Opinie o Investpartner Iwona Gałuszka w Jelenia Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Investpartner Iwona Gałuszka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Investpartner Iwona Gałuszka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investpartner Iwona Gałuszka w Jelenia Góra

@Gosia Nowy wpis

Kompletny brak wiedzy. Mataczy, kłamie, nie chce udostępnić faktur. Niesamowity leń, który nie umie i nie chcę się nawet wysłać pisma. Najgorszy zarządca jakiego spotkałam. Bardzo opryskliwa.

wspólnota mieszkaniowa

Pani podejmuje decyzje szkodliwe dla wspólnoty. Naraża wspólnotę na koszty bez porozumienia z członkami. Jest niedostępna telefonicznie, a kontakt w formie innej niż telefon jest utrudniony, ze względu na brak najwidoczniej chęci z Pani strony,. Na zadawane mailowo pytania Pani nie odpowiada, albo odpowiada wybiórczo. Jakby miała problem z czytaniem. Wiedzy i kompetencji brak Pani zupełnie.

zawiedziona
@wspólnota mieszkaniowa

też mam taką sytuację z Panią Iwoną. Przez jej działania naraziła mnie na dopłatę. Pani zupełnie nie zna się na swojej pracy. Wspólnota moja znajduje się w innym mieście

czyżby
@zawiedziona

Pewnie, że jak ktoś nie płaci to ma złe opinie nawet o Tauronie, Pani Iwona jest bardzo dokładna w wykonywaniu rozliczenia, bywają dopłaty lub nadpłaty i to jest noramalne. Nasz budynek wygląda przepięknie dzięki niej.

Właściciel Nowy wpis
@wspólnota mieszkaniowa

U nas jest calkowicie tak samo! Do podpisania umowy bylo cacy a potwm sie zaczelo... totalna porazka z taka obsluga! Z taka firma!

Marta G. Nowy wpis

Z przykrością stwierdzam że Firma Investpartner, a w tym też p. Iwona Gałuszka nie posiada całkowicie kompetencji i wiedzy dotyczącej prowadzenia i zajmowania się sprawami - zarządzaniem Wspólnot Mieszkaniowych. Uważam, że nie jeden właściciel, który jest członkiem Wspólnoty prowadził by sprawy zarządzania nieruchomością o wiele lepiej z zaangażowaniem się w sprawy danej Wspólnoty. U nas tak było zanim zarządzanie przejęła wymieniona firma. Całkowicie zero zainteresowania sprawami, budynek nasz podupadł, a miał się tak rozwijać... narażeni zostaliśmy na ogromne straty w tym też finansowe . Odradzam współpracy z tą Firmą i osobami w niej zatrudnionymi, naprawdę poradzicie sobie o wiele lepiej sami niż z tą beznadziejną firmą i p. Iwoną, a pieniądze lepiej przeznaczyć na wyższe cele dla nieruchomości niż na zaspokajanie potrzeb obcej Firmy..!

Anna W. Nowy wpis

Calkowicie odradzam jakakolwiek wspolprace z ta Pania! Totalna katastrofa! Nie dot4zymuje terminow, nie wywiazuje sie z postanowien umow, niczym sie nie interesuje. Czeka tylko na podpisanie umowy a potem zero kontaktu i zero zainteresowania nieruchomoscia. Wspolnota popadla w totalne dlugi, co nie powinno miec miejsca gdy Czlonkowie wspolnoty uczciwie placa co miesieczne skladki. Tylko sobie przelewy robi na czas! Ludzie jak najdalej od tej firmy i tej Pani!

Aplikowałeś do firmy Investpartner Iwona Gałuszka? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych
Jelenia Góra
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Lekarz dentysta
KCM Clinic S.A.
Wspólnota Mieszkaniowa

Pani Iwona nie rozlicza się ze wspólnotą a jedynie przedstawia tabelki jakby robione na kolanie które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Działa na szkodę osób które płacą jej pensje. Czyżby była nieusuwalna. O co tu chodzi?? Nie dba o stan techniczny budynków. Dotyczy kilku wspólnot.

zdziwiony
@Wspólnota Mieszkaniowa

ej serio? to jakieś pomówienia, u nas jest tiptop, prędzej jeden sąsiad blokuje, a ona nawet kasę dla nas zdobyła, u poprzednika tak nie było, nawet nie przyjeżdżał na budynek do nas

Zostaw merytoryczną opinię o Investpartner Iwona Gałuszka - Jelenia Góra

Investpartner Iwona Gałuszka