Opinie o Arim Sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Arim Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Arim Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arim Sp. z o.o. w Jelenia góra

Kacper Nowy wpis

Firmie grozi upadek ? Z jakiego powodu?

Wiki Nowy wpis

Niestety firma jest w upadłości, Sędzia Komisarz przygotowuje sporządzony ostateczny plan podziału funduszów masy

Dramateopl Nowy wpis

Arim Sport nie istnieje. Zbankrutowała i ogłosiła upadłość. Można to sprawdzić w KRS.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Arim Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anatolke

Dla zainteresowanych: Spółka Arim Sp. z o.o. już nie istnieje od grudnia 2014. W marcu 2014 powstała Firma Arim Sport Michał Kozłowiecki, ale ona też już nie istnieje. W 2018 roku powstała firma Arim Sport Piotr Kozłowiecki z siedzibą w Mędrzechowie. Ale już nie ma informacji o wykonywaniu podłóg, tylko jest w CEGiD informacja: 77.4 - Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Dane ze źródeł publicznych KRS i CEiDG

Maja

@Były pracownik terenowy W jaki sposób zostałeś oszukany przez firmę Arim? W jaki sposób zostałeś okłamany? Rozbuduj proszę swoją opinie o konkrety, aby ta była wiarygodna. @yes Jak wyżej - w jaki konkretnie sposób zostałeś oszukany? Dbamy o to, aby każda opinia była prawdziwa, więc proszę Cię o napisanie szczegółów sytuacji, o której piszesz, bo niestety, ale w takiej formie - Twoja opinia na temat firmy Arim nie jest wiarygodna.

yes

Oszukiwali wszystkich i jeszcze się w to bawią .

Stefan

Jak się komuś nie chce pracować to szuka dziury w całym??

Były pracownik terenowy

Pracowałem, kłamcy i złodzieje. Coś sektą śmierdzi......

e

@seba no wlasnie to zalezy dla kogo jest tak dobrze :D

qawaq

Prawda jest taka, że firmy Arim Sp. z o.o. już nie ma. Teraz jest firma zarejestrowana na syna Arim Sport Michał Kozłowiecki. Spółka jest w upadłości. Nie zatrudniają nikogo, bo zwolnili wszystkich pracowników i postanowili prowadzić firmę rodzinnie bez pomocy osób z zewnątrz - takie info jest od producenta wykładzin sportowych. Oczywiście, jak pokazuje praktyka takich rodzinnych firm, wiąże się to z brakiem pomocy ze strony rodziny, która liczy z reguły tylko na kasę, a pracować nie ma komu. I w końcu będą mieli mało zleceń, coraz mniej i mniej. To przyczyni się do sytuacji, że też mogą zniknąć z rynku. Póki co, nie startują w przetargach, a bardziej skupiają się chyba na podwykonawstwie dla firm budowlanych. Porobili jakieś nowe badania na podłogi sportowe. Tyle wieści z rynku.

wiem

Mialem stycznosc z owa firma .Zlodzieje !!!!!!!!!! Oszusci .ale jesli chcecie sie sami przekonac to polecamdajcie sie wyrolowac aktorom ha ha

były podwykonawca

Firma arim to bankrut!Syndyk siedzi u nich od grudnia 2014! Właściciele otworzyli teraz firmę na syna i dalej naciągają podwykonawców na usługi! Nie polecam i odradzam!

koko
@były podwykonawca

Chyba mozna sprawdzić w KRS

wiem

Witajcie,wiem duzo prawda jest taka jak opisują w negatywach . .......

wiem

Witajcie,wiem duzo prawda jest taka jak opisują w negatywach . .......

itman

Firma Arim zajmuje się podłogami oraz nawierzchniami sportowymi, także ich produkty to duża część z boisk w szkołach, halach - czy to ze sztucznej trawy, czy poliuretanu, a także zajmują się wyposażeniem sportowym i konserwacją, Chyba radza sobie całkiem dobrze w branży, ale interesuje mnie ile tutaj można zarobić, ktos wie?

polecam firmę Arim płacą sumienie i na czas ale tylko sobie i skarbowemu bo tylko skarbówki się boją (usunięte przez administratora)

Halina

Proszę o opinię odnośnie współpracy z ta firmą - proponują współpracę znajomym którzy mają małą działalność gospodarczą i nie wiemy czy warto sie w to angazować żeby nie "popłynąć".

wiem

to wszystko prawda co pisza ci kturzy odradzaja wspolpracy z ta firma .To oszusci i partacze nie znaja sie na robocie ,uwazajcie na nich bo wpadniecie w ich sidla to bedziecie zalowali . ODRADZAM

PRZEZYLEM

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM SLIZGAJA SIE NA DUPACH INNYCH ,NIE WYPLACAJA PENSII NA CZAS PRACOWNIKOM, NIE PLACA FAKTUR GRUPA MONTAZOWYM. WSZYSRKO TO POMYLKA

Zostaw merytoryczną opinię o Arim Sp. z o.o. - Jelenia góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arim Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Karola Miarki 33