Opinie o Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt w Gorlice

Abcd

Dzięki doktorowi Cieśli, mój niespełna dwuletni maltańczyk odszedł.. po kilkudniowej obserwacji, doktor doszedł do wniosku ze pies jest zdrowy i nic mu nie dolega, gdzie piesek nie jadł, mało co pił, mało chodził i nie wydalal odchodów.. (usunięte przez administratora)po kilku rozmowach telefonicznych z doktorem, prosiliśmy aby jak najszybciej przyjechał do lecznicy, ale niestety zmienial temat i na koniec powiedział, ze pies miał rozległa wadę serca, gdzie o czymś takim wcześniej nie było mowy.. nad wizyta w jego lecznicy zastanowiłabym się 10 razy zanim bym tam poszła.. nie polecam!!!

M.A

Placówka wytłumaczyła to tak że nie wiedzą do końca na co pies padł bo za krótko u nich przebywał na obserwacji. A był tam za krótko dlatego że stwierdzili że jest zdrowy, wykastrowali go i w narkozie oddali do domu. Po dwóch dniach pies miał drgawki i krwawą biegunkę. Po owna wizyta w lecznicy. Podejrzewano toksoplazmozę podano leki i pies padł. Oddano go więc do Krakowa żeby sprawdzić czy nie miał wścieklizny. Sekcji zwłok nie zrobiono więc do dzisiaj nie wiadomo na co tak naprawdę padł. Dodam tylko że nie miał wścieklizny a co do daty zgonu było tyle kontrowersji że podano 3 różne daty. Tłumaczono sie błędem pracownika przy wypisywaniu dokumentów. Wydaje mi się że nie był to jedyny błąd jaki popełniono.

Jestem na studiach weterynaryjnych. Poszukuję kliniki, w której będę mogła zrealizować swoje praktyki studenckie. Jeśli jest możliwość, aby zrealizować je tutaj, to daj znać, jak będą one mniej więcej wyglądały... Czy można liczyć na jakieś wynagrodzenie? :)

Klient Nowy wpis

Wysoka jakość usług weterynaryjnych oraz obsługi. Polecam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt?

Lecznica miała kiedyś ofertę pracy dla lekarza weterynarii. Czy teraz skład jest pełen? Szukam pracy w zawodzie, chciałam podpytać czy może nie chcą tu poszerzyć zespołu itp? Poza tym czy wiecie czy płacą tu konkurencyjnie? Bo w starej ofercie nie podano widełek pensji. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Abcd

veritss
@Abcd

Rozumiem rozgoryczenie, ale psom zdarza się mieć wadę serca. Mój piesek odszedł, kilka lat temu, po zawale. Miał tylko cztery lata.

Magdalena

Rzekomo? A jak wyglądały badania przed kastracją skoro dopiero po ona niby wyszła, bo chyba nie bardzo rozumiem tej sytuacji

@Magdalena

No właśnie ja też nie rozumiem. Pies został przewieziony do lecznicy w celu zbadania po kilkudniowej nieobecności w domu (okres godowy) chciałam się upewnić że wszystko z nim w porządku, podać kroplówkę itp. Pracownicy stwierdzili że jest w świetnej formie i należy go wykastrować ponieważ jak orzekli "nie kastrowanie równa się z psychicznym znęcaniem", pies w narkozie oddany właścicielowi po 3h ponieważ rzekomo był agresywny (na potwierdzenie tych słów dowiedziałam się że wybito mu zęba i rozcięto wargę) po 2 dniach dostał drgawki i krwawą biegunkę niezwłocznie odwieziono go do lecznicy gdzie stwierdzono toksoplazmozę. Na drugi dzień pies już nie żył więc został oddany na sekcje zwłok w kierunku wścieklizny do Krakowa przez powiatowego lekarza weterynarii. Do dziś nie wiem co tak naprawdę się wydarzyło. Powikłania po kastracji, toksoplazmoza bo wścieklizny nie stwierdzono. Tak na marginesie dodam że o książeczkę zdrowia czy szczepienia nikt nawet nie zapytał.

Klient
@Abcd

Bardzo współczuję i mam podobne doświadczenia, zdrowy pies po zwykłym zabiegu w lecznicy umiera i nagle okazuje się że był bardzo chory czego wcześniej nie stwierdzili.

M.A

Mój pies był zdrowy, wykonano kastrację bez mojej pisemnej zgody, pracownik lecznicy polecił zabieg i go wykonał po czym jak wystąpiły powikłania zaczęto kluczyć i szukać na siłę innych powodów padnięcia zwierzęcia.

Mariusz

A po czym Pani takie wnioski wysnuwa?

Małgorzata

Gabinet miał nabór do pracy w sierpniu 2021 roku, szukali wtedy lekarza weterynarii lub lekarza stażysty. Co z technikami weterynarii, nie ma zapotrzebowania? Będę wdzięczna, jeśli ktoś da znać.

Alina

Polecam

Polecam, bardzo dobry weterynarz w Gorlicach

Irena
@Tomek

Super! A w czym pomógł Twojemu pupilowi?

Magdalena

Tu jest chociaż odstęp doby, kiedyś widziałam minuta po minucie. A co jeśli poprosili zadowolonych klientów o wystawienie opinii? I takie sytuacje się zdarzały tego co widziałam

Bardzo dobra obsługa, zabieg i późniejsza rehabilitacja przebiegły bez komplikacji. obym nie potrzebował ale w razie w napewno wrócę do pana Cieśli. cała obsługa profesjonalna i z dużą wiedzą. Polecam

Agnieszka
@Marek

A długo się czeka na wizytę tutaj czy można od ręki przyjść jak zwierzak chory?

Jola
@Agnieszka

Jest dwóch lekarzy, więc z reguły są miejsca w ciągu dnia. Popołudniami mają otwarty gabinet - kolejka. ale jak jest zagrożenie życia, to zwierzak ma pierwszeństwo.. zawsze jednak dobrze zadzwonić przed przyjazdem, bo jak mają rozległy zabieg, albo pilny wyjazd w teren, to nie są w stanie się rozdwoić :D na gabinecie najdlużej czekaliśmy jakiś 40 minut

Agata

Serdecznie polecam tą lecznicę, korzystam z usług Doktorów już kilka lat. Zarówno psy, jak i kotki są świetnie zaopiekowane. Nigdy nie miałam problemu z kontaktem z Doktorem lub z Obsługą ogólnie, zawsze, gdy tylko człowiek przyjdzie z problemem, to personel dokładnie wyjaśni w czym jest problem, doradzi, a w przypadku zagrożenia życia też pilnie pomoże! Pod kątem chirurgicznym w okolicy, nie mają sobie równych. Rzepki, po zabiegu u psa chodzą idealnie. Sklep jest świetnie zaopatrzony, wszystko w jednym miejscu, tak jak powinno być. Życzę ludziom, żeby "nasze" kliniki funkcjonowały tak dobrze, jak ta weterynaryjna.

Małgorzata

Szczerze odradzam korzystanie z usług tej lecznicy. Dzięki jej pracownikom nie mam już psa. Zwierze wyłapane po kilkudniowej nieobecności, wykastrowane z polecenia lecznicy ponieważ cytuje(usunięte przez administratora)oddane w narkozie ponieważ jak twierdzą pracownicy lecznicy pies był agresywny. Swoją drogą jakoś musieli wytłumaczyć rozcięcie wargi i wybicie zęba. Pies, który jak stwierdzili pracownicy na podstawie badania był w świetnej formie po 2 dniach od zabiegu dostał silnych drgawek, tracił przytomność i został ponownie oddany do lecznicy gdzie rzekomo następnego dnia padł z powodu toksoplazmozy, której wcześniej nikt nie stwierdził, a nawet nie podejrzewał. Pracownicy lecznicy podczas rozmowy telefonicznej zapewniali o poprawie stanu zdrowia zwierzęcia, a w dokumentacji do sanepidu wpisali że pies nie żył już poprzedniego dnia. Widać w tej lecznicy nawet padłe zwierzęta są w świetnej formie. Korzystanie z usług tego gabinetu kosztowało życie mojego psa i odbiło się również na moim zdrowiu. Lecznica unika jakiegokolwiek kontaktu z właścicielem i twierdzi że nakręcam aferę tylko dlatego że pies nie żyje. Otóż dla niektórych zwierzę jest członkiem rodziny, przyjacielem, a jego strata wiąże się z dużymi emocjami i ogromnym bólem. Jedynie dr. Cieśla wykazał się empatią i zrozumieniem jednak z rozmowy z nim wyciągnęłam wnioski że nie wie o wszystkim co dzieje się w lecznicy. (usunięte przez administratora) Dla personelu nie ma tematu, telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują. Zwykłe ludzkie przepraszam jest ponad ich siły widać uważają że nie mają sobie nic do zarzucenia. Polecam tylko w przypadku szczepienia lub obcięcia pazurków.

@Małgorzata

"tylko dlatego że pies nie żyje"? "tylko"? Odejmuje mowę niestety. Najgorsze jest to, że na nic już nie możesz mieć wpływu ani zdobyć dowodów, żeby fatycznie zweryfikować czy ktokolwiek zawinił. Chociaż tak jak piszesz lekko podejrzane jest to, że podobno nastąpiło później jakieś kręcenie w dokumentacji. Nie wiem czy faktycznie są czemukolwiek winni ale ciekawa jestem co tak naprawdę oni o tym sądzą, czy widzą lekką winę po swojej stronie czy autentycznie całkowity jej brak?

Ulka

Podpowiedzcie czy w firmie są zatrudnieni pracownicy? Warto starać się o pracę?

@Ulka

Są zatrudnieni pracownicy. Zawsze można zapytać się o prace

Skoro masz wiedzę w tym zakresie to może dodasz jakie warunki trzeba w ogóle spełnić, aby móc myśleć o zatrudnieniu w tej firmie? Pracodawca ten ma jakieś określone wymagania? Napisz mi proszę bo mnie to bardzo ciekawi. To będzie dobra informacja dla osób, które chciałyby w przyszłości tam pracować.

JA
@Andrzej

Najprościej podejść i zapytać czy potrzebują na ten moment pracownika. Co do warunków myślę że podczas rozmowy samo wszystko się wyjaśni.

Adrian
@JA

Dobra, nie każdy ma czas żeby odwiedzać X firm, więc rada żeby się poszło na rozmowę i samemu sprawdziło warunki trochę mija się z celem. Nie na tym polega dyskusja na tej stronie, sorry. :)

@JA

Czyli mam rozumieć, że nie mają uniwersalnych wymagań i jest to zależne według tego na ile poznają po prostu kandydata i jego możliwości? Czy czasami nie wykorzystują na tym innych ludzi?

Świetna lecznica! Polecam!!!

veritss

Pan doktor szybko i sprawnie zoperował oczko mojej suni, jest znowu wesołą wszystkowidzącą psinką. Kilka lat wcześniej fachowo wykonał sterylizację, bez komplikacji i powikłań. Polecam.

Mariola

Polecam panie od zwierząt z ośrodka. Są bardzo wyrozumiałe, podchodzą do zwierząt jak do człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt - Gorlice

• Jak się pracuje w Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt?

Daniel Cieśla Lecznica Zwierząt
  • Tadeusza Kościuszki 44A