Opinie o Petrykowski Michał F.H.U. Miś w Drobin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Petrykowski Michał F.H.U. Miś. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Petrykowski Michał F.H.U. Miś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petrykowski Michał F.H.U. Miś w Drobin

Adrian

Jak tu jest z terminowością wypłat? Bo przeczytałem komentarz że nie płacą ale też inni piszą nie nigdy nie było z tym problemów. Może ktoś wrzuci aktualne info żeby było wiadomo jak to wygląda.

Xxx
@Adrian

Nie placi kolego tylko obciąża za stare klamoty

Ewa Nowy wpis
@Xxx

Obciąża? Za co niby? Trzeba jeszcze płacić, a pensji się nie dostaje? ;O W umowie jest jakieś info o potrącaniu z pensji?

Pracownik Nowy wpis
@Adrian

Wszystko na czas, nie było problemów

Pracownik Nowy wpis

Wypłata na czas sprzęt ok atmosfera dobra. Szoda ze skończył z transportem bo to była jedna z lepszych firm w jakich przyszło mi robić

Dyzio Nowy wpis

Dobre opinie daje tylko swój ci co jeszcze tego nie zauważyli to niech przejrzą

Byly

Dziad i tyle nie płaci a oszukuje.gadke ma typową komisiarza musi dobrze gadac wciskać kity zeby sprzedać auto ,to samo jako pseudo pracodawca

Aplikowałeś do Petrykowski Michał F.H.U. Miś na stanowisko Praca? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Wiktoria

Witajcie, czytam Wasze wpisy i w większości są pozytywne a pracodawca wydaje się być naprawdę w porządku. Dobre relacje na linii pracownik-pracodawca są na wagę złota. Zapytam więc czy w takim razie ciężko się dostać do pracy w Petrykowski Michał F.H.U. Miś? Czy aktualnie można podesłać swoje CV czy czekać na jakąś rekrutację?

Jeremi

Firma dobra również jako pracodawca,więc spokojnie polecam pracę fachowcom!!

Mariusz Nowakowski

Pracowałem pół roku jako kierowca międzynarodowy. Na Szefostwo złego słowa nie powiem. Michał w ogóle to człowiek bez układu nerwowego. Ostoja spokoju. Przy rozstaniu dostałem co do jednego złotego, który mi się należał. A czemu odszedlem?? Wypalalem się zawodowo jeżdżąc głównie tylko po niemczech. Ps. Proponuję się podpisać nazwiskiem tym odważnym idiotom bez tożsamości pod swoimi marnymi wypocinami . Pozdrawiam

Arek

Mam nadzieję, że w dalszym ciągu dobrze się pracuje bo od dawna nikt tu nie zaglądał.

Włodek

Ja polecam. Pracowałem dosyć długo w tej firmie jako kierowca lawety. Nigdy nie zdarzyło się żebym nie miał wypłaconych pieniędzy na czas lub za mało. A to że P.Michał nie da sobie wejść na głowę , Ci co dawali już dawno na kuroniu siedzą. Lubię atmosferę w Petrykowski Michał F.H.U. Miś za: Facet konkretny rzetelny i ugodowy

Kierowca

Nie chwal sam sobie tych komentarzy Panie M. Ty tylu nie masz kierowców ile jest komentarzy. Nie oszukujmy się

Driver
@Kierowca

Dajcie już chłopakowi spokój, tymbardziej, że nie umiecie chyba liczyć bo jezdzi 8 kierowców.

Michał P

Hej Kochani, Ci którzy, pracują u mnie są zadowoleni. Natomiast dla tych, którzy oszukują i mają problem z alkoholem u mnie w firmie miejsca nie ma. Więcej tego komentować nie będę- prawda sama się obroni. A tym, którzy tak narzekają, życzę sukcesów w pracy.

