Opinie o Pro-Park Piotr Kulwas w Brzózki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pro-Park Piotr Kulwas. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-Park Piotr Kulwas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Park Piotr Kulwas w Brzózki

Jan

Jaka jest obecnie ekipa i jaką robią atmosferę? Trochę tu wcześniej było o nich, ale kto wie, czy jeszcze tu robią i jak się z nimi teraz pracuje? Niech no też ktoś napisze, ile się zarabia i jaka jest umowa? Bo w ręce mi wpadło tylko ogłoszenie z 2017 r., gdzie była na czas określony i wymagano 2 lat doświadczenia.

Bela
@Jan

Uciekaj człowieku za dni próbne ci nie zaplacą mimo, że na rozmowie zapewniali, że szkoleniowe dni płatne normalnie. Zero poszanowania. Nie polecam

Izabela
@Bela

Dni próbne są zabezpieczone chociaż umową na okres próbny? A dla stałych pracowników jak odbywają się szkolenia to mają płacone? Za szkolenia firma też płaci? Jak to wygląda na wyższych stanowiskach?

Beczka
@Izabela

Wszystko na darmolca. Wyworzą cię na sprząta je bloku na kilka godzin, odwalasz za nich robotę ale jak spadniesz z schodów i rozbijesz sobie głowę albo coś innego to nie ma dowodów, że u nich to się stało. Praca charytatywna. Pozdrawiam

Jan
@Beczka

Bez podpisania umowy firma proponuje, by coś dla nich robić? Czym to tłumaczą i czy wiadomo po co im dzień próbny?

Malma
@Jan

Owszem. Tlumaczą to szkoleniem. Na dodatek zapewniają, że za nie placą ale to nieprawda. Tłumaczą to sprawdzaniem czy ktoś sobie poradzi.

@Beczka

Ma Pani rację ,dwa dni szkolenia za darmo Raz mówią że jest człowiekiem przyjęty a później Pani Milena mówi że nie zatrudnią

@Gość

Hej, słabo, jak są te dni próbne, ale bez kasy. A jak ktoś z firmy mówi nowej osobie, że płacą za szkolenie, to wiadomo jaka jest kasa, czy to tylko takie ogólne stwierdzenie o wynagrodzeniu za tę pracę?

Agibagi Nowy wpis
@Izabela

Jakie szkolenia ? Tu nie ma żadnych szkoleń. Jakie wyższe stanowiska ? Same sprzątaczki i kosiarze trawy. Możesz być tylko nową sprzątaczką jak się zdecydujesz .

@Agibagi

Hmmm no ale chyba jakaś koordynatorka sprzątaczek czy brygadzistka jest, czy też nie. Ja gdzieś widziałam starą ofertę dla ogrodnika i chyba taka osoba też ma przełożonego, który nadzoruje koszenie trawy. A jak np. taki ogrodnik dostaje nowy sprzęt do pracy, to jest szkolenie jakiekolwiek, czy przyuczenie, czy raczej ma pracować i samemu się nauczyć obsługi??

2800 zł a na jakim stanowisku dokładnie? Zdarza się, że do tej kwoty dochodzą jakieś premie za dobrą robotę. Albo jakieś dodatki świąteczne np?

Agibagi Nowy wpis

Nigdy nie ma premii, żadnych dodatków świątecznych, nawet życzeń nie ma, dziewczyny są fajne i więcej ci wytłumaczą i pomogą niż te kierowniczki. A stanowiska są wszystkie takie same - jesteś sprzątaczka i tyle.

@Antonio

Nie bardzo rozumiem narzekania. Ja mam umowę o pracę. Fakt, na okresie próbnym była zleceniówka. Regulamin jest i to spisany. Jak ktoś chodzi do pracy i nie jest alkoholikiem to tak na dobrą sprawę go nie dotyczy. Wypłata na czas.

@@Antonio

O, no to dobrze wiedzieć. Możecie napisać też, czy inna kasa netto była na umowie zlecenie na początek, a inna jest pensja potem już na umowie o pracę? I UoP po zleceniu jest na czas nieokreślony?

