Opinie o Lukasbike Service Łukasz Dołęgowski w Lubatówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lukasbike Service Łukasz Dołęgowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lukasbike Service Łukasz Dołęgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lukasbike Service Łukasz Dołęgowski w Lubatówka

. Nowy wpis

Niektóre komentarze widnieją w "Opiniach Google".

. Nowy wpis

Nigdy nie byłem klientem tej firmy, ale komentarze nie do końca mnie przekonały, być może coś jest na rzeczy, wolę nie ryzykować...

. Nowy wpis

Właśnie poszukuję osoby, która będzie w stanie naprawić usterkę w moim rowerze, ale opinie napisane przez innych użytkowników nie zachęcają mnie do podjęcia współpracy, więc udam się do innego fachowcy.

Zdzisław Nowy wpis

Pracownicy zadowoleni z firmy bo to dobry pracodawca więc nic dziwnego, że klienci są również zadowoleni.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lukasbike Service Łukasz Dołęgowski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
TREK RACING

Zawsze jadę sprawnym sprzętem. Super serwis. POLECAM.

Wiktor Zając

Niestandardowe usterki typu urwane aluminiowe śruby od zawieszenia i wiele innych nie stanowią problemu dla Pana Łukasza. Zawsze oddany do naprawy sprzęt wraca w pełni sprawny i cieszy właściciela bezawaryjnością. Polecam gorąco!

Grzegorz Farbaniec

Świetna i szybka obsługa, polecam!

DJ WIECH

Bardzo kompetentny i pomocny właściciel. Miał sporo roboty z moim elektrycznym góralem. Było gotowe następnego dnia za rozsądną cenę. Bardzo polecam.

@Janusz ale dlaczego? Jeśli możesz napisz dlaczego masz taką opinie o firmie?

Janusz
@Karolina

Dobrze, już wyjaśniam dlaczego. Otóż, oddałem rower do "naprawy". Po "naprawie" rower był w jeszcze gorszym stanie. Do tego uważam, że zapłaciłem o WIELE ZA DUŻO! Pozdrawiam!

Zofia
@Janusz

Byłeś obsługiwany przez samego właściciela Lukasbike Service? Dążę z tym pytaniem bardziej do tego, czy jest to jednoosobowa działalność. Czy zatrudniają ludzi do pracy?

Janusz

Odradzam, nie polecam nawet największemu wrogowi!

197_k^S_57

Ta firma nie jest godna Państwa uwagi.

Jednym słowem - TRAGEDIA!

Szymon

Nie polecam, wielkie rozczarowanie, szanująca się firma, a wykonująca złą robotę-Niestety!

GOŚĆ

(usunięte przez administratora) cennik jest stanowczo za wysoki...

Kamil
@GOŚĆ

Zgadzam się z Twoją opinią, cennik jest stanowczo za wysoki, nieadekwatny do wykonywanej roboty(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lukasbike Service Łukasz Dołęgowski - Lubatówka

Lukasbike Service Łukasz Dołęgowski