Robcio

Elo ziomy ktory tak zachwala co ?czy cos slyszalem o urlopie?kraj czy zachod?urlop.bedziesz mial jak zachorujesz.powodzenia Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic pracodawce

@Robcio

Hehe Robcio a jak pisałeś ten komentarz to trzezwy byłeś czy tak jak to ci się zdarzało do roboty przyjść- po gorzałce?

Andrew

Naprawdę dobra firma. Podpisuję się pod tym, że płaci na czas i za urlopy też. Latam tu już trochę czasu i wiem co mówię. Wiem, też za co wyleciało kilku mądrych co tu wypisują te banialuki. Powiem tylko tak, jak ktoś kradnie paliwo albo wsiada za kółko pijany, to ciężko, żeby utrzymał się w jakiejkolwiek pracy

Gościu weź nie pisz głupot jakie urlopy masz płacone? Jakie ma sprzęty? Stare trupy co ledwo odpalaja na postoju. A doczekasz się ostatniej wypłaty? Taki (usunięte przez administratora) musi przecież za leasing opłacić. Więc nie wiesz to nie wypowiadaj się bo latasz moze 2 - 3 miesiące. I nie stać cię na lepszą pracę.

@8986

Synek, ja latam od czasów kiedy ciebie rodzice jeszcze w planach nie mieli. Wszystko mam płacone jak się należy w przeciwieństwie do innych firm w których wcześniej pracowałem. Wszyscy, którzy obecnie jeżdżą u Michała i większość tych co jezdziła sobie chwali a jak ty jesteś jednym z tych co wylecieli za normę 46/100 albo za gorzałę to się nie dziwie, że piszesz takie głupoty.

Roman71

Jestem obecnym kierowcą, jestem zadowolony. Zarabiam dobre pieniądze, które są płacone na czas. Atmosfera też w porządku. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Ekodriving

Przypadek że kierowcy jak odchodzą ostatniej wypłaty nie widzą bo on nigdy nie wychodzi kierowcom zawsze pala najwięcej samochody. A adblue to zaslepione. Dopiero jak kierowcy postraszyli że to zgłoszą moment pocichu jeździł i naprawial. Nie ma kierowców i nie bd miał.

Oooo Michał sam siebie chwali Hahaha!!!! Bo żadnego dobrego komentarza nie dostanie.

Ja też jestem kierowcą u Michała i długo będę. Pensja na czas (za urlopy również). Trzeba też przyznać, że człowiek ma cierpliwość bo tych co go w konia robili (ze spalaniem 40-45/100, gdzie mi wychodzi max 31) od razu nie zwalniał tylko zawsze dawał kilka szanse żeby nauczyli się ekodrivingu a tamci dalej swoje. Ja bym od razu wywalił na zbity pysk bo wynik może czasem wyjść trochę wyższy ale jak wychodzi 40 parę to wiadomo gdzie to paliwo idzie...

Driver

Jestem kierowca w tej firmie mam płacone na czas, nie mam żadnych problemów. Widziałem i znam osoboscie tych co zostali zwolnidni i nie dziwie sie bo jak samochód pali ponad 40l/100 to COŚ jest nie tak. Ja pracuję uczciwie i się tej roboty będę trzymał bo nigdzie w okolicy tylę nie zarobie a jak ktoś jest (usunięte przez administratora) to ma to na co zasługuje

Przypadkowo bylem swiadkem awantury gdy ogladalem auto w komisie facet przyjechal zwrocic auto do ponownej naprawy co sie okazalo gorsze wyjechalo niz wjechalo..masakra jakas od razu wyszedlem i wyjechalem z piskiem opon.dziekuje i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Petrykowski Michał F.H.U. Miś - Drobin

• Jak się pracuje w Petrykowski Michał F.H.U. Miś?

Zobacz opinie na temat firmy Petrykowski Michał F.H.U. Miś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petrykowski Michał F.H.U. Miś?

Petrykowski Michał F.H.U. Miś
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Mikołaja Kopernika 1
    09-210 Drobin