Mario

Szef Ta…usz wyzyskiwacz! z wymyślonym regulaminem… wynagrodzenie najniższa krajowa , umowa zlecenie i nie określonymi godzinami pracy raz 8 godzin a w inny dzień 11 godzin. Ekipa fajna tylko że co drugi to alkoholik. Nie polecam

Karolcia
@Mario

Czemu z wymyślonych, nie ma go nigdzie spisanego czy on jest ustalony tylko słownie? Czy wcześniej wiadomo ile godzin będzie się pracować w danym dniu? Jak wychodzi więcej niż 8h to płacone są nadgodziny? Czemu nie można pracować na umowę o pracę, nikt tu nie ma takiej?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pro-Park Piotr Kulwas? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
;)

Pracowałem tam kilka lat temu..Praca ta idealnie utwierdza w przekonaniu stereotyp jacy ludzie pracują przy takich zajęciach fizycznych.Są to osoby dość sfrustrowane, toksyczne prawpodobnie ze względu na nieporównywalny koszt wkładanego wysiłku do zarobków.W dodatku jeszcze kilka lat temu pracownik, który pracował bardzo długo (może 10lat nie chcę skłamać)zarabiał powalające 10zl, wiec jak najbardziej mozna tam rozwinąć skrzydła!Towarzystwo także świeci inteligencją, więc będziesz mógł pogadać na poziomie o np. seksie, ile to lasek nie obracales ( bo to jest wyznacznik czego kolwiek), ile to nie chlali.Wyznawanie prawdziwych wartosci

@;)

Aha.XD Nie no to faktycznie mają się tutaj czym poszczycić. ;) Ty chyba nie wchodziłeś zbyt głęboko w tego typu dyskusje? Mimo wszystko to na czym konkretnie Twoja praca tutaj polegała?

@Danuta

Nie raz bylo ciezko, bo jednak wiekszosc tych osob nie miala zbyt duzego ilorazu inteligencji i nie bylo o czym z nimi gadac zreszta czego sie spodziewac po takich ludziach :) raczej ludzie w marynarkach i studiach cie tam nie przywitają :) Ja robilem gdzies w 2019 tam i nie wiem jak jest teraz, ale wszelakie prace fizyczna typu pomoc w ogrodach, koszenie trawnikow itd.

@;)

Aaa nie no po trzech latach to jednak coś się pozmieniać mogło. Nie jesteś ciekaw? Pracował może ktoś niedawno i by się odniósł do tego?

@Danuta

Niestety po 3 latach i tak niesmak pozostal zresztą mam całkiem niezłą alternatywe, która jest lepiej płatna i chociaz jakies benefity ci przypisuja... Pomijajac juz fakt osob w pracy to trzeba dodac, że praca jest mega ciężka szczególnie jak będziesz wystawiona na żar słoneczny. Sam wlasciciel firmy wydawal się być w porządku i poprzedni wpis był kierowany to pracowników.

@;)

Jasne rozumiem, no to ciekawe jak teraz jest ale z tego co widzę tylko Ty się tu udzielasz, ciekawe czemu?

IQ 100%
@;)

O tak masz rację ekipa naprawdę super , granatem od pługa oderwana itp. sama (usunięte przez administratora) do klubu AA powinni się zapisać lub na detox przymusowo wysłać !!! Bob , Kazik , Czaka , Tadziu dzień bez picia dzień stracony a co chodzi o zarobki masakra !!!!! omijać to (usunięte przez administratora) szerokim łukiem

@IQ 100%

Dzięki, zrobiłeś mi dzień xD

GODZILLA

Piotr jak Piotr całkiem spoko gość ale Tadeusz to jakieś nieporozumienie totalne chyba z ch.....em się na głowy pozamieniał . Ludzi traktuje jak nie dojebków i tempaków inaczej mówiąc tania siła robocza nie docenia ludzi to tyle NIE POLECAM !

@GODZILLA

Pracowalem i wiem jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Park Piotr Kulwas - Brzózki

• Jak się pracuje w Pro-Park Piotr Kulwas?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Park Piotr Kulwas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Park Piotr Kulwas?

Pro-Park Piotr Kulwas
  • 30