Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Dobry pracodawca, szanujący ludzi poza tym można nieźle zarobić więc z pewnością warto aplikować.

Gordon
@Piotr

ogólnie to się zgadzam z tobą w pełni fajnie czytac takie slowa na temat swojego pracodawcy

Luna
@Piotr

Potwierdzam

Lok
@Luna

to jak już wszyscy piszą to i ja dorzucę od siebie, że praca w tej firmie uratowała mnie od kiepskiej sytuacji w innej, ta zmiana to była najlepsza decyzja

Kaja

przyjmie mnie teraz fortuna do pracy po nowym roku?

rossy
@Kaja

Czy Ciebie - nie wiadomo. Przyjęcia są do kilku lokalizacji, ale nie wiem czy Ciebie jakakolwiek z nich urządza.

Edek

W Sylwestra jesteście otwarci?

@Edek

no przecież to normalny pracujący dzień dla wszystkich

Lori
@Edek

Tak, po prostu w krótszych godzinach

Edek
@Lori

Nigdy nie wiadomo, lepiej zawsze zapytać jak to wygląda, myślałem że jest to może zależne od punktu albo coś. dzięki

Lori
@Edek

No punkty ajentów może mają inne godziny, ale nie spodziewałabym się, żeby je zamknęli, co najwyżej wydłużyliby godziny tak myślę, jeśli już.

Kaja
@Edek

Wszystko było otwarte bo ja też byłam tylko krócej

Hali

Zastanawiam się czy praca w fortunie też daje wam taką satysfakcję jak mi? :D

@Hali

Mi już trochę przez rutynę cięzko mówić o większej satysfakcji, ale na pewno jestem w z niej względnie zadowolona i ją lubię.

@Hmm

A no zawsze to jakaś rutyna w końcu to praca, ja też czasem w to popadałam, ale zawsze staram się wtedy coś zmienić :D

hehe
@Hali

co można zmienić, godziny przychodzenia do pracy ;p

@Hali

Ja nie wiem za bardzo co miałabym zmienić, chyba tylko pracę w takim wypadku, ale tego nie chcę

@hehe

No właśnie też się zastanawiam co

@Hmm

no godziny zmian w pracy to też zawsze jakaś zmiana :P

Szyszka
@Hali

Przy czym godziny to nie jest taka ruchoma sprawa, so...

TakaPrawda
@Hali

A możesz napisać coś więcej..? Stanowisko i obowiązki jakie wykonujesz..? W w jakich godzinach pracujesz i ile dni w tygodniu? No i oczywiście pytanie o zarobki czy to tylko najniższa krajowa czy coś więcej..? Będę wdzięczna za odpowiedź, zastanawiam się nad podjęciem pracy jako Doradca klienta. Dziękuję i pozdrawiam

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

Na czym polega praca Doradcy?

@132

W sensie jakie są obowiązki, jak wygląda taki typowy dzień pracy

@132

no doradca pracuje na punkcie tak. Obsługuje klientów, przyjmuje zakłady, obsługuje kase fiskalną. Dba o ogólny porządek na punkcie itp

@132

a typowy dzień w pracy jest po prostu typowy. Przychodzisz, otwierasz, ogarniasz ogólnie miejsce, sprawdzasz sobie wszystko i czekasz na klientów

@Ma

Dziękuję bardzo :) Czyli taka w miarę sympatyczna i spokojna robota wydaje się

@132

bardzo. pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że jest to najsympatyczniejsza praca jaką miałam do tej pory :)

@132

więc jeśli tylko masz możliwość i wolną ofertę pracy teraz lub w przyszłości to polecam

@Ma

Na razie z tymi ofertami tak średnio, ale może w przyszłości :)

@Ma

Jeszcze raz dzięki za opinię

@123

Nie ma problemu, po to tu jestem :) a raczej byłam, bo już sobie idę. Dzięki za dyskusje, pozdrawiam i powodzenia

Loom

Podobno szukają do biura, wiecie coś o tym?

