Arim Sp. z o.o.

Jelenia góra

Opinie o Arim Sp. z o.o.

Były pracownik terenowy

Pracowałem, kłamcy i złodzieje. Coś sektą śmierdzi......

e
użytkownik zarejestrowany

@seba no wlasnie to zalezy dla kogo jest tak dobrze :D

qawaq

Prawda jest taka, że firmy Arim Sp. z o.o. już nie ma. Teraz jest firma zarejestrowana na syna Arim Sport Michał Kozłowiecki. Spółka jest w upadłości. Nie zatrudniają nikogo, bo zwolnili wszystkich pracowników i postanowili prowadzić firmę rodzinnie bez pomocy osób z zewnątrz - takie info jest od producenta wykładzin sportowych. Oczywiście, jak pokazuje praktyka takich rodzinnych firm, wiąże się to z brakiem pomocy ze strony rodziny, która liczy z reguły tylko na kasę, a pracować nie ma komu. I w końcu będą mieli mało zleceń, coraz mniej i mniej. To przyczyni się do sytuacji, że też mogą zniknąć z rynku. Póki co, nie startują w przetargach, a bardziej skupiają się chyba na podwykonawstwie dla firm budowlanych. Porobili jakieś nowe badania na podłogi sportowe. Tyle wieści z rynku.

wiem

Mialem stycznosc z owa firma .Zlodzieje !!!!!!!!!! Oszusci .ale jesli chcecie sie sami przekonac to polecamdajcie sie wyrolowac aktorom ha ha

były podwykonawca

Firma arim to bankrut!Syndyk siedzi u nich od grudnia 2014! Właściciele otworzyli teraz firmę na syna i dalej naciągają podwykonawców na usługi! Nie polecam i odradzam!

koko
@były podwykonawca 14.04.2015, 08:17

Chyba mozna sprawdzić w KRS

wiem

Witajcie,wiem duzo prawda jest taka jak opisują w negatywach . .......

wiem

Witajcie,wiem duzo prawda jest taka jak opisują w negatywach . .......

itman
użytkownik zarejestrowany

Firma Arim zajmuje się podłogami oraz nawierzchniami sportowymi, także ich produkty to duża część z boisk w szkołach, halach - czy to ze sztucznej trawy, czy poliuretanu, a także zajmują się wyposażeniem sportowym i konserwacją, Chyba radza sobie całkiem dobrze w branży, ale interesuje mnie ile tutaj można zarobić, ktos wie?

polecam firmę Arim płacą sumienie i na czas ale tylko sobie i skarbowemu bo tylko skarbówki się boją (usunięte przez administratora)

Halina

Proszę o opinię odnośnie współpracy z ta firmą - proponują współpracę znajomym którzy mają małą działalność gospodarczą i nie wiemy czy warto sie w to angazować żeby nie "popłynąć".

wiem

to wszystko prawda co pisza ci kturzy odradzaja wspolpracy z ta firma .To oszusci i partacze nie znaja sie na robocie ,uwazajcie na nich bo wpadniecie w ich sidla to bedziecie zalowali . ODRADZAM

PRZEZYLEM

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM SLIZGAJA SIE NA DUPACH INNYCH ,NIE WYPLACAJA PENSII NA CZAS PRACOWNIKOM, NIE PLACA FAKTUR GRUPA MONTAZOWYM. WSZYSRKO TO POMYLKA

maly

Firma w porządku.

olk

A ja polecam. Nie jest powierzchowna. Zresztą co to za minus? Przede wszystkim wypłata zawsze była na czas, a atmosfera w pracy super. Jak robisz, co masz w sowich obowiązkach, to nikt do Ciebie się nie czepia. Jak ktoś jest leniwy i szuka pracy lżejszej od leżenia, to niestety zawsze będzie niezadowolony.

Stanowczo NIE POLECAM współpracy. Powierzchowna miła atmosfera.

chyba właściciele piszą te opinie, nie POLECAM współpracy!!

Praca na przyzwoitym poziomie. Polecam jako były pracownik.

szkolny

Praca bez większych zastrzeżeń. Złego słowa nie można powiedzieć. Atmosfera super miła.

BUDMAX

Polecam współpracę z firmą ARIM. Może troszkie za dużo papierologii, ale pieniądze na czas.

były

Uwaga na naciągaczy. Nie chcą płacić faktur. Nie polecam, szkoda czasu. Powierzchowna miła atmosfera a wystarczy zaglądnąć na rotację pracowników i podwykonawców w firmie.

szukacz

Pozytyw w pełnym wymiarze. Firma I klasa. Odpowiedzialność i gra w otwarte karty to jej atut.

Opiniodawca

Dobra firma pod względem zatrudnienia. Stabilna i dobrze zarządzana. O pracowników dba należycie. Nie ma problemu z pieniędzmi, urlopami i szkoleniami. Oby więcej takich pracodawców.

PRACOWNIK

PRACA POZYTYWNA. WYNAGRODZENIE ZAWSZE W UMÓWIONYM TERMINIE. KONKRETNE ZADANIA, WSPARCIE TECHNICZNE, W KAŻDEJ CHWILI POMOC NA ZAWOŁANIE. ATMOSFERA SUPER. JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ TO ZNAJDZIE DLA SIEBIE MIEJSCE.

Geo

Współpraca w ramach podwykonawstwa pozytywna. Nie ma nic za darmo - pracować trzeba uczciwie, ale i wynagrodzenie jest na czas i w kwocie umówionej. Polecam

Klemens

Uwaga na tą firmę. Pod pozorem zatrudnienia, werbują pracowników na jeden dzień, obiecując zapłatę. Następnie kontakt się urywa. Nikt nie chce z nikim rozmawiać. O pieniądzach można zapomnieć. I tak kręcą lody i szukają naiwnych. Stanowczo nie polecam.

Zostaw opinię o Arim Sp. z o.o. - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arim Sp. z o.o.