Opinie o PJS Usługi Patryk Siembab w Jamy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PJS Usługi Patryk Siembab. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PJS Usługi Patryk Siembab o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PJS Usługi Patryk Siembab w Jamy

Robert Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam !!! Przy realizacji usługi próba (usunięte przez administratora)!!! Próba (usunięte przez administratora)zapłaty za nie istniejący materiał !!! Opis sytuacji: Zostało zamówione na drogę 16 m3 haszy z dostawy samochodem na miejsce w kwocie 860 zl. W dzień dostawy potwierdzenie wysłania 16 m3 po czym przyjeżdża traktor z przyczepa na której mieści się około 10 m3 !!! ( wymiary przyczepy 2x5 wysoka na okolo 1m), kierowca zapytany ile mamy zapłacić powiedział że "szef mówił że 860 zł ( czyli za zamówione 16 m3). Po interwencji i odmowie zapłaty za nieistniejący material zostaje przez właściciela zaproponowana cena za rzeczywistą ilość dostarczonego materiału w wysokości 560 zł. Kierowca wysypał materiał na placu i po otrzymaniu pełnej płatności odjechał, po czym po około 2 godzinach nastąpił telefon od właściciela firmy z próba zastraszania, jakim prawem sprawdzaliśmy ile jest na przyczepie i że kierowca nas sobie zapamietał ????. Na naszą prośbę o wystawienie Fv usłyszeliśmy od właściciela cytuje "dostaniesz jak się zdziwisz". Czekamy na dostarczenie Fv, później zglaszmy tego kombinatora do US. Dla zainteresowanych do wglądu zrzuty ekranu z wiadomościami od tej firmy oraz zdjęcia z dostawy

@Pracodawca Nowy wpis
@Robert

Panie Robercie, Jako właściciel firmy PJS usługi informuję,iż w odniesieniu do oszczerstw jakie Pan zarzuca wobec mojej firmy,rażąco narusza Pan dobro godzące w renomę oraz wizerunek mojej osoby oraz firmy. Sytuacja jaką Pan opisał tu oraz na innych portalach całkowicie mija się z prawdą!Zamówił Pan 16 m3 materiału + transport,zostało to zrealizowane.Na jakiej podstawie patrząc na ładunek zmierzył Pan jego objętość?(rzeczywiste wymiary przyczepy to 5,1x2,30 m). Podaje Pan w opinii na portalach nieprawdziwe informacje co do ilości załadunku,w m3, wymiarów przyczepy oraz ustalonej ceny. To Pana zachowanie było dziwne,kiedy przed spotkaniem na stacji paliw kierowca zauważył,iż objeżdżał Pan dookoła pięciokrotnie ładunek, co to miało na celu?Następnie podał Pan fałszywy nr NIP ,po usilnej weryfikacji okazało się,że takowy nie istnieje w Krajowej bazie KRS I CEIDG. Zatem Panie Robercie,zamieszczając w internecie opinie nieprawdziwe,oczerniające moją firmę podając zakłamane informacje proszę o natychmiastowe ich usunięcie, na tej oraz innych stronach,w przeciwnym razie będę dochodził dóbr osobistych przedsiębiorstwa w oparciu o art.23 i 24 kc na drodze sądowej.

Lucy Nowy wpis

Wadowice teraz przeglądałam za ewentualnym zatrudnieniem dla chłopaka i Pana z okolic również mi podłapało, myślałam ze z tej stronki www dowiem się czegoś na temat pracy ale obecnie mi nie działa. W dodatku zastanawiąjąca jest dla mnie ta opinia z ubiegłego roku. Czy ktoś miał podobny problem przy obsłudze? A jak pracownicy stoją z wynagrodzeniem za pracę?

Robert

Zdecydowanie nie polecam !!! Przy realizacji usługi próba (usunięte przez administratora) !!! Próba wyłudzenia zapłaty za nie istniejący materiał !!! Opis sytuacji: Zostało zamówione na drogę 16 m3 haszy z dostawy samochodem na miejsce w kwocie 860 zl. W dzień dostawy potwierdzenie wysłania 16 m3 po czym przyjeżdża traktor z przyczepa na której mieści się około 10 m3 !!! ( wymiary przyczepy 2x5 wysoka na okolo 1m), kierowca zapytany ile mamy zapłacić powiedział że "szef mówił że 860 zł ( czyli za zamówione 16 m3). Po interwencji i odmowie zapłaty za nieistniejący material zostaje przez właściciela zaproponowana cena za rzeczywistą ilość dostarczonego materiału w wysokości 560 zł. Kierowca wysypał materiał na placu i po otrzymaniu pełnej płatności odjechał, po czym po około 2 godzinach nastąpił telefon od właściciela firmy z próba zastraszania, jakim prawem sprawdzaliśmy ile jest na przyczepie i że kierowca nas sobie zapamietał ????. Na naszą prośbę o wystawienie Fv usłyszeliśmy od właściciela cytuje "dostaniesz jak się zdziwisz". Czekamy na dostarczenie Fv, później zglaszmy tego kombinatora do US. Dla zainteresowanych do wglądu zrzuty ekranu z wiadomościami od tej firmy oraz zdjęcia z dostawy

Zostaw merytoryczną opinię o PJS Usługi Patryk Siembab - Jamy

PJS Usługi Patryk Siembab