Opinie o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FORTUNA zakład bukmacherski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FORTUNA zakład bukmacherski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORTUNA zakład bukmacherski w Świdnica

Oldie

praca jest zmianowa?

The China Wall

Z reguły nie mam w zwyczaju pisać jakiś pochwalnych poeamatów ale uznałem że firma zasługuje na dobre słowo i polecam kandydatom jeśli to jest ich branża

Number
@The China Wall

Mało kto chyba tu przyszedł, bo to "jego branża" tak mi się wydaje Ta praca nie wymaga doświadczenia w branży

Number

Ale może się mylę ;)

Har
@Number

jakieś doświadczenie zawsze sie przyda, ale nie jest wymogiem

Lila
@The China Wall

Na pewno do pracy z klientem trzeba mieć pewne umiejętności miękkie, przynajmniej tak mi się wydaje, takie troche powołanie. Ja np. pracuje już troche i lubie tą pracę właśnie przez to że jest różnorodna bo każdy klient jest inny. Po za tym sama po sobie widzę, że zrobiłam się bardziej asertywna.

Wonder Guy

w jakim systemie pracujecie?

Lynch

warunki są w porządku, stabilna praca, spoko ludzie.

godo
@Lynch

no a miejsc pracy wcale nie mało, bo z tego co wiem maja w Polsce około 500 swoich punktów

Rick
@godo

No tak, ale na punkcie zbyt dużo wakatów nie ma

Rick
@godo

Plus nikt nie będzie objeżdżał całej Polski za pracą w Fortunie

Kasjer

Rozmowa przebiegla pomyslnie dla mnie :)

trzy swoje wady i zalety

Pudding

Najlepszy pracodawca w promieniu 50 km

Chardonnay

grunt, że atmosfera dobra

7days
@Chardonnay

To pewnie zależy od punktu, na pewno nie wszędzie jest tak samo

Commando

uczciwy pracodawca to skarb w obecnych czasach, trzeba sie cieszyć, że trafiliśmy właśnie na takiego

xx
@Commando

prawda. czasem to są nawet ważniejsze wartości niż wszystko inne bo nie łatwo teraz znaleźć taką firmę

pilo
@Commando

Trudno sie nie zgodzić. Teraz naprawde w wielu firmach pracownicy są oszukiwani i wykorzystywani, więc trafienie na uczciwego pracowdawce to wielki plus i przynajmniej poczucie, że sie godnie pracuje, ja też nie narzekam.

Shovel

Jestem zadowolona z pracy, choć jak większość czasami narzekam.

sh
@Shovel

jednak tylko szok

Color
@sh

O co chodzi?

sh
@Color

nie ważne wycięło mi jeden komentarz

lilko
@Shovel

a kto nie narzeka? hahha, tak jak sie za dziecka narzekało na szkole, tak za dorosłego sie narzeka na prace, norma. nie no, tak serio przeciez wiadomo, ze w kazdym miejscu sa plusy i minusy, ale tutaj będąc już dwa lata nie mam powodow, zeby zmieniać miejsce pracy. Pasują mi ludzie i nie ukrywam, że lubie pracować z klientami, a ile razy sobie z nimi fajnie pogadam. Dla mnie okey, dobrze się tam czuje i nie zmieniam.

Myślicielka

Mam nadzieję że będę miał jeszcze szanse na pracę w szeregach firmy więc czekam i sprawdzam ogłoszenia.

Lula

Hej jak z terminowością wypłat?

Kokoa

Na czas.

Rita
@Lula

myślisz że jakby nie było kasy na czas to by ludzie chcieli tak pracować? to juz nie te czasy.

@Rita

Nie wiem nie zakładam nic po prostu pytam, bo różnie to bywa

Kasia2201

WITAJCIE, MAM KILKA PYTAŃ CO DO PRACY W FORTUNIE. PRACUJE OD PÓŁ ROKU I MAM WRAŻENIE, ŻE TO JEDNO WIELKIE WYKORZYSTYWANIE CZŁOWIEKA. POWIEDZCIE MI ILE DNI W TYGODNIU PRACUJECIE, CO GDY WYDARZY SIĘ COŚ NIE PRZEWIDZIANEGO I NIE MOŻECIE SIĘ STAWIĆ W MIEJSCU PRACY, JAK WYGLĄDA KWESTIA URLOPU W TEJ FIRMIE I JAK WYGLĄDA WASZA PENSJA?

