecą w ......a

@krokodylek

A ja widziałam info, że podobno umowa zlecenie tu jest, nie wkręcasz? Jak w Twoim przypadku dokładnie to wyglądało?

Kamil
@krokodylek

Chcesz podać Pana Filipiaka do sądu pracy? Właśnie jestem w trakcie składania wniosku. Z tego co widzę to (usunięte przez administratora) jeszcze kilka innych osób. Nie można mu pozwolić na to by działał dalej bezkarnie.

Nie polecam. Tak jak niżej ktoś w komentarzu napisał, że (usunięte przez administratora) Liczy połowę dniówki za wyjazd w niedzielę. W wolnym czasie dzwoni bo trzeba "gdzieś" jechać. Zapomniał że zatrudnia pracownika, a nie (usunięte przez administratora) Omijałbym tego Pana z daleka

Rafi

Odradzam stanowczo współpracę z tą firmą.

Raffi
@Rafi

Proszę nie kojarzyć tego wpisu z moją osobą. Rafał W.

Sylwia

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków w firmie? Czy można liczyć na stałą pracę?

Sylwia

Droga (usunięte przez administratora) skoro tak szybka jest reakcja to znaczy ,że Pani jest częstym gościem na moich opiniach, zresztą wpisując sie pod różnymi nickami. Zresztą kontrole które nam Pani wysyła z Urzędu Miasta i innych urzędów też nie są przypadkowe. Moja osoba ani firma nie powinna Panią interesować , a tym bardziej to gdzie pracuję. B(usunięte przez administratora)

Sylwia

Dziękujemy za komplement. Wystarczajaco długo pracowałam w nieruchomościach za darmo aby wlaścicielka mogła odciągnąć z mojej prowizji dwa razy podatek a sama nie zgłaszać tego do Urzędu Skarbowego. A tu chyba piszą tylko osoby , które nie mogą się pogodzić z tym że ktoś normalnie żyje, bo nie widzę związku z opiniami na temat firmy. Pozdrawiam Jimi

Sylwia

@A.K. Kobieto żal mi Cię, zazdrość, nienawiść i chęć niszczenia inny sama Cię zabije.

A.K

A Państwa proszę o opisanie bliżej o co chodzi i o co ta Pani posadzą mnie .

Sylwia

Pani(usunięte przez administratora). proszę zająć się swoją firmą, gdzie (usunięte przez administratora) Pani ludzi na duże pieniądze a pracowników wykorzystuje do swoich przekrętów. Pozdrowienia????

Zenek

Podpowiedcie czy firma potrzebuje może nowych pracowników?

@Zenek

Nie.

Beeett

Nie polecam nikomu żadnego kontaktu (usunięte przez administratora) zarabiający na uczciwych ludziach jeśli gdzieś kiedyś natkniecie się na to nazwisko uciekajcie z dala

Miałam okazję współpracować z firmą S.L Sywia Filipak. Mega profesjonalne podejście, wiedza.. bez zarzutu. Wszystko na czas. Miła atmosfera. Gorąco polecam!!!

Leaon

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora) lipa straszna

Zostaw merytoryczną opinię o S.Ł. Sylwia Filipiak - Mysłowice

• Jak się pracuje w S.Ł. Sylwia Filipiak?

Zobacz opinie na temat firmy S.Ł. Sylwia Filipiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.Ł. Sylwia Filipiak?

S.Ł. Sylwia Filipiak
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wielka Skotnica 82B lok. 12
    41-400 Mysłowice