Nyck
@Loom

Tak, są oferty. Znaczy chyba jedna, sprawdź na popularnej stronie z ofertami

ela
@Nyck

W sensie na pracuj?

Goja
@ela

no pewnie tak, to jest najpopularniejsza strona z ofertami z tego co wiem

Nyck
@ela

Tak ;)

ela
@Nyck

Dziękuję w takim razie za fatygę i udzielenie informacji

Mysha

Jak tam się pracuje w Fortunie? Też kiedyś pracowałam, miło wspominam ;)

Kawa
@Mysha

Mi się również bardzo miło tutaj pracuje, ale ja po prostu lubię też tą prace i pracę z ludźmi :)

x

dobrze

Mysha
@x

Fajnie, że firma w której się wcześniej pracowało wciąż się rozwija i pracownicy nadal są zadowoleni

Kawa
@Mysha

A jak dawno pracowałaś? Tak z czystej ciekawości :)

Mariola

Pracowałam kiedyś w Fortunie, wielu fajnych ludzi poznałam i bardzo dobrze wspominam tą pracę. Od początku nie traktowałam jej jako pracy na całe życie, jednakże nie żałuję tego doświadczenia :)

Inez
@Mariola

No to dobrze dla Ciebie, miło że po czasie jeszcze tu wracasz:)

Mariola
@Inez

Ostatnio ktoś powiedział z moim znajomych o tym portalu i wtedy pomyślałam, a czemu nie, zobaczę co słychać na Fortunie no i tak jakoś wyszło, że napisałam :)

Jawa
@Mariola

Mam podobnie, chociaż ja wpadłam tylko poczytać co się pisze. Myślę że fortuna broni się sama , nie potrzebuje dodatkowych opinii, bo pracownicy sami tworzą to miejsce i to widac po prostu w atmosferze

Wera

Do Fortuny przyjmują też osoby, które wcześniej nie miały żadnego doświadczenia w kontakcie z klientem?

@Wera

Tak, jeśli dasz radę na rozmowie, to tak :) Grunt, żeby mieć to podejście i otwartość

@Layla

A z czym miałabym dać radę na rozmowie? coś specjalnego się tam odbywa?

@Wera

Specjalnego nie, tak ogólnie, chodzi bardziej o to jakie wrażenie sprawisz. No ale sprawdzać się będą, rozmowa to nie towarzyskie spotkanie na kawkę tylko weryfikowanie czy się nadajesz, więc tak, można nie dać rady.

@Layla

A w ten sposób, myślałam że wykonuje się jakieś specjalne zadania mające sprawdzić jakieś umiejętności :)

@Wera

To być może też, u mnie nie było, ale pewnie nie każdy rekruter prowadzi rozmowy tak samo.

Jak długo właściwie Fortuna istnieje na rynku? Czy jest tu ktoś kto pracuje w niej od początków jej istnienia?

gecko

Od 96 ;) Nie wiem jak odpowiedzieć na drugą część, bo nie znam takich przypadków, ale nie wątpię, że są

@gecko

24 lata to w sumie ktoś może pracować w jakimś głównym biurze czy coś

Brela

Jakie macie zabezpieczenia w czasie pandemi? Lady mają szyby?

eh
@Brela

dajcie już spokój z tą pandemią.. nie chce się nawet tego czytać

horse
@Brela

na pewno mają

heh
@horse

strzelasz czy wiesz na pewno ;p

horse
@heh

a użyłem "strzelam - mają" czy "na pewno mają"? ;)

heh
@horse

no dobra dobra

Jane

Możecie opisać jak wygląda taki przykładowy dzień pracy w Fortunie? Z góry dzieki

Czika
@Jane

No przychodzisz, strzelasz kawkę i do roboty ;p wszystko w dużej mierze zależy od klientów, raz może być mniejszy ruch i mniej roboty i możesz sobie odpocząć, raz więcej