M......
@Kasia2201

Dzień dobry ja chętnie odpowiem na Pani pytania jako były pracownik. Co do dni pracy w tygodniu było to zazwyczaj cztery lub pięć (bywały wyjątki). Gdy wydarzy się coś niespodziewanego to jest problem i jedyne zazwyczaj co można zrobić to klepnąć UŻ, chyba, że mamy dobrego współpracownika z którym się dogadamy na wymianę dni, za zgodą menadżera, któremu i tak lata kto tam siedzi byle było otwarte. Urlop jest jak najbardziej, tylko problem w tym, że wtedy zasuwa jeden za drugiego z jednodniową przerwą w tygodniu na którą kogoś podeśle menadżer a słyszałem o sytuacjach, że i nawet tego nie ogarniał. Pensja no duże słowo...najniższa krajowa plus ewentualna premia, która jest nie do zrobienia. Jeżeli, chodzi o wyzysk hmm...ja bym tego tak nie nazwał, każdy świadomie podpisał umowę z najniższą krajową, ale kłamanie przez menadżera na rozmowie kwalifikacyjnej na temat możliwości zarobku jest bardzo nie fair wobec kandydata. Jedyne co mogę zaproponować to znalezienie jak najszybciej innej pracy, bo w tej nie ma perspektyw ani godziwej zapłaty. A z taką pensją w dzisiejszych czasach pozostaje tylko wegetacja i życie od wypłaty do wypłaty.

Jarek
@M......

Wszystko się zgadza...

Buboletto
@M......

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. W tej firmie wszyscy mogą popełniać błędy tylko nie kasjer

exe

Serio? sprzed 3 lat komentarz wykopujesz?

Archeolog się znalazł...

Może ma takie hobby

Co kto lubi ;)

Xyz
@Kasia2201

W urlopy gdy zamiennik zacznie urlop od swojego wolnego weendu wychodzi mu 16 dni wolnego A Ty wtedy pracujesz zazwyczaj te 16 dni z jednym wolnym ;/ ciężko jest bo raz ze sie nie ma czasu na nic a dwa to ze siedzisz tyle dni przed komputerem bez przerwy także kręgosłup sie daje we znaki. Podobnie sustuacja wyglada jak cos sie wydarzy.

Są na czas zawsze?

Melba
@Lula

czy to nie jest oczywista sprawa???

Melba
@Lula

jakby nie były na czas to pracownicy nie byliby raczej z tego faktu zadowoleni i nie chcieliby tu pracować. Także owszem są na czas, są uczciwe

Z

Długo trwają szkolenia wprowadzające, czy ty zależy od tego jak kto szybko łapie i nie ma zasady?

@Z

I czy trudno się wdrożyć świeżej osobie?

Omnia

ta druga opcja

Omnia
@Z

jak jest chętna do nauki i faktycznie ma chęci, to raczej nie powinno to stanowić problemu

@Z

Ta praca to nie jest nie wiadomo jaka filozofia, jak się myśli i chce przyswajac wiedzę, to będzie ok.

Dziękuję

fifo
@exe

filozofia może nie. ale na początku pare rzeczy trzeba ogarnąć

@fifo

Nie twierdzę że tak nie jest. w każdej pracy na początku trzeba "pare rzeczy" ogarnąć

Iks
@exe

Na jaką pensję netto może liczyć Dorada Klienta?

@Iks

Z tego co wiem to informacje o konkretnych kwotach raczej znikają

@Iks

Plus to pewnie kwestia indywidualna

dento

zdarzają się nadgodziny?

dulak
@dento

No nie, przecież to nie miałoby sensu, siedzenie po godzinach, gdzie nawet klientów nie ma, bo punktu zamknięty...

@dulak

Nie trzeba czasem zostać dłużej, żeby ogarnąć punkt czy coś?

@dulak

Chyba, że to już jest wliczone w godziny pracy?

J.K

Dają umowy o pracę, czy robi się na zleceniu?

@J.K

dają umowy o prace

ara
@nika

A od początku?

ara
@nika

Czy najpierw jakiś próbny na zleceniu?

@ara

raczej tak chyba że bardzo chcesz zlecenie

@ara

ale nie wiem ja też tak teraz nie siedzę w tym kto ma jaką umowe

Chilli

Jak to wygląda z grafikiem, jest stały, wypełniacie dyspozycyjność i na tej podstawie rozdają zmiany, czy jak to wygląda?

@Chilli

to chyba zależy też ile osób pracuje na punkcie i jak się dogadają między sobą

CHilli
@Emma

Hmm...rozumiem. Niewiele mi to pomogło, ale cóż

@CHilli

a zmieni to cokolwiek w twoim życiu skoro tutaj nie pracujesz na razie?

@CHilli

tak podaje się swoją dyspozycję i jednocześnie dogaduje się z innymi co i jak, jeśli ktoś ma jakieś wolne czy coś w tym stylu, nie wiem co mam ci więcej powiedzieć

@Emma

Zmieni, bo mam realne plany podjęcia pracy i zależy mi na tej informacji

@Emma

To chyba normalne, że chcę wiedzieć z wyprzedzeniem

Dziękuję

Malgosia

Witajcie! Mam pytanko do pracowników... jak wyglądają zmiany ? Z tego co widzę Fortuna otwarta cały tydzień więc ciekawi mnie, jak to wygląda? Ile pracujacych weekendów? Jak to u Was wygląda? Jest możliwość wolnego raz w miesiącu czwartek-niedziela?

@Malgosia

wszystko to jest kwestia dogadania się z ekipą w pracy i nie jest to żaden problem wtedy

mm
@Malgosia

weekendy się rozkładają w miarę równomiernie więc bez stresów

Hania

No ale to też w takim razie zależy od tego na jaką ekipe sie trafi nie???

@Hania

no to jest chyba oczywiste. nie da się mieć na każdym punkcie tej samej ekipy i tych samych ludzi

Forbs

Bo chwilę się już zastanawiam nad pracą tutaj ale wahanie zawsze jakieś jest

oszi

jakie masz wątpliwości?

oszi
@Forbs

bo mogę postarać się je rozwiać, tylko musze znać twoje ewentualne obawy przed podjęciem próby

@oszi

No ogólnie czy sobie poradzę po pierwsze z obowiązkami

@oszi

No i też praca z klientem.. nie należy chyba do najłatwiejszych a zgaduje że tu mogą się różni trafić

@Forbs

No tak, faktycznie trzeba mieć na uwadze, że nie każdy klient jest miły i przyjemny w odbiorze, ale i takich należy odpowiednio obsłużyć, w sposób uprzejmy (a czasami ciężko, jak cię ktoś zdenerwuje, trzeba się gryźć w język czasami)

@Forbs

No i nie można być uprzedzonym, bo czasami to ten pan Zdzisek w poplamionej koszulce jest super miłym człowiekiem, z którym można rozmawiać godzinami, a ten w białej koszuli i marynarce może się okazać gburem jakich mało...ta praca nauczyła mnie nie oceniać po pozorach ;)

@Forbs

Myślę, że sobie poradzisz, bo w gruncie rzeczy to nic trudnego :)

@Forbs

Pytanie - czy masz doświadczenie w pracy z klientem, czy to będzie pierwsze zderzenie?

@Maggie

Bardzo krótkie, chwilę pracowałem za kasą, ale tam nie było dużo miejsca na interakcje, tylko szybką obsługę

Iga
@Forbs

No to ja się podpisuje pod tym, że tutaj można się naprawdę wiele nauczyć pod względem obsługi klienta i ogólnej pracy z ludźmi. Dobra praca na początek

Forbs

Tak wiecie, krótko i na temat

Forbs

Co firma może zaoferować swojemu pracownikowi?

Zostaw merytoryczną opinię o FORTUNA zakład bukmacherski - Świdnica

• Jak się pracuje w FORTUNA zakład bukmacherski?

Zobacz opinie na temat firmy FORTUNA zakład bukmacherski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORTUNA zakład bukmacherski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FORTUNA zakład bukmacherski?

Kandydaci do pracy w FORTUNA zakład bukmacherski napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FORTUNA zakład bukmacherski