Opinie o KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król w Warszawa

Kurier Praski Nowy wpis

Z przyjemnością wyrażam bardzo pozytywną opinię na temat kancelarii prawnej Enta Kancelaria Ubezpieczeń Wojciech Król , która zapewnia swoim klientom wysokie kompetencje, kompleksową obsługę i często bezpłatne wsparcie w sprawach osobistych. Co więcej, cieszy mnie fakt, że kancelaria ta stworzyła dogodne warunki dla Redakcji Kuriera Praskiego. Znajomość prawa oraz umiejętność jego stosowania to jedne z najważniejszych cech, jakie powinna posiadać kancelaria prawna. Właśnie tego typu kompetencje wyróżniają kancelarię, o której mowa. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że ich sprawy są prowadzone z należytą starannością i profesjonalizmem. Ważnym elementem oferty tej kancelarii jest kompleksowa obsługa klientów. Oznacza to, że kancelaria zajmuje się każdą sprawą swojego klienta, zapewniając mu pełne wsparcie. Ponadto, możliwość bezpłatnego wsparcia w sprawach osobistych to gest, którym kancelaria udowadnia swoje zaangażowanie w dobro swoich klientów. Ostatnim, ale nie mniej ważnym, elementem tej kancelarii jest fakt, że stworzyła ona dogodne warunki dla Redakcji Kuriera Praskiego. To oznacza, że kancelaria ta rozumie potrzeby swoich klientów i stara się im ułatwić pracę. Dzięki temu współpraca między kancelarią a redakcją jest płynna i efektywna. Podsumowując, kancelaria prawna, o której mowa, to profesjonalna i zaangażowana firma, która zapewnia swoim klientom nie tylko wysokie kompetencje, ale i kompleksową obsługę oraz bezpłatne wsparcie w sprawach osobistych. Dodatkowo, stworzenie dogodnych warunków dla Redakcji Kuriera Praskiego to kolejny dowód na to, że kancelaria ta stawia na współpracę i zrozumienie potrzeb swoich klientów.

Mar Nowy wpis

Merytoryczne porady prawne. Świetny kontakt. Bardzo profesjonalne i empatyczne podejscie do klienta :) Naprawdę z całego serca polecam.

Magdalena Lewińska

Jestem w trakcie upadłości konsumenckiej, trudny, długi proces, po przemocy w małżeństwie i ogólnie jestem pozamiatana zdrowotnie. Z ciężkim urazem kręgosłupa (przed operacją) i PTSD, w trakcie leczenia (posiadam pełną dokumentację medyczną). Obecnie na końcówce świadczenia rehabilitacyjnego. Upadłość orzeczona w 2020 roku, w 2021 roku był przedstawiony plan spłat przez Panią Syndyk, niestety w kwietniu 2022 Sąd zasądził mi wyższą kwotę do spłaty, której nie podołam miesięcznie. Zwróciłam się o pomoc do kancelarii Enta, Pana Wojciecha Króla, poleconej przez osobę na grupie FB. Facet wziął ode mnie pieniądze w gotówce, bez umowy, wszystko na gębę, oferując współpracę do zakończenia sprawy, kompleksowe usługi. Sprawy nie dokończył porzucając ją w momencie, gdy sąd był już blisko wypowiedzenia mi planu spłat. Na pierwszym spotkaniu wymagał wystawienia pozytywnej opinii w internecie i proponował mi pieniądze za poszukiwanie klientów na grupach na FB. Opinię napisałam, klientów mu nie szukałam. Spotkania odbywały się w Warszawie, w wynajętej salce konferencyjnej lub w centrum handlowym w Pruszkowie. Napisał mi odwołanie od planu spłat, w dość agresywnym tonie, w piśmie było mnóstwo błędów co do faktów oraz było załączone oświadczenie mojej mamy, która to rzekomo miała wyrzucić mnie z mieszkania (treść oświadczenia podyktował mamie przez telefon, twierdził że taka forma pisma jest celowa), zatem Sąd założył że jestem już po operacji i rehabilitacji w pełni zdolna do czynności zawodowych jak i że jestem osobą roszczeniową. Pan mecenas obstawiał, że jego strategia jest słuszna, twierdził że ma "znajomości " tu i tam i że sprawę nagłośni medialnie, u Ziobry itp. Pod żadnym z pism się nie podpisał, wygląda to tak, jakbym ja była roszczeniowym "dejem" i pisała sobie to sama z pomocą" wujka google". Finał jest taki, że Sąd omal mi nie uchylił planu spłat, co skutkowałoby odstąpieniem od upadłości bez możliwości złożenia wniosku ponownie przez 10 lat, a Pan mecenas nie mając pomysłu co z tym zrobić, powiedział mi, że jest na dwutygodniowym szkoleniu i mam sobie szukać innego prawnika. Zmieniłam opinię w Googlach na jego temat, po czym wpisał on w odpowiedzi, że symulowałam utratę przytomności w kancelarii (dostałam ataku paniki z zasłabnięciem w budynku przy ul Hożej w Warszawie, gdzie nie mieści się kancelaria a Pana mecenasa przy tym nie było, sytuacja miała miejsce po spotkaniu) oraz że udaję chorobę w celu wymuszania usług.... PTSD nie jest symulowaniem choroby a jest chorobą w wyniku traumy i ataki paniki z utratą przytomności zdarzają się dość często, jestem w trakcie leczenia. Urazu kręgosłupa w stanie do operacji nie da się symulować. Na obie przypadłości posiadam dokumentację medyczną i jest ona załącznikiem w sprawie upadłości konsumenckiej. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak bezczelnym człowiekiem na stanowisku mecenasa, stygmatyzującym, wyśmiewającym trudną sytuację, sugerującym udawanie choroby w celu wyłudzania usług (za które zapłaciłam, za darmo niczego nie robił). Miałam do czynienia z mecenasami, kancelariami i nigdy nie spotkało mnie coś takiego. Z każdej współpracy posiadam umowę, dokumentację sprawy były doprowadzane do końca. Tutaj sprawa została porzucona w toku jej trwania a Pan nie wywiązał się z umowy, do tego obrażając mnie w sposób skandaliczny.

Kancelaria ENTA Nowy wpis
@Magdalena Lewińska

Szanowna Pani, podobnie kłamliwe i nieprawdziwe zarzuty sformułowała Pani kilka dni temu w opiniach w Google, ale po przedstawieniu naszych dowodów, usunęła Pani swój komentarz co oznacza, że wycofywała się Pani z kłamstw pod ciężarem moich argumentów. Również teraz jestem zmuszony odpisać na Pani zarzuty. Pomagaliśmy Pani pro bono w błędnie prowadzonym postępowaniu upadłościowym od kwietnia 2022 roku do końca lutego br. - kilka pism i liczne konsultacje. W tym okresie uzyskaliśmy od Pani bardzo pozytywną opinię bez przymusu czy namawiania, którą zmieniła Pani na negatywną dopiero pod koniec lutego br., kiedy będąc na wakacjach zimowych, musiałem odmówić pomocy w sytuacji, gdy zgłosiła się Pani po pomoc na dwa dni przed upływem terminu zawitego. Wniosek jest więc oczywisty, że przez rok była Pani jednak zadowolona z naszych usług. Konfabulacje o nagłośnieniu sprawy jak to Pani napisała „u Ziobry" to zwyczajowy wniosek do Ministerstwa Sprawiedliwości, którego Ministrem jest Zbigniew Ziobro - o pozasądową kontrolę postępowania sądowego, które może być przeprowadzone w razie podejrzeń o poważne uchybienia sądu w postępowaniu. Rozumiem Pani problemy zdrowotne, a skoro sama Pani o nich wspomina, to tym bardziej szkodzi Pani sama sobie, powołując się na chorobę PTSD, gdyż właśnie objawy tej choroby mogą być przyczyną utraty świadomości, utraty przytomności czy pamięci. Tylko przez wzgląd na rozmowę telefoniczną z Pani matką, na barki której spadają Pani „dolegliwości" nie podejmę działań prawnych przeciwko Pani o zniesławienie. Kancelaria jest wieloletnim laureatem nagrody Orły Prawa, mamy bardzo dużą ilość pozytywnych komentarzy zadowolonych klientów, wśród których Pani zarzuty, zwłaszcza w kontekście wycofania się z nich, są niewiarygodne i nie mają żadnego oparcia w dowodach oraz faktach. Proszę również pamiętać, że podniesione przez Panią zarzuty bez potwierdzenia, uderzają bardziej w Panią. Każdy potencjalny pracodawca w przyszłości, czy inna kancelaria prawna, po zapoznaniu się z formułowani przez Panią zarzutami w stanie częstej utraty świadomości i przytomności, bez dowodów i wbrew faktom, będzie miała spore wątpliwości przed podjęciem współpracy z Panią. Wojciech Król

Pniewa Nowy wpis
@Magdalena Lewińska

Przecież ta pani nie jest pracownikiem ani nie była pracownikiem tej firmy

Polecam kancelarie mecenasa, bardzo profesjonalne podejście do sprawy, Pan mecenas godny polecenia i zaufania

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Gosc

Drodzy Państwo;) Dziś zdecydowałam się na konsultacje prawną w tejże firmie . Absolutny profesjonalizm , bardzo obszerna wiedza prawna . Konsultacja mojej sytuacji ktora nie należy do łatwych była zupełnie darmowa . Otrzymałam informację które będą kluczowe dla mojego przypadku , a o których nie wspomniały inne kancelarie z którymi rozmawiałam;) Z całą pewnością polecam kancelarie " Enta" Pełen profesjonalizm z ogromną fachową wiedzą. Serdecznie dziękuję !

Zostaw merytoryczną opinię o KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król - Warszawa

• Jak się pracuje w KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król?

Zobacz opinie na temat firmy KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król?

KANCELARIA ENTA Wojciech J. Król
  • ul. Hoża nr 86, lok. 410