@Czika

haha no to jest fakt, że różnie bywa z tym natłokiem obowiązków. Różne dni się zdarzają

Dziękuję Wam za odpowiedzi :) Mniej więcej w ten sposób sobie to wyobrażałam

@Jane

no to teraz już pozostaje się tylko zatrudnić jeśli Ci wszystko odpowiada :)

@Lila

Oj, żeby to tylko ode mnie zależało :)

@Jane

no wiadomo, że nie. Ale możesz zrobić co w twojej mocy żeby się udało ;)

@Lila

Nie no jasne, ale i tak decyzja końcowa nie zależy ode mnie, więc się jakoś specjalnie nie nastawiam akurat

@Jane

jak tam uważam, ja to wychodzę z założenia że lepiej być dobrej myśli bo po co być złej ;)

Jolka
@Czika

no to super masz w pracy bo ja przynoszę kawę w termosie-tyle ludzi od rana,że niema szans na odpoczynek ale za to plan wykonany i wypłata fajna.coś za coś nikt nie płaci za pierd...w stołek

Czika
@Jolka

Wiadomo, że zależy od punktu, ja też czasem nie mam czasu, a czasem mam chwilowy przestój. Nigdzie nie ma tak samo, wiadomo, że punkt w centrum miasta będzie miał większe obłożenie niż ten na uboczu

Rita
@Jolka

jak w termosie to przynajmniej dłużej ciepła, w kubku to zaraz wystyga, a ja nie lubię zimnej kawy :D

Ama
@Czika

a poza tym prawda jest taka że dzień do dnia jest niepodobny i różnie to bywa z ruchem nawet w większych punktach

Dawid

Firma generalnie jest dobrym pracodawcą a jeśli ktoś widzi że ma predyspozycje do pracy to będzie zadowolony!

Lio

Czy rozmowa do pracy jest trudna?

Tim
@Lio

Co masz na myśli przez trudna? rozmowa jak rozmowa :D jak jesteś rozgadany to gładko pójdzie jak wszedzie

Hiob
@Lio

Nieee, do ogarnięcia, podstawowe umiejętności sprawdzają

@Tim

Raczej jestem rozgadany, między innymi dlatego chce przyjsc tu do pracy, bo lubię pracę z ludźmi

Lio

Nie wiem gdzie mi wcięło poprzednie pytanie... pytam raz jeszcze - Czy rozmowa o pracę jest trudna?

@Lio

no teraz to Ci nie wcieło tylko się dodało dwa razy :)

@Lio

a co do pytania to rozmowa nie jest trudna. raczej taka typowo standardowa

@Kiki

Przepraszam, jak odświeżyłam stronę, to go nie widziałam. i dziękuję za odpowiedź.

?
@Kiki

Etapy zgaduje też? w sensie telefon i spotkanie?

@?

Tak, nic więcej u mnie nie było

aleksa

a jak jest w kwestii wypowiedzenia, pracodawca idzie na rękę za porozumieniem czy raczej okres wypowiedzenia??

JAAAA
@aleksa

Najpierw się przyjmij do Fortuny popracuj a póżniej pytaj o wypowiedzenie

Kandi
@aleksa

Myślę, że zależy od konkretnego punktu. Ja jak się zwalniałam, to za porozumieniem stron, ale to też punkt partnerski był, więc może przez to inaczej

Vodoo
@aleksa

zależy też na pewno od stażu pracy bo wtedy przecież też zawsze jest inaczej jeśli chodzi o ten okres

Lala
@Vodoo

No pewnie tak, ale po jakimś czasie to już nei ma znaczenia bo albo pójdą na ręke albo nie. Dużo jest czynnikow, to też zależy jaką się ma opinie u pracodawcy, wśród pracowników też

ajent

witajcie, pracuję w fortunie od dwóch lat i myślę nad przejęciem punktu pod ajencję. czy ktoś z was działa w takiej współpracy z Firmą? Jaka jest opłata wejściowa? jak wyglądają wasze zarobki?

Trok
@ajent

ojj nie wiem czy tu się ajenci wypowiadają z reguły zwykli pracownicy jak ja, chciałbym pomóc ale chyba nie jestem zbyt w stanie

ajent
@Trok

ciekawe co jest tego przyczyną, bo nigdzie nie mogę znaleźć informaji i nikt się nie wypowiada na forach. Czy może jest zapis o poufności?

Trok
@ajent

ciężko mi powiedzieć, ale wydaje mi się, że raczej nie ma takiego zapisu...nie wiem z czego to wynika, ale przykładowo osoby z centrali też się nie wypowiadają na goworku, tutaj głównie Doradcy klienta i sami klienci od czasu do czasu

Igor
@ajent

No nie każdy używa goworka i ma czas na pisanie tutaj, zajmuje się pracą a nie pisaniem opinii, tak to jest. Zwykle pojawiają się głosy jak coś komuś nie pasuje, wtedy to każdemu się chce pisać :D

xyz
@ajent

Nie polecam takiego rozwiązania,firma daje zbyt mało oczek żeby utrzymać punkt tylko z tego .Jeśli chcą oddać twój pkt to znaczy,że nie jest zbyt lotny

Yo

Czy Fortuna była dla was pierwszą pracą czy już którąś z kolei?

sissi
@Yo

dla mnie pierwszą po szkole

@sissi

I jak uważasz nadaje się na pierwszą pracę? Byłaś zadowolona? Ciężko było się wdrożyć totalnie świeżej osobie?

Nina
@Yo

dla mnie też pierwsza praca, bo szukałam czegoś stałego. mineło juz kilka lat, nie jest ciężko się wdrożyć jeśli się ogarnia i lubi pracę z ludźmi to naprawde fajna robota, ja polecam jeśli się wahasz, na pewno sobie poradzisz

@Nina

Dziękuję za radę :)

Nina
@Yo

chociaż teraz widzę, że przecież już jesteś pracownikiem, ale no może komuś innemu się przyda

@Nina

A nie, nie jestem, tak po prostu mi się automatycznie ustawiało, nie zwracałam uwagi na te podpisy :)

Emura

Czy w Fortunie są jakieś premie do wypłaty?

@Emura

oczywiście, że tak, premie musza być :D

@Lila

A no to dobrze w takim razie, bo martwiłam się, że może jednak nic nie być. Zapewne są uzależnione od sprzedaży?

dokładnie :)

Xyz
@Emura

Premie na które mało kto sie łapie ????

@Xyz

Nie pytałam się jak często ktoś dostaje premię, tylko czy w ogóle jest na nie szansa.

Sekiro

Są u was bonusy dla nowych klientów?

@Sekiro

Tak, są bonusy, możesz poczytać na stronie.

@foox

tzn jakie? chyba że nie odpowiesz i też odeślesz mnie na stronę by szukać ;p

@Tala

Dokładnie tak zrobię, chyba czytasz mi w myślach ;)

@foox

Na to wychodzi :D tylko nie rozumiem po co tu jesteś skoro nie chce Ci się konkretnie odpowiadać

Jolka
@Tala

szukaj czytaj za to ci płacą nie leć na łatwizne

@Jolka

na razie to nikt mi za nic nie płaci więc błędne jest Twoje stwierdzenie :D

@Tala

A to ten portal jest tylko do odpowiadania na pytania innych? Nie wiedziałem ;)

@foox

No nie, ale skoro nie chce Ci się odpowiadać na pytanie to po co wgl odpisujesz cokolwiek, tak samo musisz poświęcić na to czas jak na odpowiedź

Tala

nawet w takim razie go nie zdążyłam zobaczyć, ale ten już widzę... i nie chce mi się już wykłócać, niech zostanie jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski